Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

anladım çok geçmîş olsun tanık olduğum pek çok kişi var bu ürünleri kullanıp çocuk sahibi olan inş siZde çock sahibi olursunz yaş kaç bu arada genelde 40. yaştan sonrada düşüo yumurtalk rezervi bide tüp bebek uygulaması yaptınz mı

Tsk ederim. Ben 40 yaş altiyim. Ailemde erken menapoz var. tup bebek yaptırmadım. Yaptiramiyorum. Kistim var. Rezervin çok düşük olduğu için sansimda çok azmis. Bahsettiğiniz ürün nedir?

ürünlerin adını öZelden yazmak istiyorm sizede uygun ise ürünleri tanmak isteyenlerle özelden konuşabilirim

Kizlarrrr, ne çok yazismissiniz, ancak okudum. Bernam menun süper tam folik asit deposu.

Ben de merak ettim su arkadaşın bahsettiği ürünleri ?
aynenn artık dengeli beslenmk lazım sigarayı bıraktıgımıza degsin ama sıgaryı ıyıkı bırakmısz ya cok faydası olacagını düşünüorum bende merak ettm ürünleri bayan biraz gizemliii :KK70:

kızımın gözünde çıban vardı ve hiç geçmiyordu bu ürünler sayesinde geçti doktorlar ameliyat diodu fotolarınıda atıyım size hatta

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 26
aynenn artık dengeli beslenmk lazım sigarayı bıraktıgımıza degsin ama sıgaryı ıyıkı bırakmısz ya cok faydası olacagını düşünüorum bende merak ettm ürünleri bayan biraz gizemliii :KK70:
Aynen canim, fazla gizem kafa karıştırıcı! Yaz arkadaşım buraya , kaç kişi okuyor, sebeplensin herkes.

onun farkındayım zaten bu ürünler sayesinde eksik olan vitaminleri ve benzeri şeyleri tamamlayıp sağlığımıza kavuşuyoruz tüm hastalıklara karşı alınmş sonçlarımız var ondan bahsetmek istedim sadece

Muntehacim, anladık bir şey satmaya çalışıyorsun, yaz şuraya, aklımıza yatarsa araştırır aliriz

onun farkındayım zaten bu ürünler sayesinde eksik olan vitaminleri ve benzeri şeyleri tamamlayıp sağlığımıza kavuşuyoruz tüm hastalıklara karşı alınmş sonçlarımız var ondan bahsetmek istedim sadece
benım tam olarak merak ettıgım ve galıba anladgm sey bu üürünlerin satısınımı yapıosun o yuzdenmı isim vermıosun

samimi bulup bulmamk tabiki sizin tercihinz ben bu ürünlerin satışını yapmıyorum zatn çocuğmdaki bi kaç hastalk geçnce insanlarında faydalanmasını istyrm zatn kullancağnz ürünler için sizi başkasına yönlendircem gizemli olmak değl amacım herkes sağlığına kavuşsun firma reklamı yapmak istemiyorm sadece bu kadar

X