Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Sag ol canim darisi basina insallah. Canim benim sat 4 aralik bat 1 ocakti. Ve yüksek ihtimal 17 aralikta yumurtladim. Bata gore bakinca 5+1 şuan da ama doktor o konuda yorum yapmadı sormadı da... beta değeri 1500 falan olunca görülüyor sanırım doktorum bana öyle demişti. Kan testi yaptırınca değerine göre karar verirsin canım ne zaman gideceğine.

bende başlıyayım canım inşallah faydasını görürüz senin bat yaklaşmış sıradaki hamişimiz sensindir inşallah

hangisi canım?

Eklentiler

• 201727355_tn50_0.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 31
  • 201727688_tn50_0.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 28
  • 201727859_tn50_0.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 31
ben de inanıyorum canım gecikmeden gelse bari meleklerimizzzz
keşke canım yaa hsg çekildiğim gün yine bi tanıdığımın hamile olduğunu öğrendim 3 aylık evliler daha üstelik
isyan etmekte istemiyorum
ben daha hayırlı olsuna bile gitmeden kız hamile kalmış nasıl gideceğim şimdi bilmiyorum
çok bekletmeden gelseler keşke dediğin gibi

Yerdemiyim goktemi bilmiyorum bu kadar ugras hamile kal hsg cekildi diye sakat olma yada dusurme ihtimalini yasa napcam bilmiyorum sen ilk cocuktami hsg cekilen ay hamile kaldin

Yerdemiyim goktemi bilmiyorum bu kadar ugras hamile kal hsg cekildi diye sakat olma yada dusurme ihtimalini yasa napcam bilmiyorum sen ilk cocuktami hsg cekilen ay hamile kaldin
Canım ne olur oku daiçin rahat etsin,yapma böyle.
Rahim filmi (HSG) sonrası cinsel ilişki yasak mı?
İlaçlı rahim-tüp filmi (histerosalpingografi) çekilmesi sonrasında cinsel ilişki yasak değildir ancak ilk gün hastanın hafif ağrıları olabileceği için zaten cinsel ilişki pek mümkün olamayacaktır.
Rahim filmi (HSG) sonrası korunma gerekir mi?
Bebek istemi olan çiftlerin rahim filmi çekilmesi sonrasında korunmaları gerekmez. Yani filmin çekildiği ay gebelik (hamilelik) oluşmasında bir sakınca yoktur. İlaçlı rahim filminde kullanılan ilaç veya verilen röntgen ışınları o ay içerisinde oluşacak gebeliğe bir zarar vermez. Rahim filminin anestezi ile çekilmiş olması da daha sonra oluşacak gebelik üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Rahim filminin çekildiği gün hastanın gebe olmaması gerekir.

evet canım oğlumda hsg çekilen ay hamile kaldım hemde hemen...ve Allah a şükür oğlum çok sağlıklı doğuma kadarda hiçbir sıkıntım olmadı...Bana korun falanda demediler ayrıca içini ferah tut hsg ile sonradan oluşan gebeliğin hiç alakası yok biz hsg çekilirken hamile deiliz ki ne olabilir?Sen rahat ol hamileliğinin tadını çıkar alakası yok.

bebeğim sıkma kendini, bi yanlış anlaşılma var o işte, benim doktorum buraların en ünlü doktoru, yıllardır bu işin içinde, bana korunma değerlendir bu ayı 5 yumin var dedi, dertlenme ne olur,gerekirse bi başka doktora daha git danış rahatlayacaksan

tamam canım detaylı anlatmışsın çok teşekkürler..Evet kan değerine bakarım 1500 falan olunca giderim hemen teşekkürler :)

tamam canım detaylı anlatmışsın çok teşekkürler..Evet kan değerine bakarım 1500 falan olunca giderim hemen teşekkürler :)

Rica ederim canım :) stres yapma lütfen rabbim ne nasip ederse onu yasiycaz insallah bebisler sağlıkla tutunurlar. Bu topik yüksek fsh a rağmen hamile topigine dönüşür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…