Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım çok sağol Allah razı olsun.Benim ki hadi çıkalım diyor alışverişe,dur arkadaşım liste atacak diyorum :) Tamam ne alacağız dedi ,sayıyorum şimdi testere dişli aslan pençesi dedim adamı kriz tuttu :-) bu yaratık gibi bişey mi diyor

:))))) napsın adamcağız isme bak testere dişli aslan pençesi belgesel gibi :)))))) ama ismi deil kendi mucize tabi

Ya boşverin canım ya hep derim Allah doktorları sağlıkçılarımızı başımızdan eksik etmesinde artık inanasımda gelmiyor bazılarına...Ben bir kez doktora gittim burayada yazdım öyle kızdımki adama neler dedim evde kendi kendime oysa adam on numara adammış ya.........fsh yüksek çıktı bana söylemedi ben gelip kendim araştırdım doktor bey bu değer ne dedim bi ultrasona alayım onu takma dedi yüzüme olumsuz bir cümlesini duymadım helal olsun o doktora diyorum şu an...çok paniktim o an anladı hareketlerimden ve ona göre davrandı......gittim yumurtlama var dedi ama fsh dedim boşver o iner çıkar dedi vede öyle oldu motive etti ne ilaç verdi ne bişey.......hemen yüzüme pat diye yapıştırmadı lafı yaşıda genç henüz....demem o ki takma arkadaşım bu kalıplaşmış laflara kürlere devam et,azimle devam et,aynı doktora deilde farklı ağızlardan duymadan o laflara itibar etme..........
Valla benim ki pat diye yapıştırdı.Kime inanacağımızı,güveneceğimizi şaşırdık.Bunu ticarete dökenleri ise Allah'a havale ediyorum.Böyle bir şey ticarete nasıl dökülür,kadınların fiziki ve psikolojik sağlığı hiç mi önemli değil bunlar için ya.Bu kadar saf bir istekle nasıl oynuyorlar anlayamıyorum ben.Yatacak yerleri yok böylelerinin.

Canım sabah akşam keçi boynuzu pekmezi içiyoruz.Ben folbiol ve bemiks kullanıyorum.Ayrıca ona her sabah keçi boynuzu ezmesi gibi birşey var,onu ekmek arasına sürüyorum birazda tahin helvası koyuyorum içine,her sabah yiyor :)
çakşır kökü suyu satılıyor bir de aktarda biz akşamları bernuşla onu da içiriyoruz eşlere.

Canım çok sağol Allah razı olsun.Benim ki hadi çıkalım diyor alışverişe,dur arkadaşım liste atacak diyorum :) Tamam ne alacağız dedi ,sayıyorum şimdi testere dişli aslan pençesi dedim adamı kriz tuttu :-) bu yaratık gibi bişey mi diyor
benim eşim de bunlar ne böyle korku filmi gibi demişti :p

Gobe Gobe cim bi de adet bitiminden ovulasyona kadar her gün sabah 1 tatlı kaşığı çörekotu-bal-tarçın karışımı yiyoruz canım,onu da bugün alayım dersen aklında olsun

Gobe Gobe cim bi de adet bitiminden ovulasyona kadar her gün sabah 1 tatlı kaşığı çörekotu-bal-tarçın karışımı yiyoruz canım,onu da bugün alayım dersen aklında olsun

bak bunu aynen tatbik ettim aralıkta adet bitiminden doktor yumurta olgun çatlamaya hazır diyene kadar yedim sabah akşam aç karna....ben yumurtaların üzerinde o ay çok etkisi olduğunu düşünüyorum....bal,tarçın,çörekotu

Her sabah tazemi yapıyoruz canım,hepsinden birer tatlı kaşığı çörek otunu eziyormuyuz?

Her sabah tazemi yapıyoruz canım,hepsinden birer tatlı kaşığı çörek otunu eziyormuyuz?
canım ben bi kavanoza göz kararı karıştırdım hepsini bol tarçın bal ve o kara çörekotu, çörekotunu ezmeden ağzında çiğneyeceksin, her sabah kavanozdan hazır yedim, bu arada fındık,ceviz, fıstık,badem ve kuru incir de alabilirsen al,azar azar yersiniz sabahları aç karna

bak bunu aynen tatbik ettim aralıkta adet bitiminden doktor yumurta olgun çatlamaya hazır diyene kadar yedim sabah akşam aç karna....ben yumurtaların üzerinde o ay çok etkisi olduğunu düşünüyorum....bal,tarçın,çörekotu
bilseydim bende başlardım tühh
şimdi yapsam etkisi olurmu ki ovulasyonun 2. günü bugün ve çalışmalara başlıcaz bugün

montecim sen ne kadar iyi bir insansın yaa :) her sorumuza bişey atlamadan yardımcı olmaya çalışıyosun
topiğimizin baş tacı seviyoruz seni :KK68:
canımsın yaaa, ben de sizi çok seviyorum, elimden geldiğince aklım yettikçe, internetim oldukça,soruları yakaladıkça cevap vermeye çalışıyorum, cevaplar benden şifa Rabbimden inşallah, hepimize şifa olsun kuzummm

canımsın yaaa, ben de sizi çok seviyorum, elimden geldiğince aklım yettikçe, internetim oldukça,soruları yakaladıkça cevap vermeye çalışıyorum, cevaplar benden şifa Rabbimden inşallah, hepimize şifa olsun kuzummm
inşallah canım bnm içimden geldi söylemek istedim Allah razı olsun senden :KK200:

bilseydim bende başlardım tühh
şimdi yapsam etkisi olurmu ki ovulasyonun 2. günü bugün ve çalışmalara başlıcaz bugün
bir şey itiraf edeyim mi, benim adete 5 gün var ben bu ay hiç bırakmadım çörekotlu karışımı, ovulasyondan sonra bırakın yazıyorlar ama ben devam etmek istedim, çörekotu rahim kaslarını kasıp Allah korusun düşüğe sebep olabilir demişler ama ben bu ay dinlemedim, ne yapayım bu ay da böyle olsun dedim, alışkanlık yaptı galiba bırakamıyoruuummmm :p@toprak-35 canım bence ye sen de 1-2 gün bile olsa belki faydası olur canım

X