Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım söylediklerin çok iyi geldi sağol ben fotoğraflarını bile nasıl seviyorum görmeden sevdim onu yeri çok ayrı gerçekten ..gitmek istiyorum bende bakalım eminim kimse umrumda olmayacak onu görünce

kaliteli yumilerim olur mu dersin montecim? bende hamiş olabilir miyim ki ? son olarak yumilerim kalitesiz çıkınca birde üzerine erken yumurta yetmezliğim olunca ister istemez ümidim kalmadı.

kızlar kaburgamın sol tarafına bi batar girdi ne ki bu sancı bel ağrısı baş dönmesi ne ararsan var bugün
dün akşamdan beri ne oluyo bana bilmiyorum

iyi güldüm. allahta seni güldürsün. tamam canım. dediklerimi unuttum.

canım söylediklerin çok iyi geldi sağol ben fotoğraflarını bile nasıl seviyorum görmeden sevdim onu yeri çok ayrı gerçekten ..gitmek istiyorum bende bakalım eminim kimse umrumda olmayacak onu görünce
Gerçekten öyle oluyo hiç bişe umrunda olmuyo. Bide abla artık baksam diye gözümün içine bakınca ohh bigüzel ilgileniyorum onunla. Telefonumun hafızası dolup duruyo cd ye atıyorum artık resimlerini . Hergün görüntülü konuşmazsam yapamıyorum :) çok fena bişe yani. Hiç başka şeyler gelmiyo aklıma hatta aşırı derecede çocugum olsun diyodum yiğenimden sonra o aşırılık geçti yani :) yeğen bambaşka bişee kısacası :)

bnnnm saftırık kocamda ilşki olunca çatladı dıyo bende ona anlatmıstım ama baska türlü anlamıss ilşkininnn boyutuna göre yormuss catlattım dıyo
kızlar alemsiniz güldürdünüz beni :)
benimkide bıktı benden sürekli netten gördüğüm bilgileri okutuyorum zorla nasıl isteksiz okurken :) sanki ben tek başıma yapacağım çocuğu millette görüncede üzülüyo sonra

yok kız bennn okutmuyorumm ılk baslarda bızım ilşki zorduu kürler mürler kudurdu anlattımmm ilşkinin hızına göre yumının catladıgını düşünüo

bende ayrı klasör yaptım onun için kardeşimden resim istiyorum sürekli :) sağlıkla büyüsünler inşallah canım

ben geçen ay biraz uyguladım onu. iki yumurtam oluşmuştu. ondan yoksa diğer kürlerden mi bilmiyorum. hepsi birbirine karşıtı.

ben geçen ay biraz uyguladım onu. iki yumurtam oluşmuştu. ondan yoksa diğer kürlerden mi bilmiyorum. hepsi birbirine karşıtı.
senn en guvenılır olanı dene cnm özellikle o yazdıgının onun yanı sıra bal tarcın yap bı bu ay duzenli yap bakalım pes etme pozitf ol her zaman

Olur canım neden olmasın 23 fshlada rezervler kötü mümkün deil diyorlardı ama mümkünmüş demekki..Sen inan gerisini boşver benim yaş 35 fsh 23 tü kürlerle fsh ı düşürmeye bile vaktim olmadan geldi :) ben inanıyorum senin bebeğin olacak yeterki sende inan ve elinden geleni yap

senn en guvenılır olanı dene cnm özellikle o yazdıgının onun yanı sıra bal tarcın yap bı bu ay duzenli yap bakalım pes etme pozitf ol her zaman
bu ay onu da denedim. şimdi yaklaşık 5 gün sadece aslanpençesi içicem. adetime yakın aslanpençesi ile çoban çantasını krıştırıp kaynattıktan ocaktan alıp sonra adaçayı ve civanperçemi ilave edip 10 dakika demliyorum. ben bunun çok etkili olduğunu düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…