Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

tatlım o akıntılar yumurta büyüdüğü için. çatladığında çok fazla akınt geliyor.
ama bebişim gelip gelebilecek en çok akıntıyı yaşıyorum yani geçen aylarda hep 1 gün ovu.günü bu akıntı gelir sonra kupkuru olurdum, bu ay farklı günlerde 5 kere falan geldi aynı akıntı

ya sayılanların hepsi var bende hamilelik belirtisi olarak
ama dediğim gibi klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ya bu ay ondan dolayı gecikeceğini biliyorum
boşu boşuna heveslendirmek istemiyorum kimseyi
vede kendimi
bir müddet böyle takılayım ben.
gelecek olan nasıl olsa gelir demi:KK39:iyi veya kötü
ahhh tatlım inşallah hamişsindir yaaa, birimiz daha kurtarmış olur kendini,hadi inşallah :KK66:

Tahminimce tam döllenme aşamasında kopkoyuydu reglim geçince parlak sarı yalnız bu deilde reglin gelmesine yakın ve regl geçince aşırı köpüklü halada aynı....birde sıvı az çok alınca renkte fark oluyor zaten bence bu detay deil köpük olayı daha bir önemli bence
kız köpük yapmak kolay...:KK70:

bi de yumurta çatlamasını anlatmıştım ben buna durup durup çatlak yumurta var mı diye soruyor bu ay, çok gülüyorum :)

bi de yumurta çatlamasını anlatmıştım ben buna durup durup çatlak yumurta var mı diye soruyor bu ay, çok gülüyorum :)
bnnnm saftırık kocamda ilşki olunca çatladı dıyo :KK70: bende ona anlatmıstım ama baska türlü anlamıss ilşkininnn boyutuna göre yormuss catlattım dıyo :KK70:

Eki Görüntüle 1737094
kızlar bakın bu benim yeğenim 50 günlük daha :KK51:
yanına gitmek istiyorum ama içimde bi buruk kendimi tutamayıp ağlayabilirim diye gidemiyorum
kendini bilmez bikaç insan var birde ileri geri konuşacaklar daha kötü olacağım biliyorum
hem seviniyorum yeğenim oldu diye hemde bir yanım buruk
kardeşim fotoğraflarını paylaşıyor annelikle ilgili sözler paylaşıyo o kadar kötü oluyorumki ama ona söylemiyorum belli etmiyorum üzüldüğümü :KK43:
siz daha iyi anlarsınız beni ne hissettiğimi kimseye anlatamıyorum ..isyan etmek istemiyorum ama
önce 5 sene vajinismus şimdi korunmadığımız halde olmaması ..kardeşimin ilk ilişkide kaldı istemediği halde
benim imtihanım sanırım bu
bizde tadacakmıyız birgün annelik duygusunu bilmiyorum hayal gibi geliyor artık ..
Seni çok iyi anlıyoeum benimde 6aylık bi yeğenim var. Doğmadan önce okadar heycanlıydım ki biyanımda buruk benimde olsa diye. Doğdugunda ilk ben aldım onu o his hiçbişekilde kalmadı canım. Hele büyüdükçe okadar tatlı oluyorki. Ayrı şehirlerdeyiz bizde.ama her ay gitmeden duramıyorum valla. Hiç sıkma canını şuan böyle düşünmen normal ama bi biraraya gel çok değişecek duyguların. Çünkü yeğen apayrı bişeymiş ya. Hatta artık onsuz yapamıcaksın:).

ama bebişim gelip gelebilecek en çok akıntıyı yaşıyorum yani geçen aylarda hep 1 gün ovu.günü bu akıntı gelir sonra kupkuru olurdum, bu ay farklı günlerde 5 kere falan geldi aynı akıntı
benim bu ay 12 gün şeffaf akıntım geldi. oluşan yumurta sayım ikiydi.

Allah acı çekenlerin,canı yananların gözyaşlarıyla umutlarını bekleyenlerin yanındadır.Öyle bir terazisi var ki üzüldüğün kadar verir mükafatını ne eksik ne de fazla......
bana da hamile kalmam artık imkansızmış gibi geliyor. yumurtam oluşmuyor. oluşsa kalitesiz oluyor. sanki o duyguyu hiç yaşayamayacakmışım gibi geliyor. bu aya gelene kadar birazcık da olsa ümidim vardı. ama şimdi hiç yok:KK43: kaliteli yumurtam oluşsa yatıp kalkıp ona dua edicem.

bana da hamile kalmam artık imkansızmış gibi geliyor. yumurtam oluşmuyor. oluşsa kalitesiz oluyor. sanki o duyguyu hiç yaşayamayacakmışım gibi geliyor. bu aya gelene kadar birazcık da olsa ümidim vardı. ama şimdi hiç yok:KK43: kaliteli yumurtam oluşsa yatıp kalkıp ona dua edicem.
kuzum çık şu psikolojiden,ne konuştuk bugün seninle...geçen ay yumi yok diye ağladın biranda 2 yumi çıktı ortaya, doktor beni kabul etmez tedaviye almaz diye endişeleniyordun bişr anda tedavin başladı, yapma böyle lütfen yumişin de olacak kaliteli de olacak, inan bana, bak hep olmaz dediğin şeyler kısa sürede gerçekleşti....

hani bugün miladın olacaktı? hani aşmıştık bunları? hani fıkır fıkır gülbil nerede? gelmiş yine bizim gamlı baykuş!!!
SIYRIL ŞU PSİKOLOJİDEN ALLAHINI SEVİYORSAN BAK EVE GİDECEN ŞİMDİ, Bİ GÜZEL KARŞILA EŞİNİ, KIPIR KIPIR OL HADİ!!!

hani bugün miladın olacaktı? hani aşmıştık bunları? hani fıkır fıkır gülbil nerede? gelmiş yine bizim gamlı baykuş!!!
SIYRIL ŞU PSİKOLOJİDEN ALLAHINI SEVİYORSAN BAK EVE GİDECEN ŞİMDİ, Bİ GÜZEL KARŞILA EŞİNİ, KIPIR KIPIR OL HADİ!!!
aynenn G gulbil10 cımmmm cık psikolojıdenn bıraakk artık o gecmıste kaldıı

X