Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım milletin sorusu hiç bitmiyor. 6 ay öncesinde bekardım. nişanlılık dönemimi de çıkarırsak bundan 8 ay öncesine kadar hadi evlensene niye evlenmiyorsun, isteyenin mi yok, gözün mü yükseklerde vs saçma sapan sorular, baskılar... evlendim. evlendiğimin ilk ayında başladılar sormaya. çocuk yok mu? olsa dediğin gibi bu defa ikinci ne zaman hadi peş peşe yap. ikinci olur bu defa başka sorular... insanlar çok meraklı...

Sorma ya bunlara noluyo acaba...sanki ben onlara göre çizicem yolumu boşver ya sen öyle diyenlere ben aceleyi sevmem sindire sindire yaparım de ben öyle diyordum ben ağırım apar topar sevmem diyordum.

banada geçen komşum dedi aynı balkonda çamaşır asıyorum yoldan geçerken soruyo bebek var heralde gelin diyo :)
bende yok abla dedim göbeği görünce bebek sandım deyip gitmezmi kaldım öyle
nasıl sinirlendim :mad:
mahalledede uğraşıyorum işte biride gelini benden önce 2 tane yaptı diye böbürleniyor yoldan geçerken çocukları seviyo şapur şupur böyle bana duyurmak için ..hangisiyle baş edeceğim bilmiyorum yani :KK8:
çok ayıp!!! toplumumuzda ne kadar kendini bilmeyen insanlar var. aslında inancı kuvvetli kendini bilen bir insan bunları yapmaz. çünkü ona da çocuğu veren Allah. bu onun başarısı değil. rabbim ol derse olur. aksi taktirde asla olmaz. ayrıca evlat allahın bir emanetdir. bugün olur yarın olmaz. o yüzden ne gerinmeye gelir bu işler ne de yerinmeye.

Kızlar bişey diycem inanılmaz bir karın ağrısı başladı bende daha 3 gün var reglme yaa :KK43: Noluyo böyle yürüyemiyorum birden oldu :KK43: Alttan baskı gibi bişey var sanki afedersiniz alttan bişey batırıyolarmış gibi otururken falan çok baskı var :KK43:

çok ayıp!!! toplumumuzda ne kadar kendini bilmeyen insanlar var. aslında inancı kuvvetli kendini bilen bir insan bunları yapmaz. çünkü ona da çocuğu veren Allah. bu onun başarısı değil. rabbim ol derse olur. aksi taktirde asla olmaz. ayrıca evlat allahın bir emanetdir. bugün olur yarın olmaz. o yüzden ne gerinmeye gelir bu işler ne de yerinmeye.
hepside namazında niyazında insanlar bakarsan ama ağızlarından çıkana dikkat etmiyolar işte ..çok uğraştılar bişey demedim içime attım hep Allah'a havale ettim yapanların başlarına bazı olaylar geldi Allah bilir tabi ama bilmiyorum bişey demek istemiyorum ..çok ağlamıştım çünkü yaptıklarına

ayrıca ayıp yahu çocuk nasıl yapılıyor sevişerek,size ne benim sevişme sıklığımdan sevişmemin sonucundan vallahi utanma yok mevzu çocuk olunca mahrem durum meşrulaşıyor sanki! ben de hiç anlamıyorum!!!

hepside namazında niyazında insanlar bakarsan ama ağızlarından çıkana dikkat etmiyolar işte ..çok uğraştılar bişey demedim içime attım hep Allah'a havale ettim yapanların başlarına bazı olaylar geldi Allah bilir tabi ama bilmiyorum bişey demek istemiyorum ..çok ağlamıştım çünkü yaptıklarına
canım boşver sen onları. rabbim herşeyi görüyor, biliyor. Allah sabredenlerle beraberdir.

ayrıca ayıp yahu çocuk nasıl yapılıyor sevişerek,size ne benim sevişme sıklığımdan sevişmemin sonucundan vallahi utanma yok mevzu çocuk olunca mahrem durum meşrulaşıyor sanki! ben de hiç anlamıyorum!!!
utanmasalar açıkça onu da soracaklar. Allah böyle dengesiz insanlarla bizleri sınamasın.

Kızlar bişey diycem inanılmaz bir karın ağrısı başladı bende daha 3 gün var reglme yaa :KK43: Noluyo böyle yürüyemiyorum birden oldu :KK43: Alttan baskı gibi bişey var sanki afedersiniz alttan bişey batırıyolarmış gibi otururken falan çok baskı var :KK43:
üşütmüşte olabilirsin canım kötüye yorma
Geçecek tatlım bu günlerde geçecek. rabbim inşallah sana da evlat verecek.
inşallah canım inşallah hepimiz kavuşuruz meleklerimize hayırlısıyla :emir_bebek:

kızlar bugünde bende 2 parmak arası uzayan şeffaf akıntı var bu ne böyle arkadaş bu ay hepsi döllense köpüş eniği gibi 5 iz falan doğuracağım ben her bu akıntıda ilişki mi yapayım ne yapayım korkmaya başladım haaa :KK43: bu kadar çok yumi çatlar mı bir ayda,bayada uzun akıntı, 10 cm üzeridir rahat....

kızlar bugünde bende 2 parmak arası uzayan şeffaf akıntı var bu ne böyle arkadaş bu ay hepsi döllense köpüş eniği gibi 5 iz falan doğuracağım ben her bu akıntıda ilişki mi yapayım ne yapayım korkmaya başladım haaa :KK43: bu kadar çok yumi çatlar mı bir ayda,bayada uzun akıntı, 10 cm üzeridir rahat....
tatlım o akıntılar yumurta büyüdüğü için. çatladığında çok fazla akınt geliyor.

Hadi bakalım iiinnnnnşallah....ama geçti diye kestirip atmayın devam edin.....

ya sayılanların hepsi var bende hamilelik belirtisi olarak
ama dediğim gibi klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ya bu ay ondan dolayı gecikeceğini biliyorum
boşu boşuna heveslendirmek istemiyorum kimseyi
vede kendimi
bir müddet böyle takılayım ben.
gelecek olan nasıl olsa gelir demi:KK39:iyi veya kötü

X