Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bak buldum canım T yi görüyomusun ne kadar koyu böyle 1 gün falan kaldı benim sonra ertesi sabah da üstteki gibi çıktı :KK66: Bu alttakini gece 1 de yapmıştım çatladıysa kaçırmayım diye baktım koyu daha çatlamamış.. Aynı sabah 11 de yaptığım da bu kadar koyuydu.. Yani demek istiyorumki o koyulukta en az 12 saat kalıyo :KK66:
Eki Görüntüle 1737109
canım koyuluk benimkinde iki gün kalmıştı.

Git kokusunu içine çek sana iyi gelicek emin ol belkide uğurlu gelecek onun kokusu.Ben abimin oğlunu öyle içten seviyordumki hamile kalınca yengem belkide efenin sevgisiyle ona için gitti kokladın seninde oldu bak dedi.
iyi gelmezmi canım çok isityorum görmeyi ama kendini bilmez bi kaç insan yüzünden gidemiyorum biliyorum söyleyeceklerini gitmeden ..ama fazla dayanamıcam sanırım :KK47: kardeşimde gel diyo sürekli bişey diyemiyorum onada anlatamıyorum durumumu

canım koyuluk benimkinde iki gün kalmıştı.
Evt kişiden kişiye göre değişiyo ama 12-36 saat arasında sürüyo diye biliyorum bazen benimki de uzun sürüyo hatta ağrı baskı falan oluyo o günlerde çatlamamak için kendini tutuyo heralde yumurtalar amaaaa ben kül yutmamm eli mahkum çatlayacak :) Çatlamazsa giderim iğneylen çatlattırırım valla yok öyle çatlamamak falan :KK53::KK53:

maşalllah çok tatlı. allah nazarlardan saklasın. canım düşüncesiz konuşan insanlar her yerde var. ben bu kürlerden ötürü kilo aldım ya herkes soruyor bebek mi var diye. sen takma onları. rabbim inşallah tez zamanda sana da nasip etsin.
ben de acayip aldım bu ara,tartıya falan çıkamıyorum zaten iriyim :KK66: evet bebek var hemde üçüz de! millet ne acayip yaa, her şeye bi kulp takacaklar

ben de acayip aldım bu ara,tartıya falan çıkamıyorum zaten iriyim :KK66: evet bebek var hemde üçüz de! millet ne acayip yaa, her şeye bi kulp takacaklar
Benim bi arkadaşım var 6 ay önce doğum yaptı o tarz tiplere gebeboğan, lohusaboğan, çocuksuzboğan diyo :KK70: Hiç bitmiyo onlar diyo her zaman heryerde bunaltıp daraltmak için bi sebep bulurlar diyo :) o insanlardan korusun Allah hepimizi :KK33::KK33:

maşalllah çok tatlı. allah nazarlardan saklasın. canım düşüncesiz konuşan insanlar her yerde var. ben bu kürlerden ötürü kilo aldım ya herkes soruyor bebek mi var diye. sen takma onları. rabbim inşallah tez zamanda sana da nasip etsin.
sağol canım Allah razı olsun:KK200:
onlara neyse artık ..bizim derdimiz bize yetiyo zaten zevk alıyolar resmen ..
inşallah hepimize nasib eder canım dualarımdasınız hep :emir_bebek:

iyi gelmezmi canım çok isityorum görmeyi ama kendini bilmez bi kaç insan yüzünden gidemiyorum biliyorum söyleyeceklerini gitmeden ..ama fazla dayanamıcam sanırım :KK47: kardeşimde gel diyo sürekli bişey diyemiyorum onada anlatamıyorum durumumu

Amaaan boşver sen onu bunu bende ilkini 2 yıl sonra yaptım bekledim yani her gören sen niye çocuk yapmıyosun dedi hazır deilim dedim 6 ayda uğraştım 3 sene sonra yaptım haaala e sen geç kaldın diyorlardı gülüyordum umrumda deildi çünkü...sonra oğlum oldu yine başladılar ikinciyi hemen yap hemen yap yapamam oğlumla ilgileniyorum dedim hiçte takmadım emin ol hamile olmadığın için deil kucağında oraya kendi bebeğinle gitsen yine dicekler ikincinin arasını uzatma diyecekler yani hep birşey diyecekler insanlar mutlaka derlerse desinler kucağına al ve sesli bir şekilde ayyyyy Allah banada nasip etsin de hadi bakalım bellimi olur uğurum benim bu de içinden ne gelirse söyle hatta çok istiyorsanız birer tanede siz yapında sevelim de ay sinirlendimmmmm

Amaaan boşver sen onu bunu bende ilkini 2 yıl sonra yaptım bekledim yani her gören sen niye çocuk yapmıyosun dedi hazır deilim dedim 6 ayda uğraştım 3 sene sonra yaptım haaala e sen geç kaldın diyorlardı gülüyordum umrumda deildi çünkü...sonra oğlum oldu yine başladılar ikinciyi hemen yap hemen yap yapamam oğlumla ilgileniyorum dedim hiçte takmadım emin ol hamile olmadığın için deil kucağında oraya kendi bebeğinle gitsen yine dicekler ikincinin arasını uzatma diyecekler yani hep birşey diyecekler insanlar mutlaka derlerse desinler kucağına al ve sesli bir şekilde ayyyyy Allah banada nasip etsin de hadi bakalım bellimi olur uğurum benim bu de içinden ne gelirse söyle hatta çok istiyorsanız birer tanede siz yapında sevelim de ay sinirlendimmmmm
aynen dediğin gibi canım bişey bulacaklar ya
konuşanlar kendi arabalarım büyüklerim bişey diyemiyosunki canım

canım milletin sorusu hiç bitmiyor. 6 ay öncesinde bekardım. nişanlılık dönemimi de çıkarırsak bundan 8 ay öncesine kadar hadi evlensene niye evlenmiyorsun, isteyenin mi yok, gözün mü yükseklerde vs saçma sapan sorular, baskılar... evlendim. evlendiğimin ilk ayında başladılar sormaya. çocuk yok mu? olsa dediğin gibi bu defa ikinci ne zaman hadi peş peşe yap. ikinci olur bu defa başka sorular... insanlar çok meraklı...

millet çok meraklı yada benim çevremdekiler öyle. soranlara bebek yok göbek var diyorum. :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
banada geçen komşum dedi aynı balkonda çamaşır asıyorum yoldan geçerken soruyo bebek var heralde gelin diyo :)
bende yok abla dedim göbeği görünce bebek sandım deyip gitmezmi kaldım öyle
nasıl sinirlendim :mad:
mahalledede uğraşıyorum işte biride gelini benden önce 2 tane yaptı diye böbürleniyor yoldan geçerken çocukları seviyo şapur şupur böyle bana duyurmak için ..hangisiyle baş edeceğim bilmiyorum yani :KK8:

X