Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

dene yavrum deneeee, kıprış kıprış oll, sadece çocuk için birlikte olma, bugün canım seni çekiyor de, ateşli ol azıcık ve çocuk mevzusunu paylaşma artık onunla, gerekirse gerçekten doktorunu ara ve konuş lütfen eşimin yanında olumsuz tablo çizmeyin kendisi bu durumdan çok etkileniyor gerekirse pembe yalanlar söyleyin ama evliliğimin bozulmasını istemiyorum bile diyebilirsin...

Valla ben de çok isterim hadi herkes hangi şehirde olduğunu yazsın.. en ortak noktada buluşmak üzere yer belirleriz oleyy çok eğlenceli Ben Ankaradayımmm :)
ben antalyadayım, bebişleri kucaklayıp geliriz herhalde yaa, çoğunluk ankarada gibi, ya da ankaraya yakın sanırım...

Ortak bi gün bi nokta mutlaka buluruz canım yeterki isteyeyelim :) bence biz o bebişleri doğurursak bu dünyada daha da yapamayacağımız şey kalmaz gibime geliyo
ayyy çok isterim o günleri görürüz inşallah çok değil 1 sene sonra bakmışız biraradayız bebişlerle :)

kızlar bu yumurta toplama işleminden herhalde. sabaha karşı şiddetli bir kasık ağrısı ile uyandım. 5 dakika geçmedi. bir mide bulantısı geçirdim. arka arkaya 3 kez tekrarladı. şu anda kasık ağrım hafifte olsa halen var.

hiçbilemiyorum ki canım, onu tüp bebek işlemi atlatan arkadaşlara sormak gerek sekerpancari biliyor sanırım o mevzuları en çok

hiçbilemiyorum ki canım, onu tüp bebek işlemi atlatan arkadaşlara sormak gerek sekerpancari biliyor sanırım o mevzuları en çok
bu tür şikayetler olabiliyormuş. ben topiklerde okudum. benim işlem sonrasında hiçbir şikayetim yoktu. bana sordular mide bulantın var mı diye. ama o an hiçbirşey yoktu. sadece belimde çok hafif bir ağrı vardı. kasık ağrısını ve mide bulantısını bu sabaha karşı yaşadım. kaan beyin hastası hamile bir bayan vardı. onunla özelden yazışıyorduk. az önce özelden msj atmış. bebeğinin 8 haftalıkken kalbi durmuş, kürtaj olmuş. çok zor bir durum. rabbim ona da yardım etsin. inşallah o da tez zamanda yine hamiş kalır.

Allah korusun tabi yaa, neler neler var bu da çok zor bi durum, Rabbim sağlıkla versin inşallah

bu mesajı yeni gördüm haaa, bi daha eşin böyle derse seni bekledim aşkım,sen neden bu kadar geç çıktın karşıma de :) azıcık deliliğe vur hayatı, her şeyi stres yaparsan hastalık bulursun

ben antalyadayım, bebişleri kucaklayıp geliriz herhalde yaa, çoğunluk ankarada gibi, ya da ankaraya yakın sanırım...
Günaydın kızlar,
Annem aninda vazgeçti olmayacağım diyor bizde üstlendikleri hazır olmasını bekleyeceğiz. Ayrıca bugün bir yakınımız cenazesi var orada da olmak istiyor onunda etkisi var.Hayırlısı olsun.
Ben İSTANBUL 'dayım burada yaşayan arkadaşlarla buluşup görüşmeyi çok isterim.

Bende gelen ,giden yok şimdilik
Göğüslerde şişkinlik var 1 haftadır ağrı yapıyor
kiloda almışım 50 iken 53 olmuşum
hafif kasık ağrıları var batma şeklinde
ama bunları hamileliğe yoramıyorum daha çünki klomen ve çatlatma iğnesi uygulandı bu ay
adeti geciktirebilir diye düşünüyorum.
Yani beklicem daha.

bu mesajı yeni gördüm haaa, bi daha eşin böyle derse seni bekledim aşkım,sen neden bu kadar geç çıktın karşıma de :) azıcık deliliğe vur hayatı, her şeyi stres yaparsan hastalık bulursun
çok güzel bir cevap. süpersin canım. dediğin gibi olmakta gerekiyor tatlım.

Pozitif düşün canım inşallah güzel haberler alacağız senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…