Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Eklentiler

• 8.jpg
    8.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 44
Evk koyulaşmış biraz canım daha zamanın var.. sıvı almadın dimi yaparken ona çok dikkat et nolur :)
yok kız almadım cayımı bıle ıcemedım sadece uyandgmda bır bardak hayıt suyu ıcmıstım ilk idrarla yapmadım ıkıncıyı bekledım bekledım gelmedı azcık zorladım kendımı tam tamına 4 damlalık bırr çiş yaptmm onunla yaptm :KK70:

hımm anladmm cnm bnm daha ıkıncı cızgım tam koyulasmadı silik cıkıyor demekkı daha var adetımın 13.gunumdeyım
şu an bence yumurtaların gelişiyor. iki çizgi de koyu olup silinmeye başlaması yumurtanın çatlaması diye biliyorum. o zamanın kaçırılmaması gerekir diye biliyorum. ama yine de yanlışta biliyor olabilirim.

şu an bence yumurtaların gelişiyor. iki çizgi de koyu olup silinmeye başlaması yumurtanın çatlaması diye biliyorum. o zamanın kaçırılmaması gerekir diye biliyorum. ama yine de yanlışta biliyor olabilirim.
yok cnm yok bnde duydumm aynenn suann gelısıyor demekkı bız yınede calısmalara devam edıyoruzz adetın 8.günü basladk

yok kız almadım cayımı bıle ıcemedım sadece uyandgmda bır bardak hayıt suyu ıcmıstım ilk idrarla yapmadım ıkıncıyı bekledım bekledım gelmedı azcık zorladım kendımı tam tamına 4 damlalık bırr çiş yaptmm onunla yaptm :KK70:
hahahahahhaa :KK70: Ay alemsin canım niye sıktın acelesi yokki bekleseydin gelince yapsaydın saati o kadar da önemli değil tam aynı saatte yapıcaksın diye bi kural da yok.. Ne kadar bol idrar o kadar doğru test sonucu :KK66:

kızlar bu yumurta toplama işleminden herhalde. sabaha karşı şiddetli bir kasık ağrısı ile uyandım. 5 dakika geçmedi. bir mide bulantısı geçirdim. arka arkaya 3 kez tekrarladı. şu anda kasık ağrım hafifte olsa halen var.
Bende hiç ağrı sızı veya bulantı olmadı dr ara sor istersen ablamda da olmamıştı.

hahahahahhaa :KK70: Ay alemsin canım niye sıktın acelesi yokki bekleseydin gelince yapsaydın saati o kadar da önemli değil tam aynı saatte yapıcaksın diye bi kural da yok.. Ne kadar bol idrar o kadar doğru test sonucu :KK66:
öööyylleemmiiiiii aakkşşaammm yatmadan önce bırdaha yapayımmm cokda eglencelı

öööyylleemmiiiiii aakkşşaammm yatmadan önce bırdaha yapayımmm cokda eglencelı
yani 8 den sonra çok önerilmiyo ama ben koyulaşmaya başladığında gecenin birinde bile yaptım yani her seferinde de yakaladım piki hiç kaçırdığım olmadı :) Ama sen bugün artık yapma bence çok gerek yok erken daha senin zaten koyulaşınca bi panik olcaksin ay daha koyulaşır mı en koyusu bu mu yok ne zaman açılır falan derken :KK70: Ben ilk yaptığım ay 3-4 günde 15 test falan harcamıştım :KK70:

yani 8 den sonra çok önerilmiyo ama ben koyulaşmaya başladığında gecenin birinde bile yaptım yani her seferinde de yakaladım piki hiç kaçırdığım olmadı :) Ama sen bugün artık yapma bence çok gerek yok erken daha senin zaten koyulaşınca bi panik olcaksin ay daha koyulaşır mı en koyusu bu mu yok ne zaman açılır falan derken :KK70: Ben ilk yaptığım ay 3-4 günde 15 test falan harcamıştım :KK70:
öyle dıyosan öle olsun yapmaya gerek yokk zatn dün ilşki oldu yarında olcak gün n aşırı devam edıyoruz bız ıkı aydır bnm hıc akıntım yokkkkkk kupkuruyumm

N nisanok bat ...........29.12.2015
@canegeasya ........:anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ:emir_bebek:
Y yapayalniz1 ....... :anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ:emir_bebek::emir_bebek:
@ebrukkkk .......... :anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Sonbaharrr01 Sonbaharrr01 ..... BAT06.01.2016
3 34ebrari34 ........ BAT 08.12.2015
sm34 sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 asli5361 ............BAT
sibel15 sibel15 ..............BAT 27.01.2016

aynen devam et canım çok iyi yapıyosun :KK66: Kuruluk bende de oldu bu ay klomenden şüpheleniyorum sen kullanmışmıydın?
evet cnm ben ekım ve kasım ayında klomen kullandım hatta kasımda klomenden sonra progestan 200mg kullandım muthıs bır akıntım varddıı hatta yumının catladgı anlarıda anlıyodum akıntıdan aralık da hsg cekıldı bısey kullandım ocak suan yıne bısey kullanmıyorm demekkı klomen sayesındemı akıntı göruyomusuzz neymıss anlamadm kuruyum yanı

evet cnm ben ekım ve kasım ayında klomen kullandım hatta kasımda klomenden sonra progestan 200mg kullandım muthıs bır akıntım varddıı hatta yumının catladgı anlarıda anlıyodum akıntıdan aralık da hsg cekıldı bısey kullandım ocak suan yıne bısey kullanmıyorm demekkı klomen sayesındemı akıntı göruyomusuzz neymıss anlamadm kuruyum yanı
E ÇATLAMA AKINTISI DA MI OLMUYOR TATLIM BU 2 AYDIR?

X