Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Allah sendende razı olsun ben sadece yaradan var o henüz sana emeklerinin,gözyaşlarının,umutlarının karşılığını vermeden,hükmünü vermeden biz karar veremeyiz onu anlattım ve hepsi yüreğimden geçenlerdi ben inanıyorum senin bebişin olacak Allah ın izniyle...

G gulbil10 Canim unutma rabbim ol derse olur... O yuzden hic umutsuzluga kapilma rabbimden iste en hayirli zamanda saglikli bir bebis nasip eder insallah size... Esinin tavrina uzuldum ama yapacak bisey yok soylenen sozlerin sonunu dusunmeden konusuyor erkekler lutfen takma kafana... Bana en son adet muayenemde doktorum yumurta sayin az ve yumurtalarin porsumus dedi direk tup bebek dedi ve yasim 26... Amh yaptirmadi eminim cok dusuk cikacak gerek yok dedi. Biz subatta tup bebek icin arastirmalara baslamistik ama rabbim sukurler olsun ki verdi mucizemizi... İnan ve dua et canim elden gelen baska bisey yok yipratma kendini

canım inşallah rabbim bana da bebiş nasip eder. yüreği güzel arkadaşım benim için bolca dua et. hamişlerin duası çabuk kabul olurmuş.

ikimizde yetişkin olgun insanlarız. evet canım bebek olmaması. bende erken yumurta yetmezliği var.
Canım inan erkekler kadınlar kadar güçlü değil.Onlar hep daha çabuk pes ediyor.Bizim ne yaşadığımızı anlamaları her zaman mümkün olmuyor.Allah kadınların içine annelik duygusunu daha doğarken koyuyor bence ama onlar ancak kucaklarına aldıklarında baba oluyor.Hal böyle olunca bizim kadar hassas olmalarını beklemek zor.Hemencecik sıkılıveriyorlar.Aman diyeyim kötü ve yanlış birşey düşünme,içinde fırtınalar kopsada şu sıra belli etme.Ben bugün gün boyu ağladım.Daha biraz evvel yemek yedik,ellerimi yıkamaya banyoya gittim,hüngür hüngür ağladım.Sonra yüzümü yıkadım,hiçbir şey olmamış gibi yanına gittim.ne yapayım.Tersi davrandığımda o da ters oluyor çünkü.2 hafta önce suratım beş karıştı.pazar günüydü.Güzel güzel pazar kahvaltısı yap di mi,yok.Bende surat beş karış.Sonunda tartışma başladı.Ben ağlamaya başladım tabii.Yetti artık,ben çocuk mocuk istemiyorum,ne halin varsa gör dedi,çarptı kapıyı gitti...Adam yok.Ben tabii ağla ağla arkasından.Sonra dedim ben ne yapıyorum ya.Resmen benden bıktı gitti.Akşam 9 da geldi eve...O gün bugün o yokken ağlıyorum,gidip tuvalete ağlıyorum.Ben iyiysem o da iyi.Demem o ki,sakin ol,ona hislerini artık belli etme.Olanların hiçbiri senin suçun değil.Vücudumuza söz geçiremiyoruz maalesef.Sen kendine güven dik dur ki,o da sana saygılı olsun.Uygun bir zamanda,aranız düzelince,onu ne kadar sevdiğini,tabii ki sevdiğin adamdan onun gibi bir evlat istediğini ama bu yolda yalnız yürüyemeyeceğini anlat,ne kadar incindiğini de tabii.
Bu çok çok bir süreç,Allah yardımıcımız olsun.

kesinlikle bu erkek milleti çok düşüncesiz oluyorlar. sürekli dua ediyorum canım. sadece eşimin tavrı çok üzdü beni. eşimin desteği olsa inan ki şu an hiç üzülmeyeceğim. bende amh yaptırmadım. ama rezervim çok azmış. erken yumurta yetmezliği varmış bende. sende dua et benim için. hamişlerin duası çabuk kabul olurmuş.

Tabiki ederim canim aklimdasin...

kesinlikle haklısın. onların yanında sürekli mutlu neşe saçan insanlar olmamız gerekiyor. hislerimizi belli etmemiz gerekiyor. erkek milleti odun oluyor işte. sen üzülecekmişsin kırılacakmışsın onların umrunda olmuyor. benim şimdiden sonra tek istediğim şey: bizim desteğe ihtiyacımız var. hadi desteğinden de geçtim. tedavilerimde destek olmasın tamam ama böyle köstek olup moral de bozmasın. ama barışırsak dediğin şekilde yaklaşacağım ona. çok mantıklı. amin canım. allah hepimizin yardımcısı olsun.

aay cnm bnm dıkkat et kendıneee allah yadımcımız olsn

G gulbil10 im bebeğim, melek kalpli arkadaşım benim, senin kazma yine yapmış kazmaligini, yapman gereken tek şey karşına alıp uzuuun uzun konuşmak birtanem. Şöyle ona yasadigin durumun yaşla ilgili olmadığını, 18 yaşındaki kızların bu durumu yaşadıklarını, tüm bunların hormonlarla ilgili olduğunu, hormonlarında strese bağlı firladigini ve söyledikleriyle seni olumsuz etkilediğini mutlaka açık bir dille anlat ona! Evliliğin çocuk demek olmadığını, hastalıkta sağlıkta bir bütün olabilmek olduğunu, sıkıntıları beraber asabileceginizi ve yardımına, inceliğine, nezaketine ihtiyacın olduğunu şöyle ona.... Senin için Rabbim kabul eder inşallah ayetel kursi okuyacağım, inşallah tez vakitte ikiz bebeklerin olsun.

İşin diğer tarafına gelince ben cok así bi tipimdir, böyle bir kazmanin yetistirecegi çocuğu dogurmaktansa bosardim, yoluna yollardim.

Bosarsa korkusuna kapılma Sakin, bu dünyadaki en değerli varlık sensin, kimsenin seni uzmesine musade etme! Canına yazık yahu! Çok sinirlendim çok! Adama bak yahu durduğu yerde benim bile hormonları ziplatti

ah montecim bir de birde bana sor. dünden beri söylediği laflar ciğerime oturdu. ağlamaktan gözlerim kan çanağına döndü. bugün bütün gün ağladım. hırsımı koşu bandından çıkardım. 3-4 km yapıp bırakıcaktım. 8 km yaptım. dediğin çok mantıklı. alıp karşıma konuşmam gerekir. ama benim kocanın kafa yapısında biri sence benim durumumu ne kadar algılayabilir yada bana ne kadar hak verebilir sence? ah kuzum var ya bebiş sahibi olmayı bir bilsen ne kadar çok istiyorum. kocam olacak öküzün laflarını suratına yapıştırabilmeyi. rabbim inşallah bana o günleri de gösterir. canımsın. benim için bolca dua et tatlım. ayetel kürsi için allah razı olsun bebeğim.

Böyle tiplere 3 öğün yemek verir gibi konuşma yapacaksın ki kafasına girsin. Fırsat buldukça konuş ve telkin et onu bebeğim, allah sendende razı olsun, bundan sonra tüm dualarimda olacaksın, gönlünü ferah tutmaya çalış tatlim

şu an konuşmuyoruz. ondan bir adım gelmesini bekliyorum. adım atacak biri de değil ama. bekleyeceğim yinede adım atmasını. barıştığımızda alıp karşıma konuşacağım. inşallah canım. sabretmeye çalışıyorum. allah sabredenlerle beraberdir.

G gulbil10 aahh gülbilcim senı anlamaya calısıyorum bir kadın olarak eşin destek vermemesi ayrı üzerine laf etmesi ayrı zor allah kolaylık versınn ama bunu onun anlayacagı bir dille konuşman lazım sana da yazık sonucta senın bi yerde cocuk çaban onunda yararına

benim şu an ki durumum allahtan. ben çaba sarf etmiyor olsam tamam bana bu lafı demesini anlarım, zerre kadar da ne kızarım ne de üzülürüm. ama ben bu kadar çaba sarf ediyorken canla başla didiniyor olmamdan dolayı zaten canım çok yandı ya. o kadar hormon iğnesini yiyen benim. o kadar acıyı çeken benim.

onun anlayacağı dilde evet konuşmam lazım ama anlar mı bilmiyorum. çünkü adam sadece çocuk için evlenmiş. 40 yaşından sonra bir adamın düşüncesi ne kadar değişebilir bilmiyorum.

onun anlayacağı dilde evet konuşmam lazım ama anlar mı bilmiyorum. çünkü adam sadece çocuk için evlenmiş. 40 yaşından sonra bir adamın düşüncesi ne kadar değişebilir bilmiyorum.
cnm bnm eşimde tam 40 yasında cocuk için deliriyooo yapmadımm sımdıye kadar aldı iki köpeği bunlar bnm cocugum dedıi bak sımdı doktora gıodıyorummm yaa olmazsa olmasın dıyo veren allah dıyo konusmuyoruz bıle hıc bu konularrıı önmli olan ınsanlıkk

Canım seni kıracak üzecek birşey sormak istemiyorum ne olur kusura bakma ama bu tavrı ilginç geldiği için sormak istiyorum sadece,bende sinirlendim çünkü.Canım flört döneminiz ne kadardı,nerede tanıştınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…