Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

tatlım benim için çok dua et. hamilelerin duası çabuk kabul olurmuş. dün dr bana erken yumurta yetmezliği dedi ya o yüzden benden ümidi kesti eşim. onun bu laflarını ona yedirmeyi o kadar çok istiyorum ki ama tıbben şansım çok az. gerçi rabbimin ol demesi yeterli .inşallah rabbim bana da evlat sahibi olmayı yazmıştır.

Gulbil10 çok üzüldüm eşinin tavrına canım sen güçlü ol savaş.. Boşuboşuna dememişler yuvayı dişi kuş kurar diye... Önce sen inan bebeğini inşallah kucağına alacaksın..
dünden beri kendimi toplamaya çalışıyorum. bu şekilde konuşan bir eşe yaklaşımım nasıl olabilir ki bilmiyorum. ben bu konuda sonuna kadar gitmeye hazırım. ama işte tek taraflı bu olur mu nereye kadar olur hiç bilmiyorum.

aminn canım Allah kucağını en kısa sürede doldursun yüzün gülsün dileğim bu ve senin için dua edicem.Ben durumumu buradan bir doktora yazdım geçende paylaştım direk tüp bebek dedi ağlamayı bırak ve hemen tüp bebek merkezine git yazmış...kısaca mümkün olmadığını yazmış ve ben 20 gün sonra hamile olduğumu öğrendim Allah yüreği yananları görür ve öyle mutlu ederki sen bu günleri unutursun herşeyi unutursun zaten onu kucağına aldığında eşinde bıraktığın o günkü surat ifaden ona yetecektir.Rabbim en kısa zamanda sana sağlıklı,hayırlı evlatlar nasip etsin.Birde düşünkü Allah korusun hiç umut yok o ol dedikten sonra kim olmaz diyebilirki...dualarım seninle...........

inan var ya yüreğim ciğerim o kadar yanıyor ki bunu bir ben bir de allah bilir. amin canım allah kimseyi evlat özlemiyle sınamasın. inşallah rabbim bana da sağlıklı evlatlar nasip eder. canımsın.

inan var ya yüreğim ciğerim o kadar yanıyor ki bunu bir ben bir de allah bilir. amin canım allah kimseyi evlat özlemiyle sınamasın. inşallah rabbim bana da sağlıklı evlatlar nasip eder. canımsın.

Allah a ayan olur ve biliyorum ki seni güzel günler bekliyor ve hepsi bu günleri unuttursun sana.Allah yüreğinin yangınını sen dile getirmeden o gördü bile............................

Allah a ayan olur ve biliyorum ki seni güzel günler bekliyor ve hepsi bu günleri unuttursun sana.Allah yüreğinin yangınını sen dile getirmeden o gördü bile............................
güzel günlerim olacak mı bilmiyorum. tıbben hamile kalmam çok zor. eşim şimdiden pes etti. her an boşanır mı ki diye tetikteyim. eşim en azından destekçim olsa o bana yetecek. ama biliyorum ki bu da benim imtihanım. rabbim beni isyana yöneltmeden bu imtihanda beni muvaffak eylesin. gerçekten çok zor bir durum. bu konuyu kimseyle de konuşamıyorum etrafımda. annem bile bilmiyor. sadece ablamla konuşabiliyorum.

Nasıl yani ya...Bunu söylerken başka bir şeyi kastetmiş olmasın(İyi düşünmeye çalışıyorum)Mesela hani sen çok üzülüyorsun ya çocuğumuz olmadı diye evliliğimizin bir anlamı yokmuş gibi davranıyorsun bana da öyle hissettiriyorsun demek istemiş olabilir mi?Anlatabildim mi bilmiyorum.Ne olur kötü düşünme...

canım iyimser düşüncen için sağol ama aynen benim anladığım şekilde. buna çok eminim. o cümleden önce kurduğu cümle şu şekilde:arkadaşlarım çocuk için evlenilir derlerdi. benimle sadece çocuk için evlenmiş.

Canım yaşlarınız kaç?

ben bu şekilde duyup hemen ardından hamileyim yazan çok gördüm..evet aman isyan etme yürekten istemen zaten yeterli.Eşinde hatasını anlayacaktır.Ama sakın boşanmayı aklına getirme bir şeyi ne kadar çok söylersen ne kadar kazırsan beynine ona doğru yönelirsin.Ben sanmıyorum ki eşin boşanma noktasına getirecek kadar bu konuyu irdelesin o an bunaldı,yoruldu ve ağzından çıktı olarak düşün senin bebişin olacak ben inanıyorum çünkü Allah ın mucizelerini sadece rivayetlerle deil kendimde bizzat yaşadım.Olacak senin bebişin bu şekilde düşün olacak zaten ben abartıyorum kendimide evliliğimide zora sokucam böyle giderse de kendine.Evet bu senin imtihanın önemli olanda bu imtihanı hakkıyla geçip ödülünü almandır.

sağol canımsın çok iyi moral verdin bana. allah senden razı olsun. rabbim ne muradın varsa versin. rabbim sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin. dünden beri konuşmuyoruz. yemeğede gelmedi. bende üzerine gitmek istemedim. iki tarafta gerginken hiç görüşmemek sanırım daha iyi. o da biraz kafasını dinlesin istedim. bebişimin olmasını o kadar çok istiyorum ki tatlım inşallah rabbim bana o duyguyu yaşatır, yanan yüreğime su serper. seni de derdimle bunalttım. kusura bakma. hakkını helal et.

Yani dedim ki yaşımı küçük acaba...O da değil.Kusura bakma aynı şeyleri sana hatırlatmak için sormuyorum kesinlikle anlamaya çalışıyorum sadece.Problem ne bebek olmamasında?
ikimizde yetişkin olgun insanlarız. evet canım bebek olmaması. bende erken yumurta yetmezliği var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…