Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım hayırlı olsun darıdı bizlere olur inşallah... Benimde reglim 1 hafta geçti korkuyorum hala test yapmadım.. Yarın sabah idrar testi yapmayı planlıyorum
Süper bayağa geçmiş,yapsana test.Ben olsam çatlarım,çok heyecanlı :nazar:

canım değerlerinde iyi neden korkuyorsunki inan bende tedirginim ama ne bilim erkenmi davrandım ben acaba

Canim cok sukur hersey iyi ama iki ayda o kadar kendimi sartlamistim ki ben normal yolla hamile kalamiycam diyr hala inanamiyorum. Biz subatta tup bebek arastirmalarina baslamistik falan o yuzden cok tuhafim bide agliyorum surekli hormonlardan sanirim hassaslastm...

Süper bayağa geçmiş,yapsana test.Ben olsam çatlarım,çok heyecanlı :nazar:
Canım enson fsh 18 di.. Fsh 25 i geçince regli olmuyorum.. Acaba onu yükseldi diye düşünüyorum.. Ama diğer taraftan göğüsleeim 10 günden beri şiş ve sızı var.. Kasığıma ara ara ağrı giriyor belimde ağrıyor.. Acaba diyorum ama ümitsizim yinede

O kadar duygusal ve hassasım ki bu aralar -ki zaten normalde de öyleyim...Eşime bakıyorum şöyle,sevdiğim adam Allah'ım öyle tatlı,öyle hoş ki...Bu adama benzeyen bir yavrum olsun Allah'ım ne olur diyorum,görmesin diye gidip tuvalette ağlıyorum...Çok üzülüyor çünkü.Offff...

Kuzum inan bende ayniydim hatta defterim vardi yaziyordum surekli gecen okudum yazdiklarima yine agladim sende yaz bence iyi oluyor. Ben esim gece calisirken yazip yazip agliyordum :KK43: rabbim insallah sizlere de nasip edecek guzel dusun lutfen umutsuzluga kapilma

Canım enson fsh 18 di.. Fsh 25 i geçince regli olmuyorum.. Acaba onu yükseldi diye düşünüyorum.. Ama diğer taraftan göğüsleeim 10 günden beri şiş ve sızı var.. Kasığıma ara ara ağrı giriyor belimde ağrıyor.. Acaba diyorum ama ümitsizim yinede
Tesadüfe bak benimde fsh 18...Böyle bekleyip strese sokma kendini canım bence.Direk kan testi yaptırsana.

Kuzum inan bende ayniydim hatta defterim vardi yaziyordum surekli gecen okudum yazdiklarima yine agladim sende yaz bence iyi oluyor. Ben esim gece calisirken yazip yazip agliyordum :KK43: rabbim insallah sizlere de nasip edecek guzel dusun lutfen umutsuzluga kapilma
Âmin canım,inşallah...

Canım benim peki durum ne şimdi,değerler,gebelik süresi?

Canim biz 5 aydir deniyoruz. 2 ay once fsh 12 cikti doktor alttan muayene etti yumurta sayin az ve yumurtalarin kalitesiz adeta yumurtalarin porsumus dedi en son adetimde sonra bende bu ay ilk defa adetin 2. gununden 12. gunune kadar sabah aksam bal tarcin corekotu yedim sabahlari yemekten yarim saat once saf polen aksamlari da ari sutu kullandim. Aksam yemeginden sonra aslanpencesi ictim. İlk denememdi bu ay kurleri ve rabbim nasip etti cok sukur. İnsallah devami da gelir saglikla...
C.tesi degerim 160 cikti
Bugun 334 cikti sukur ikiye katlanip artiyor...

Kızlar bişey sorcam idrar testinde sabahki ilk idrarlamı bakmak gerekiyor yanımda gebelik testi yok yarın işe giderken alıp şirkette gebelik testimi yapmayı planlıyorum..
  • Sabahları, idrarın en yoğun ve hGG seviyesinin en yüksek olduğu süredir. Hamilelik testinizi sabah uyandıktan sonra yaparsanız, daha doğru bir sonuç verebilir. demişler :)

Canim biz 5 aydir deniyoruz. 2 ay once fsh 12 cikti doktor alttan muayene etti yumurta sayin az ve yumurtalarin kalitesiz adeta yumurtalarin porsumus dedi en son adetimde sonra bende bu ay ilk defa adetin 2. gununden 12. gunune kadar sabah aksam bal tarcin corekotu yedim sabahlari yemekten yarim saat once saf polen aksamlari da ari sutu kullandim. Aksam yemeginden sonra aslanpencesi ictim. İlk denememdi bu ay kurleri ve rabbim nasip etti cok sukur. İnsallah devami da gelir saglikla...
C.tesi degerim 160 cikti
Bugun 334 cikti sukur ikiye katlanip artiyor...
Bu doktorların sorunu ne ya :KK43: nasıl böyle konuşabiliyorlar anlamıyorum.Benim ki de çok acayip konuşmuştu...İyi maşallah :nazar: değerlerin canım,kendini strese sokma lütfen.

Canım hayırlı olsun darıdı bizlere olur inşallah... Benimde reglim 1 hafta geçti korkuyorum hala test yapmadım.. Yarın sabah idrar testi yapmayı planlıyorum

eğer varsa çıkar zaten canım ben 2 gün önce yapmıştım çoook silikte olsa vardı.Teşekkür ederim darısı sana inşallah anım hayırlı haberlerini bekliyoruz...

Bu doktorların sorunu ne ya :KK43: nasıl böyle konuşabiliyorlar anlamıyorum.Benim ki de çok acayip konuşmuştu...İyi maşallah :nazar: değerlerin canım,kendini strese sokma lütfen.

Oyle canim ben o yuzden inanamıyorum hala :) stres degil de canim duygusallasiyorum yoksa yasayacagimizi değiştiremeyiz rabbim ne nasip ederse onu yasiycaz

Kızlar,soğan kürünün böbreklere zararı var mı,bir sıkıntı yaşadınız mı?

Kizlarrrrrrrrrr burdamisiniz ellerim titriyor yaaaaaaaa yarini bekleyemedim test yaptimmm 2. Dk

Eklentiler

• 20160104_220934.jpg
    20160104_220934.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 43
X