Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar süt buharı olayını araştırıyorumda bakın bir yerde ne yazıyor ''Çocuk sahibi olamayan bir çok çift geleneksel yöntemlere başvuruyor ve sağlığıyla oynuyor.Bel çektirmekten tutunda göbek kaldırmaya,ve süt bitkisel karışımların buharında oturmaya kadar bir çok yolu deniyorlar.Süt ve maydanoz karışımından oluşan süt buharında oturma eylemi çok yaygındır Sevgili hanımlar eğer rahimde iltihap gibi enfeksiyon durumları söz konusu olursa bu tür şeyleri yapmanız iltihabın rahimde pişmesini sağlarsınız ve enfeksiyonu tetiklersiniz.Yumurtlama bozukluğunuz var ve süt buharında oturuyorsunuz bunun ovülasyonu gerçekleştirmekle hiç bir alaka ve ilgisi yoktur.'' Sizce?

mantıklı geldi aslında ters tepki verir Allah korusun ne bilim ama ovulasyonada buharın faydası olmazda sanmıyorum bende ya

mantıklı geldi aslında ters tepki verir Allah korusun ne bilim ama ovulasyonada buharın faydası olmazda sanmıyorum bende ya
Valla bana da mantıklı geldi ya,sanki sıcak var ise enfeksiyonu besler gibi geldi sanki...

aslında pek birşey yapmadım anım ya doktora ilk gidişimdi yumurtlama takibi yaptı bende o ara hayır ve çörekotu bal tarçın yedim içtim...sonra yumurta orta büyüklükte 3 gün ilişki dedi ve oldu bende anlamadım ama kürleri 1 hafta aralıksız uyguladım canım
ben uc aydır uyguluyorum valla cnm nasıp kısmet ınsallah darısı basıma ovulasyon testı kargoya verılmıs ıns salı carsamba elımde olur

Aminn canim insallah... Kendine dikkat et sen tecrubelisin gerci ama yine de yorma kendini :) esine annene falan soyledin mi

annemde benimleydi hastanede hemen eşimi aradım onun öncesinde 3 kez aradı naptın diye daha sonuçlar çıkmadı dedim :)) çok sevindi bende kendini kaptırma kız olayına ben erkek istiyorum iki erkek olsunlar dedim...aslında yalan gönlüm kızdan yana hani olurda erkek olursa hüsrana uğramasın diye alıştırıcam :))))

annemde benimleydi hastanede hemen eşimi aradım onun öncesinde 3 kez aradı naptın diye daha sonuçlar çıkmadı dedim :)) çok sevindi bende kendini kaptırma kız olayına ben erkek istiyorum iki erkek olsunlar dedim...aslında yalan gönlüm kızdan yana hani olurda erkek olursa hüsrana uğramasın diye alıştırıcam :))))
Allah'ım eşime hamileyim,baba olacaksın demeyi o kadar istiyorum ki...:KK61:

Allah'ım eşime hamileyim,baba olacaksın demeyi o kadar istiyorum ki...:KK61:

canımmmmmm Allah tan dilerim ki bu güzel haberleri sanada vermek nasip etsin taaaa gönülden diledim sevinç gözyaşlarıyla sarılın birbirinize ennn kısa sürede eviniz şenlenir inşallah canım benim.....................

ben bugün tartıldım 50 kilo iken 53 olmuşum kendim bile farketmedim boyumda uzun değil. bu kürler acayip kilo aldırıyor...inşallah fazla yuvarlanmadan hedefe ulaşırız:KK50:tarçın, bal, çörekotu incir kürü derken sonuç ortada.
Waala dikkat et ben bir seneden beri duyduğum okuduğum herşeyi yaptım 53 kilodan 65 kiloya çıktım

Kizlar biz daha kimseye soylemedik sadece benim arkadasim esimin komiseri ve sizler biliyorsunuz aileler bilmiyor. Dun annem aradi tvyi ac tup bebekten bahsediliyor dedi oyle bir bogazim dugumlendi ki :KK43: cok korkuyorum anneme guzel haberi veremeden bebegimin beni birakmasindan. Annem guatr kanseriydi ameliyat oldu ama degerleri hala normal seviyede degil o yuzden soylemiyorum stres olmasin iyice diye :KK43: :KK43:

Canim seni o kadar iyi anliyorum ki kiyamam :KK43: cok duygulandim mesajina cunku ben hala esime baba olacaksin diyemedim cunku hersey belirsiz :KK43: rabbim insallah hepimize saglikli bebisler guzel hamilelikler nasip etsin...
O kadar duygusal ve hassasım ki bu aralar -ki zaten normalde de öyleyim...Eşime bakıyorum şöyle,sevdiğim adam Allah'ım öyle tatlı,öyle hoş ki...Bu adama benzeyen bir yavrum olsun Allah'ım ne olur diyorum,görmesin diye gidip tuvalette ağlıyorum...Çok üzülüyor çünkü.Offff...

Kizlar biz daha kimseye soylemedik sadece benim arkadasim esimin komiseri ve sizler biliyorsunuz aileler bilmiyor. Dun annem aradi tvyi ac tup bebekten bahsediliyor dedi oyle bir bogazim dugumlendi ki :KK43: cok korkuyorum anneme guzel haberi veremeden bebegimin beni birakmasindan. Annem guatr kanseriydi ameliyat oldu ama degerleri hala normal seviyede degil o yuzden soylemiyorum stres olmasin iyice diye :KK43: :KK43:

canım değerlerinde iyi neden korkuyorsunki inan bende tedirginim ama ne bilim erkenmi davrandım ben acaba

canımmmmmm Allah tan dilerim ki bu güzel haberleri sanada vermek nasip etsin taaaa gönülden diledim sevinç gözyaşlarıyla sarılın birbirinize ennn kısa sürede eviniz şenlenir inşallah canım benim.....................
Canım hayırlı olsun darıdı bizlere olur inşallah... Benimde reglim 1 hafta geçti korkuyorum hala test yapmadım.. Yarın sabah idrar testi yapmayı planlıyorum

Canım benim peki durum ne şimdi,değerler,gebelik süresi?

X