Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kızlar bir sürü şey araştırıyorum ne şifa olur diye,şimdi bana gülmeyin belki de iğrenç gelecek size ama birde sülük tedavisi diye birşey varmış,duyan var mı?

Kızlar bir sürü şey araştırıyorum ne şifa olur diye,şimdi bana gülmeyin belki de iğrenç gelecek size ama birde sülük tedavisi diye birşey varmış,duyan var mı?
Gobe canım benim bak senin değerlerin çok iyi fsh yi düşürmek için ya aslan pençesi yada hayıt kullan öyle her duyduğunu yapma bende herşeye atladım bak hormon denen bişey kalmadı bu üç sene içinde ne duyduysam yaptım kendi haline bıraksaydım belkide çoktan olmuştu en son kuşu yakma vakam oldu işte gerisini sen düşün bebeğim

Gobe canım benim bak senin değerlerin çok iyi fsh yi düşürmek için ya aslan pençesi yada hayıt kullan öyle her duyduğunu yapma bende herşeye atladım bak hormon denen bişey kalmadı bu üç sene içinde ne duyduysam yaptım kendi haline bıraksaydım belkide çoktan olmuştu en son kuşu yakma vakam oldu işte gerisini sen düşün bebeğim
Canım şimdilik soğan kürünü yapıyorum,sol tarafımda hem kist hemde hidrosalpinks var :KK43: onlara çözüm bulmaya çalışıyorum bir şekilde.Ayrıca fsh içinde çalışmalara başlayacağım.Ne yapayım canım ya ne duysam yapasım geliyor...

Canım şimdilik soğan kürünü yapıyorum,sol tarafımda hem kist hemde hidrosalpinks var :KK43: onlara çözüm bulmaya çalışıyorum bir şekilde.Ayrıca fsh içinde çalışmalara başlayacağım.Ne yapayım canım ya ne duysam yapasım geliyor...
Tamam işte soğan suyundan sonra aslan pencesi ne başla kürleri bir arada yapmakta iyi değil mesela prolaktin sorunu olanlar incir kürü yapamaz ben 15 gün soğan içtim aslan pencesindeyim çarşamba bitecek inşallah sonra 10 gün tekrar soğan suyu sonra civan perçemi bana gönderilen listeyi paylaşmıştım istersen tekrar resmi atabilirim

Tamam işte soğan suyundan sonra aslan pencesi ne başla kürleri bir arada yapmakta iyi değil mesela prolaktin sorunu olanlar incir kürü yapamaz ben 15 gün soğan içtim aslan pencesindeyim çarşamba bitecek inşallah sonra 10 gün tekrar soğan suyu sonra civan perçemi bana gönderilen listeyi paylaşmıştım istersen tekrar resmi atabilirim
Canım çok sağol valla iyi olur.Canım valla benim sonuçlar şöyle E2 37 FSH 18,93 LH 6,61 TSH 3,11 Prolaktin 3,53 AMH 1,62

Canım çok sağol valla iyi olur.Canım valla benim sonuçlar şöyle E2 37 FSH 18,93 LH 6,61 TSH 3,11 Prolaktin 3,53 AMH 1,62
20151130_113255.jpg

günaydın kızlar. hayıt ve çörekotunu tüp bebek tedavisinde kullanmak sizce sakıncalı olur mu?
Canım tüp bebek tedavisine başladığın zaman kullandığın bitkileri doktoruna mutlaka danış...çörekotu hamile kalana kadar kullanılıyor...ama hamile olduğunu öğrendiğin anda bırakman gerekiyor çünki rahim kasları üzerinde etkiye sahip ve düşüğe neden olacağı için içilmemesi öneriliyor.doğrumdan sonra emzirme aşamasında kullanmaya devam edebiliyormuşsun süt için.

Benimde amh 0.11 fsh 33 bende kürlere başladım yaklaşık 1.5 ay oluyor bu reglimde ölçtürsem mi diyorum ama hiç etkisi olmadıysa bu sefer yan çizebilirim zaten zor içiyorum bahanem olur oda :)
canım düşürmen için düzenli kullanman gerekiyor günde sabah ve akşam olmak üzere 2 bardak aslanpençesi yada hayıt tohumu suyu ...inanki çok etkili oluyor benim 17 iken 7,6 düştü mesela aslanpençesi ile:KK66:

ben de öyle biliyorum. geçen ay yaptığım ovülasyon testinden biliyorum. benimde geçen çarşamba dr kontrolüm vardı. iki yumurtam oluşmuş. dr tüp bebek tedavisi başlattı. perşembe kontrolüm vardı yine. yumurtalarım büyümüştü. pazartesi toplayalım dedi. dün 13 saat süren kasık ağrısı yaşadım. dünden beri akıntım yok denecek kadar azaldı. dr umun hemşiresini aradım. dr uma sormuş. drum yumurtanın erken çatlaması ihtimal dahilinde demiş. sanırım yumurtam erken çatladı. ağrı ilaçlardan oluyor desem akıntının azalması ilaçlardan olmaz.tedavimin iptal olma ihtimali çok yüksek. :KK61:
Senin adına çok sevindim inanki...ümit kesmemek gerekiyormuş değilmi:KK66: Herşey güzel olur inşallah canım.

Aynen benimde fsh ım 18 amh ım 1,62 çıktı,doktorum tüp bebek bile zor dedi.Ha yarıca bende daha ne olmaması gerekiyorsa var :KK43: Ama ben yine de soğan kürüne başladım ve bir mucize olur mu diye denemelere de başladım...Bir mucize,belki...:KK61:
amh gayet iyi...fsh benimde 17 idi testeredişli aslanpençesini 1,5 ay düzenli kullandım 7,6 ya düştü....k,stler içinse soğan suyu bir nimet gerçekten burada okadar çok örnekler görüyoruzki sana ümitsiz vaka gibi davranmalarına anlam veremedim.ayrıca daha öncede yazmıştım yine tekrarlamak istiyorum kapalı olan tüpler içinse saraçoğlunun brokoli kürü var...yeterki bunların sıralamasına ve düzenli kullanımına dikkat et...hayat mucizelerle dolu :KK66: moral bozmakda yok.

nisanok bat 29.12.2015
canegeasya :anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
yapayalniz1 :anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU--------------------BAT 09.01.2016
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU -----BAT 15.01.2016
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU------------------BAT 16.01.2016
amayaa bat 26.12.2015 REGL OLDU------------------------BAT 22.01.2016
bernuş bat 29.12.2015 REGL OLDU-------------------------BAT 25.01.2016
zeynepzumra bat 04.01.2016 REGL OLDU-----------------BAT 25.01.2016
toprak-35 bat 25.12.2015 REGL OLDU----------------------BAT 27.01.2016
asli5361 bat 29.12.2015 REGL OLDU

Y yapayalniz1 tatlım neden test yaptırdığını, hamiş olduğunu paylaşmadın ki bizimle, aşkolsun sana,biz burada neler paylaşıyoruz,sessiz sakin kıyıdan kıyıdan hamişim yazmışsın,bak gönül-hatır koyduım şimdi sana...tebrik ederim canım,Rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah

N nisanok canım ne durumdasdın? hamiş yazalım mı artık ????

nisanok bat 29.12.2015
canegeasya :anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
yapayalniz1 :anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU--------------------BAT 09.01.2016
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU -----BAT 15.01.2016
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU------------------BAT 16.01.2016
amayaa bat 26.12.2015 REGL OLDU------------------------BAT 22.01.2016
bernuş bat 29.12.2015 REGL OLDU-------------------------BAT 25.01.2016
zeynepzumra bat 04.01.2016 REGL OLDU-----------------BAT 25.01.2016
toprak-35 bat 25.12.2015 REGL OLDU----------------------BAT 27.01.2016
asli5361 bat 29.12.2015 REGL OLDU

Y yapayalniz1 tatlım neden test yaptırdığını, hamiş olduğunu paylaşmadın ki bizimle, aşkolsun sana,biz burada neler paylaşıyoruz,sessiz sakin kıyıdan kıyıdan hamişim yazmışsın,bak gönül-hatır koyduım şimdi sana...tebrik ederim canım,Rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah

N nisanok canım ne durumdasdın? hamiş yazalım mı artık ????
Rabbim çoğaltsın hamişleri inşallahhhhh, sağlıcakla:KK37::KK36:

sekerpancari sekerpancari Canim cok sag ol aminn rabbim insallah hepimizr saglikli bebisler nasip etsin.. Sessizce degil aslinda ama hala inanamiyotum yani bisey olacak ve mucizem ellerimdern kayip gidecek gibi geliyor. O yuzden sessizim canim :)

no_name_ no_name_ Canimm olur mu oyle sey ya ben hala inanamiyorum ki ailemize bile soylemedik daha ne olacagi belli degil korkuyorum mucizem beni birakacak diye o yuzden hic konusamiyorum bu konuyu :KK43: yoksa bende isterim bagira bagira hamileyim demeyi ama bu surec cok stresli her an her sey olabilir diyen sessizce bekliyorum ama icimde firtinalar kopuyor... Yanlis anlama beni lutfen cok kez yazdim yazdim sildim :KK43:

X