Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sekerpancari sekerpancari Canim cok sag ol aminn rabbim insallah hepimizr saglikli bebisler nasip etsin.. Sessizce degil aslinda ama hala inanamiyotum yani bisey olacak ve mucizem ellerimdern kayip gidecek gibi geliyor. O yuzden sessizim canim :)

no_name_ no_name_ Canimm olur mu oyle sey ya ben hala inanamiyorum ki ailemize bile soylemedik daha ne olacagi belli degil korkuyorum mucizem beni birakacak diye o yuzden hic konusamiyorum bu konuyu :KK43: yoksa bende isterim bagira bagira hamileyim demeyi ama bu surec cok stresli her an her sey olabilir diyen sessizce bekliyorum ama icimde firtinalar kopuyor... Yanlis anlama beni lutfen cok kez yazdim yazdim sildim :KK43:
Canım benim çok çok iyi anlıyorum, ultrasonda görünce ve kalbini duyunca daha iyi anlıcaksın ve hissedeceksin inşallah..bişeycik olmayacak,Allah ım korusun onuda senide...

nisanok bat 29.12.2015
canegeasya :anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
yapayalniz1 :anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ:anneadayı:HAMİŞ ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU--------------------BAT 09.01.2016
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU -----BAT 15.01.2016
sekerpancari bat 19.12.2015 REGL OLDU------------------BAT 16.01.2016
amayaa bat 26.12.2015 REGL OLDU------------------------BAT 22.01.2016
bernuş bat 29.12.2015 REGL OLDU-------------------------BAT 25.01.2016
zeynepzumra bat 04.01.2016 REGL OLDU-----------------BAT 25.01.2016
toprak-35 bat 25.12.2015 REGL OLDU----------------------BAT 27.01.2016
asli5361 bat 29.12.2015 REGL OLDU

Y yapayalniz1 tatlım neden test yaptırdığını, hamiş olduğunu paylaşmadın ki bizimle, aşkolsun sana,biz burada neler paylaşıyoruz,sessiz sakin kıyıdan kıyıdan hamişim yazmışsın,bak gönül-hatır koyduım şimdi sana...tebrik ederim canım,Rabbim sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah

@nisanok canım ne durumdasdın? hamiş yazalım mı artık ????
Ayyy inanamıyorum ya mucizeler devam ediyor...Allah sağlıklı sıhhatli bir an önce kucaklarına almayı nasip etsin inşallah.:KK73::KK73:

Canım benim çok çok iyi anlıyorum, ultrasonda görünce ve kalbini duyunca daha iyi anlıcaksın ve hissedeceksin inşallah..bişeycik olmayacak,Allah ım korusun onuda senide...
İkinci hamişimizde hayırlı uğurlu olsun...devamı gelsin inşallah.Allah ım korusun sizide bebişlerinizide...sağlıkla kucaklamayı nasip etsin...çok sevindim:KK71:

kızlar günaydınlar,iyi haftalar...herkes iyidir umarım deli gibi hastayım, üşütmüşüm :KK43:
sekerpancari sekerpancari Canim cok sag ol aminn rabbim insallah hepimizr saglikli bebisler nasip etsin.. Sessizce degil aslinda ama hala inanamiyotum yani bisey olacak ve mucizem ellerimdern kayip gidecek gibi geliyor. O yuzden sessizim canim :)

no_name_ no_name_ Canimm olur mu oyle sey ya ben hala inanamiyorum ki ailemize bile soylemedik daha ne olacagi belli degil korkuyorum mucizem beni birakacak diye o yuzden hic konusamiyorum bu konuyu :KK43: yoksa bende isterim bagira bagira hamileyim demeyi ama bu surec cok stresli her an her sey olabilir diyen sessizce bekliyorum ama icimde firtinalar kopuyor... Yanlis anlama beni lutfen cok kez yazdim yazdim sildim :KK43:
kuzum yaa, atma içine,paylaş bizimle hislerini,bak maşallah çok şükür değerinde 2 ye katlayarak artıyormuş,olumlu düşün lütfen

kızlar günaydınlar,iyi haftalar...herkes iyidir umarım deli gibi hastayım, üşütmüşüm :KK43:

kuzum yaa, atma içine,paylaş bizimle hislerini,bak maşallah çok şükür değerinde 2 ye katlayarak artıyormuş,olumlu düşün lütfen
Çook çokk geçmiş olsun, ıhlamuru ve bol limonlu adaçayı tavsiye ederim...iyi geliyor :)

amh gayet iyi...fsh benimde 17 idi testeredişli aslanpençesini 1,5 ay düzenli kullandım 7,6 ya düştü....k,stler içinse soğan suyu bir nimet gerçekten burada okadar çok örnekler görüyoruzki sana ümitsiz vaka gibi davranmalarına anlam veremedim.ayrıca daha öncede yazmıştım yine tekrarlamak istiyorum kapalı olan tüpler içinse saraçoğlunun brokoli kürü var...yeterki bunların sıralamasına ve düzenli kullanımına dikkat et...hayat mucizelerle dolu :KK66: moral bozmakda yok.
Canım çok sağol,valla bilemiyorum ki,doktor benden nefret etti galiba,yani benimle yaptığı konuşma,sanki menopoza giren birisiyle yapılan bir konuşma gibiydi...İnan büyük yıkım yaşadım...Ama burada sizlerin desteği ile ayakta kaldım ve bilmediğim şeyler öğrendim.İlk olarak şu an soğan kurunu yapıyorum ve şifa olmasını diliyorum...

kızlar şimdi size bi itirafta bulunacağım... ben bu ay da ovulasyonu kaçırdım :KK43:

31 aralık-1 ocak gibiydi benim ovulasyon, 31 aralık sabahı ilişki oldu, bir de 1 ocak olacaktı, öyle hesaplamıştım...31 aralık yılbaşı gecesi eşimle sözleşmemize rağmen arkadaşlarına uydu ve içki içti,ben de sinirlendim,ben de içtim böyle olunca 1 aralıkta ilişkiye girmek istemedim vücutta hala alkol vardı...2 aralık eşim çalıştı ben ev işleri ile uğraşırken üşüttüm ve gripken birlikte olmayalım dedik, olmadık..yani 31 aralıkta tuttuysa tuttu,yoksa benim bu ay yine kaçtı...

göz göre göre, bile isteye kaçtı yani bu ay :KK43:

kızlar şimdi size bi itirafta bulunacağım... ben bu ay da ovulasyonu kaçırdım :KK43:

31 aralık-1 ocak gibiydi benim ovulasyon, 31 aralık sabahı ilişki oldu, bir de 1 ocak olacaktı, öyle hesaplamıştım...31 aralık yılbaşı gecesi eşimle sözleşmemize rağmen arkadaşlarına uydu ve içki içti,ben de sinirlendim,ben de içtim böyle olunca 1 aralıkta ilişkiye girmek istemedim vücutta hala alkol vardı...2 aralık eşim çalıştı ben ev işleri ile uğraşırken üşüttüm ve gripken birlikte olmayalım dedik, olmadık..yani 31 aralıkta tuttuysa tuttu,yoksa benim bu ay yine kaçtı...

canım her işte bir hayır vardır, çok üstünde durma bence,kaçıp kaçmadığını bilemeyiz..biz hep mucizelere inandık,Rabbim isterse o tek ilişkiden bile olur...üzülüp bunaltma kendini...

canım her işte bir hayır vardır, çok üstünde durma bence,kaçıp kaçmadığını bilemeyiz..biz hep mucizelere inandık,Rabbim isterse o tek ilişkiden bile olur...üzülüp bunaltma kendini...
31 ine kadar 5 kere ilişki olmuştu oysa,pek güzel ilerliyorduk kiiiiii, neyse vardır bunda da bi hayır..gerçi akıntım 31 aralıkta yoğundu,1 ocak günü kupkuruydum belki de erken çatlamıştır yumi....

Canım çok sağol,valla bilemiyorum ki,doktor benden nefret etti galiba,yani benimle yaptığı konuşma,sanki menopoza giren birisiyle yapılan bir konuşma gibiydi...İnan büyük yıkım yaşadım...Ama burada sizlerin desteği ile ayakta kaldım ve bilmediğim şeyler öğrendim.İlk olarak şu an soğan kurunu yapıyorum ve şifa olmasını diliyorum...
Şifa olur inşallah canım....Benim bu arada amh 0,15 bunuda duyda için rahat etsin:KK66: ona rağmen yumurtalarım var çok şükür...ilk gittiğim doktor bana tedavi bile uygulamamış hemen tüp bebek demişti.menepoza giriyorsun demişti.oysaki benim adetlerim düzenlidir...önemli olan birazda iyi doktoru bulabilmekte. şuan gittiğim doktor bana klomen ve çatlatma iğnesi tedavisine başlattı aralığın 21. inde iğnemi oldum ve 2 yumurtam oluşmuştu.hayatta hiç birşeyden ümit kesmeyin bende kesmiyorum ve şuan beklemedeyim.hayırlısı olsun hepimiz için biz mücadelemizi verelim takdir yine Allah ın

canım benim yumurtaların hepsi ayna anda çatlamıyorki...:KK66: hiç bişey için geç değil sen çalışamalara devam et:KK48:

31 ine kadar 5 kere ilişki olmuştu oysa,pek güzel ilerliyorduk kiiiiii, neyse vardır bunda da bi hayır..gerçi akıntım 31 aralıkta yoğundu,1 ocak günü kupkuruydum belki de erken çatlamıştır yumi....
biliyorum insanın aklına geliyor kurcalıyor sürekli, keşke olsaydı keşke olsaydı diye...senin ve eşinin sağlığı yerinde olsun öncelikle..o bebiş er geç gelecek Allahın izniyle

canım benim yumurtaların hepsi ayna anda çatlamıyorki...:KK66: hiç bişey için geç değil sen çalışamalara devam et:KK48:
bugün kürlere tekrar başladım canım, şu gribi atlatabilirsem 1-2 güne yine başlayayım çalışmalara... dün tahin de aldım kızlar,keçiboynuzu pekmezi ile karıp eşime ve kendime bol bol yedirmekteyim, hem direncim artsın hem de yumiler coşsun diye,ben tahinin de çok faydalı olduğunu düşünüyorum

biliyorum insanın aklına geliyor kurcalıyor sürekli, keşke olsaydı keşke olsaydı diye...senin ve eşinin sağlığı yerinde olsun öncelikle..o bebiş er geç gelecek Allahın izniyle
inşallah canım yaa, aynen ayda sadece 1 güne endeksli olunca kaçırmak 1 ay demek oluyor..neyse bakalım kürlerle devam başladık yine..eşime çok kızdım hep senin yüzünden 2 aylık emeğimiz çöpe gitti falan dedim ama olan oldu bi kere :KK43:

bugün kürlere tekrar başladım canım, şu gribi atlatabilirsem 1-2 güne yine başlayayım çalışmalara... dün tahin de aldım kızlar,keçiboynuzu pekmezi ile karıp eşime ve kendime bol bol yedirmekteyim, hem direncim artsın hem de yumiler coşsun diye,ben tahinin de çok faydalı olduğunu düşünüyorum
Adet olana kadar devam...durma:KK9:

Adet olana kadar devam...durma:KK9:
tamam canım,devam , söz... zaten hiç hamişliğe dair bi belirtim yok, tutarsa belki bundan sonra tutar...kaç aydır ilişki gününde başşlayan kasık,göğüs ağrısı vb belirtiden bu ay eser yok, kalas gibi hissizim :)

Kızlar tek tek alıntı yapamadim telefondan zor oluyor :) hepimize çok teşekkür ederim Allah razi olsun guzel dilekleriniz icin... Rabbim hepimize sağlıklı bebisler nasip etsin insallah. Hepimiz mucizemize kavusalim tez vakitte...

X