Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

evet cok haklı poziittf olman lazım cabuk etklenıyolar öekı türlü evet kız hava sartları cok sogukk ikimizde eriniyoruz suaann bugun halvet gunu bakalım addetın 10.gunu
Doğal gaz faturası uçmuş bizimde
Hadi hayırlısı :)

Doğal gaz faturası uçmuş bizimde
Hadi hayırlısı :)
valla cnm bızım ev sobalı sıkıntı ondan buyuk daırelerde dogalga yok maalesef kentsel dönüşümde yapılacagı için yaptırmıyoruz yıkımı beklıyoruz tasınmak için ondan hava sartları sıkıntı cunku sobanın yandıgı yerde kaynanam oldugu ıcın yatak odasnda donuyoruz

Canım hesaplama nasıl 4 haftalik oldu ? Normaldr bat gunu tam 4 haftalik oluyor sat olarak ovulasyonu mu girdin ? Kafam karıştı azıcık :)

Yok yok 4 hafta 4 gün falanda ben son adet tarihime 2 gün daha eklemiştim geç oldu az az gelmeye başladığı tarihi deilde tam yoğun başladığı günü baz aldım.Az önce gebelik haftası hesaplamaya girdim 2015 i artık hesaplayamıyor ya sizde denedinizmi regl hesaplayıcılarda aynıdır bence yani ben hesaplayamıyorum artık

Isıtıcı falan yok mu ? Allah kolaylık versin. Hasta olursunuz yav. Bebek çalışması olmasada kar var evler buzzzzz

Isıtıcı falan yok mu ? Allah kolaylık versin. Hasta olursunuz yav. Bebek çalışması olmasada kar var evler buzzzzz
aynenn hıc bu kadar soguk olmamıstıı hatta donuyoruzz yanı bebe calısmarrı askıda kalcak gbı kaynanam olmasa oturma odasnda yatardık ama maalesef

Anladim canim hesapliyordu ben nette bakmistim. Baska sitede dene istersen. Bu arada yarin kacta gidiyorsun kan testine :)

aynenn hıc bu kadar soguk olmamıstıı hatta donuyoruzz yanı bebe calısmarrı askıda kalcak gbı kaynanam olmasa oturma odasnda yatardık ama maalesef
hayırlısı olsun cnm hiç belli olmaz..
ben bu ay senden ve monte den ümitliyim :)

hayırlısı olsun cnm hiç belli olmaz..
ben bu ay senden ve monte den ümitliyim :)
ayy cnm gecen ay yaptıklarımı bu ay yapsaydım bende kendımden ümit ederdımm yanı adetımın 5.günü doktora gttım memlekette harıka bır doktor özelde ben öyle muamele görmedım dıyebılırım devlet hastnesıydı gttgm özel yok orda neyse gttım oraya hmen bana fsh lh e2 prolaktın testı ıstedı sonuclar cok guzel fsh düşmüş folık asıt verdı saece gecen aydan kalma kucuk kucuk yumıler var dedı o kadar baska çok şükür sıkıntı yok

sıkıntı olmaması çok güzel. bana da doktor genital muayene ile sorun yok dedi. kan testi istemedi .
klomen estrofem ve inofolic verdi yolladı :)
Benim 2. denemem de olmuştu daha önce.. bu ay o yüzden ümitliyim biraz.
inş tez zamanda nasip olur anne olmak bize de :)

inşallah cnm bende bu ay olmazsa kllomen ovıtrelle ıstıcem garantı olsun

inşallah cnm bende bu ay olmazsa kllomen ovıtrelle ıstıcem garantı olsun
işte o da garanti değil ki canım.
Bak bende yumurta oluyor çatlıyor ama döllenmiyor.
Yani önemli olan sağlıklı şekilde döllenmesi yumurtanın.
İnş bu ay sağlıklı döllenme gerçekleşir hepimizde :)

amın cnm ınsallah bendede yumurta kendılıgınden catlıyorr ama sanıyorum gec buyume oluyo bırden buyyo bende bırkere oyle olmustu gercı heray degısıyodur ınsallah bu ay allahn ıznıyle saglıklı bır sekılde zincirleme olusur hersey buyur catlar döllenırr tek ıstegmz bu gecenn aydan catlamayan yumurtalar buayda catlayabılıyomus dıye duydum öyleyse cok ıyı

hayırlısı bakalım bu topikte bu ay patlama bekliyorum ben...
1. hamişimiz belli arkası gelecek inş :)

evet uc ay olduu beklemedeyız hepımız bakalım bu ay bende bıseyler beklıyorum
inş canım bizim 6. ay bu ay tık yok :) ama bu ay inş Rabbim ol diyecek ve olacak bebeklerimiz..
Bazen umutsuz oluyorum ama Allahtan umut kesilmez diyorum sonra..

inş canım bizim 6. ay bu ay tık yok :) ama bu ay inş Rabbim ol diyecek ve olacak bebeklerimiz..
Bazen umutsuz oluyorum ama Allahtan umut kesilmez diyorum sonra..
evet cnm aynenn öyle allahdan umut kesılmez arada hormonlarda iniş çıkış olunca böle düşüncelermzdede iniş çıkıs oluyoo napalım hayırlısı

bende okuyodumm vakıt kalmadı bıraktım htta sen yazmıstın her cuma meryem suresını okudugunu o zaman bende basladdydım unuttm ama cıkmıss aklımdan
daha önce 3 cuma okumuş 4. de hamile olduğumu öğrenmiştim ama bu ay olmadı
Hayırlısı diyorum bugun adet 4. günüm. Haftaya cumadan yine başlayacağım. cuma selası ile ezan arası...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…