Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bu canım benim ki, internetten aldım resmi, evde değilim şu an, birebir budur

Bende makrodan aldım geçen 37 liraydı
Canim yaaaaaa ne kadar sevindim sana anlatamamm listede senden sonra ben varim insallah bende ayni haberi veririm bizede dua et sende artik hamilesin dualarin kabul olur

Canim yaaaaaa ne kadar sevindim sana anlatamamm listede senden sonra ben varim insallah bende ayni haberi veririm bizede dua et sende artik hamilesin dualarin kabul olur

EGE ASYA tatlım hadi gözün aydın olsun Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bekleyen bütün arkadaşlarıma ve bana :)

Saol arkadaşım çok teşekkür ederim.Aminnn inşallah kucağıma almak nasip olsun sağlıkla inşallah.....Darısı sana canım tüm isteyenlere en kısa sürede sizlerede nasip etsin Rabbim........

EGE ASYA tatlım hadi gözün aydın olsun Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bekleyen bütün arkadaşlarıma ve bana :)

canımm çok teşekkür ederim ilk sizlerle paylaştım aynı anda annemle birde :) evet bende artık sizlerdende hayırlı haberler bekliyorum.Allah bir an önce bu sevinci hepinize yaşatsın.

canımm çok teşekkür ederim ilk sizlerle paylaştım aynı anda annemle birde :) evet bende artık sizlerdende hayırlı haberler bekliyorum.Allah bir an önce bu sevinci hepinize yaşatsın.

Valla bazen karıştırıp farklı yerlere cevap yazdığım oldu belki göremediğim atladığımda olduysa özür dilerim arkadaşlarım kusura bakmayın güzel dilerkleriniz için çoooooooooook çok teşekkür ederim.Kısmet olursa doğurana kadar buradayım gitmemmmm :)))) hepinizin hayırlı haberlerini alıp kutlamalar yapmadan çıkmam burdan

BU ARADA BENIM FSH 7.7 CIKTI.
NORMAL DEGER KAC OLMALI?
LISTENIZE GIRMEYE HAK KAZANDIMMI??
5 YILDIR OLMUYOR BEBEGIM.
Gurbet kuşu hoşgeldin canim, FSH değerin gayet iyi görünüyor, başka sebepleri vardır illaki bebisinin gelişinin gecikmesinin. Rabbim dualarını kabul etsin. Listemize girmek bi hak değildir, bu yolda bizlerle olup bizimle devam eden arkadaşlarımız listeye girer... sen de takıl bize, birlikte ugrasalim

Canim gitmek yok zaten birakmayiz z birlikte buyutecez bebislerimizi i bu topikte :)

30....27.... falan görünce sorası geliyor insanın bizde baya uçmuşuz fsh larda

Yarın kan testi yaptirsana tatlim

Onuda düşündüm aslında ama akşam okul dönüşü 3 test daha aldım sabah yapıyım eğer tamamen koyulaşırsa hemen kan testine gidicem.Şimdide yaparımda çok çay su ıvır zıvır içtim etkiliyor testi zaten tam kopkoyu deil bu kez silikte çıkmaz bence.Sabahı bekliyim en iyisi zamanda geçmez tabi....

Testinin resmini koyarmısın canom :)

Canım tebrik ederim.. Çok mutlu oldum.. Bize umut oldun.. Benim reglim gelmedi hala...

Tamam canim inşallah bebisin sımsıkı tutunur sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…