Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım seni tebrik etmiştim görmedin sanırım :)
çok sevindim senin adına
sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini
tekrar söylemek istedim

Ayyy canım benim vallahi görmedim telden girince fena karıştırıyorum.Allah sanada en kısa zamanda nasip etsin kalbindeki mucizeyi kucağına nasip etsin.Dualarım sizinle

zaten içiyodum da dün bitti öncekisi bayadır içiyorum temmuzdan beri falan :) Bi faydası olur inşallah :)
şimdi olmasa bile hamiş kaldığında çok faydasını göreceksin...çünki bebeğin beyin ve sinir sisteminin gelişimi için etkili bir ilaç...bebek gelişimi için çok önemli olup, vücutta protein sentezi, hücre çoğalması ve kemik iliğinin görevini eksiksiz yerine getirmesi gibi görevlere sahip, aynı zamanda oluşabilecek hasarları ve anormallikleri yüzde yetmiş oranında azalttığı söyleniyor.

Ne güzel işlevleri varmış bilmeden içtiğim bu minnak hapların :) Önceki gebelikten önce başlamamıştım hata etmişim doktor gerek yok demişti Bazı doktorlar çok enteresan oluyo yaa Hamile olduğumu öğrendiğimde başlamıştım.. İnsan güveniyo işte doktora.. Güvensen bi türlü güvenmesen sinir stres.. Napcaksak böyle :)

Vallahi ben artık bir tek doktorun söylediğiyle kalmıyorum da ,inanmıyorum da...internetten ayrı ayrı araştırıyorum...yorumlara bakıyorum...kullananlara soruyorum
Çok şükür artık her bilgiye ulaşmak mümkün net sayesinde.nitekim benim bu aşamaya gelene kadar 3. doktorum

Keçi boynuzu özü her akşam hem kendime hem eşime 1 er kaşık yedik.Gerçi eşim kaçıyordu pek sevmiyo zorla soktum ağzına yaaaaw canan bari tahta kaşıkla verme şunu iyice midem bulanıyor diyordu.Küçük tahta kaşık vermişti eczacı metal olmaması gerekiyormuş her eczanede var zaten keçi boynuzu özüymüş bu

ben nivalis marka alıyorum aktardan tadı da muhteşem,eşime kalsa kaşık kaşık yiyip bitirecek,plastik kaşık kullanıyorum ben de aktar bir şey demedi ama bu tarz ürünlere metal sokmuyorum ben de...

ben nivalis marka alıyorum aktardan tadı da muhteşem,eşime kalsa kaşık kaşık yiyip bitirecek,plastik kaşık kullanıyorum ben de aktar bir şey demedi ama bu tarz ürünlere metal sokmuyorum ben de...

Evet iyi yapmışsın bende köyden dut pekmezide geliyor onada artık metal kullanmıyorum.Yok anam bizimki zorla yiyor bak sen öyle yapıyorsun çocukta pekmez yemicek diyince yok yok ooo çok güzel diyip yiyor çocuk tiksinmesin diye

:)))) iyi taktik geliştirmişsin, benimki tatlıyı çok sever,tatlı olan her şeyi sever..ben arı sütü-bal-polene alışamadım bi tek,istifra edecek gibi oluyorum yedikçe,eşim onu bile ayıla bayıla yiyor

:)))) iyi taktik geliştirmişsin, benimki tatlıyı çok sever,tatlı olan her şeyi sever..ben arı sütü-bal-polene alışamadım bi tek,istifra edecek gibi oluyorum yedikçe,eşim onu bile ayıla bayıla yiyor

Oğlum severek yiyordu eşim yüzünden zorla yedirir oldum çünkü babasının surat ifadesini görünce odalara kaçıyor pekmrzi elime alınca :) iyi eşin seviyorsa süper severek yerse dahada faydalı bence bende bal polene başlamıştım yeni aldım onuda zaten

Ne çektik beeeeee....Ama olsun beklenilene değer arkadaşlar emin olun herşey yeni başlıyor o tekme atmaya başladımı çıkarıpta öpüp koklayısınız gelicek...eminim hepiniz yaşicaksınız bu duyguyu ama yorularak,ama ağlayarak,ama ufak isyanlar ederek sadece kalbiniz A

hamilelikte sıkıntı yoksa devam et bence,şifa olsun bebişine..sor tabi bi doktoruna

Allah a ayan olsun gerisini o halleder....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…