Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yıl sonu yoğunluğu. takılamadığım zamanlarda aklım hep burada oluyor. burası bağımlılık yapıyor. tatlım sizlerden kopmak mümkün mü?
canımsın hep aynı, bizler bıraktığın gibiyiz,aynen yılsonu yoğunluğu.... çalışmalara devam,henüz hamiş çıkaramadık topikten ;P umutlar bir sonraki aya kaldı

canımsın hep aynı, bizler bıraktığın gibiyiz,aynen yılsonu yoğunluğu.... çalışmalara devam,henüz hamiş çıkaramadık topikten ;P umutlar bir sonraki aya kaldı
Montecim bugün canim çok sıkıldı. Balikesirim bir şehit daha verdi. Rabbim ailesine yakınlarına nişanlısına sabırlar versin.

Bu ay umut yok benden. 13 Aralık iğne oldum.15 inde çatlasa. 29 yarın adet olmam lazım. Ocak ayına kaldı umutlar. Ağrım var. Hiç olmayan akıntı iki gündür var. Bu ay çok istiyordum ama kısmet. Ocak ayına kürlerle bomba gibi giricem ins. Eşimi de ikna ettim keçi boynuzu ve fındık kaju ceviz yemeye . Sorum şu.. ne zaman aslan pençesi ve hayıt suyuna başlamalıyım?

Gobe Gobe cum hoşgeldin aramıza.. haftasonu giremedim o sebeple cevap veremedim.. Hikayen gerçekten etkileyici ve üzücü ama inan bana burası böyle hikayelerle dolu ve biz hiç umudumuzu yitirmemek için burda birbirimize destek oluyoruz :) Canım şimdi diğer konularda zaten arkadaşlarım yazmış herşeyi ben soğan kürü yaptım.. Şimdi de hayıt ve aslan pençesine devam ediyorum kistler için ilk soğan kürünü adetin başlangıcından 7. gün başlıyosun.. 15 gün süreyle arkadaşlarımın tarif ettiği şekilde içiyosun.. sonra diğer adetin başladığında diğer kürleri yapabilirsin soğan suyuyla beraber başka hiçbir kür uygulamıyosun.. Ve Bi sonraki adetine 10 gün kala tekrar soğan kürüne başlıyosun diğerlerini bırakıp.. Bu sefer 1 hafta içiyosun.. Sonra diğerlerine devam edebilirsin.. Sonra 3. ay tekrar adetine 10 gün kala 1 hafta soğan içiyosun.. toplam 3 kür uygularsan kistten eser kalmıycaktır inşallah :) Sonrası zaten Allah kerim :))
Çok teşekkür ederim.Bir doktor umut verdi diğeri anne olman imkansız dedi...Olabilecek tüm terslikler sanki benim başıma geldi.Kist,hidrosalpinks,fsh yüksek,eşimin sperm sayısı az ve hareketi az.Bak böyle yazınca ben bile inanamadım anne olacağıma.O kadar çaresiz hissettim ki kendimi,hemen buraya koştum.Beni anlayan tek insanlara...Sağolun hepiniz çok yardımcı oluyorsunuz.Söylenenleri deneyeceğim,zaten kaybedecek birşeyim kalmadı ki...

Çok teşekkür ederim.Bir doktor umut verdi diğeri anne olman imkansız dedi...Olabilecek tüm terslikler sanki benim başıma geldi.Kist,hidrosalpinks,fsh yüksek,eşimin sperm sayısı az ve hareketi az.Bak böyle yazınca ben bile inanamadım anne olacağıma.O kadar çaresiz hissettim ki kendimi,hemen buraya koştum.Beni anlayan tek insanlara...Sağolun hepiniz çok yardımcı oluyorsunuz.Söylenenleri deneyeceğim,zaten kaybedecek birşeyim kalmadı ki...
Kaybedeceğin şeyin umudun ve vaktindi, cok sukur ki ciktin o kotu psikolojiden, farkediyorum :KK66: umudu kaybetmeyeceksin ve hemen kararlı şekilde vaktini güzel değerlendirip bize hamis haberini vereceksin inşallah. Her şey güzel olacak fıstık, yeter ki rahat ve kararlı ol...

Kaybedeceğin şeyin umudun ve vaktindi, cok sukur ki ciktin o kotu psikolojiden, farkediyorum :KK66: umudu kaybetmeyeceksin ve hemen kararlı şekilde vaktini güzel değerlendirip bize hamis haberini vereceksin inşallah. Her şey güzel olacak fıstık, yeter ki rahat ve kararlı ol...
Evet canım,siz bana çok iyi geldiniz.Toparlanmaya çalışıyorum,yapabileceğim şeyleri yapacağım...Gerisi Allah'ın takdiri...

X