Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bernacım dua msj ı için tşk ederim. hangi kürü uygulamış? biliyor musun?

Bernacım dua msj ı için tşk ederim. hangi kürü uygulamış? biliyor musun?
havuç ve incir kürü uygulamıs canım arada sırada eine kecıboynuzu kürü uygulamıs ben prolaktınden dolayı havuc ve incir kürünü uygulayamıyorum fakat esıme kecıboynuzu kürünün yapcam malzememı aldım

Eşinde sperm sorunu varsa keçi boynuzu pekmezi de yedir. o da çok etkiliymiş. burda forumda okudum. bayanın birinin eşinin sperm sayısı 10 milyonmuş. eşi 15 gün keçiboynuzu pekmezi yemiş. 21 milyona çıkmış. sabah akşam aç karnına yeniyor.

Eşinde sperm sorunu varsa keçi boynuzu pekmezi de yedir. o da çok etkiliymiş. burda forumda okudum. bayanın birinin eşinin sperm sayısı 10 milyonmuş. eşi 15 gün keçiboynuzu pekmezi yemiş. 21 milyona çıkmış. sabah akşam aç karnına yeniyor.
ben yediriyorum her sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı yiyor, arada da keçiboynuzunu kaynatıp suyunu içiriyorum onu sevmedi, pek istemiyor :))) eşlerimizi de kendimize benzeteceğiz bu gidişle

Bu kürleri uygularken hamile kalabilmemiz mümkün mü sizce? hamile kalabilmek için kürleri bırakmamız gerekmiyor mu? en azından ovülasyondan adet başlangıcına kadar.

kecıboynuzu pekmezı aldımm kendım ıcın ama sperm ıcın ıyı oldugunu duyunca esımede yedrmeye basladım esımın sperm sayısı 20 milyon sınırda

Bu kürleri uygularken hamile kalabilmemiz mümkün mü sizce? hamile kalabilmek için kürleri bırakmamız gerekmiyor mu? en azından ovülasyondan adet başlangıcına kadar.
hayıt,aslanpençesi bırakılmayacak tatlım, rahmi güçlendiriyor bunlar...çörekotundan endişeliyim, çok emin değilim... keçiboynuzu zaten yiyebiliriz, eşimizde...

soğan kürü ovulasyonda ve sonrasında içilmiyor diye biliyorum

inşallah tatlım. eşim bıkmıştır kesin benim zırzır ağlamalarımdan.
aşkolsun sana yaaaa.... ağlama sakın, harap etme kendini de eşini de... vallahi ilk gün duyduğumda biraz işyerinde wc de gizli gizli ağladım, o kadar, o günün akşamı aktara gidip savaşıma başlamıştım bile

beni en sonki fsh 5.07idi. ama menapoz öncesi hormon değerleri sürekli değişiyormuş. yumurtalıklarımda bu ay bi zorlanma hissediyorum. geceleri kafam ter içinde uyanıyorum. bu ay olmaya başladı bu durum. menapoz belirtileri sanırım bunlar. bu ayki fsh değeri kaç olacak bakalım?

X