Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Degil tabiki... O kadar vahim degil. Benim uc ay once fsh 29, bir sonraki ay 19 du ve gayette tup bebek tedavisi oldum. Gecenlerde buraya bi arkadasin mesajiji kopyalamistim amh si 0.06 iken gebe kalmis...tup bebek ile... Ama inan bu b7yuk bi sans. Sen sadeceee yanlis doktordasin talim baskaca bi sikinti yok

Fsh 18 ile tüp bebek merkezleri de kabul etmez zaten etsede bile bile para için ederler dedi.Doktor beni sevmedi galiba :) Ufacık bir ümit bile yoktu sözlerinde...

Fsh 18 ile tüp bebek merkezleri de kabul etmez zaten etsede bile bile para için ederler dedi.Doktor beni sevmedi galiba :) Ufacık bir ümit bile yoktu sözlerinde...
S.kt.rsin ordan... Tovbe tovbeeee.... Millet 60 fah ilr dogal gebe kaliyo. Diplomasini yirtsin o doktor. Sanirim normal bi kadin dogumcuyla gorustun sen. Onlar anlamaz tatlim. Biomiyolar yani.... Agzimi da bozdum....

S.kt.rsin ordan... Tovbe tovbeeee.... Millet 60 fah ilr dogal gebe kaliyo. Diplomasini yirtsin o doktor. Sanirim normal bi kadin dogumcuyla gorustun sen. Onlar anlamaz tatlim. Biomiyolar yani.... Agzimi da bozdum....
İnan hiç güleceğim yoktu galiba bozmakta haklısın.30 yıllık meslek hayatımda tüm bu olumsuzluklarda gebe kalan hasta görmedim dedi.İnan o an ben nerede olduğumu,kim olduğumu bile unuttum,adımı sorsan söyleyemeyecek haldeydim.

Eşimde diyor ki yazık,hayırlı değil galiba,bak hem sen de hem bende sorun var bu çocuk gelmek istemiyor sanırım,üzülme bana sen lazımsın sadece,hüngür hüngür ağlamamak için zor tuttum kendimi,onu da daha fazla üzmek istemiyorum çünkü.Bazen kendimi bırakıp ona üzülüyorum.Sevdiğim adamın çocuğuna sahip olamamak,onu baba yapamamak yumruk gibi oturdu yüreğime,hele dün yediğim o şiddetli darbe ki bu zaman kadar gerçekler suratıma hiç bu kadar kuvvetli vurulmamıştı,beni bir anda düşürüverdi işte...Sizi de üzüyorum kusura bakmayın.

tatlım burada forumlarda okumuşsundur ne imkansız denilen kadınlar normal yolla hamile kalıyor, çıkar at bu düşünceleri kafandan, Allahın izni ile sende bebişini alırsın inşallah kucağına... yeterki azimli ol, kürlerini uygula...

Bu arada tüm sonuçlar şöyle fsh 18,93 E2 37 Lh 6,61 Tsh 3,11 prolaktin 3,53.Anlayan var mı kızlar?
diğer sonuçlar gayet normal sadece fsh biraz yüksek o da düşer, hiç takılma,aynı gün içinde bile değişen değerler bunlar... stres,sıkıntı bile yükseltebiliyor bu fsh değerini...rahat ol tatlım,değerler gayet güzel

Hangi doktor o yaaa... Adi ne???

günaydın canım, diğer değerler nasıl?
ilaç kullanıyor musun?
hayıt suyu ve aslanpençesi hormonları dengelemede kullanılıyor,bizim tüm hormonlar düzene girdi çok şükür
Cnm değerlerim bu ne güzel girmiş düzene bnm de bebişim olmuor 1 yıldr pko var inş düzelir sizler neler yaptınız hayıt suyu mu içtinz nasıl tedavi oldnz bana da yardmcı olursan sevinirim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…