Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

alllah allah sana nıye klomen vermemıski bnm fsh sı 49 ççıkan arkadasm varya ona bıle klomen verdıler 3 ay kullandı hatta
canım yaaa internette sorun var, cevap vermekte zorlanıyorum...bilmem ki neden klomen vermedi, dediğim gici o hormon hapını verdi 21 gün kullan adet olunca gel bir daha bakalım dedi

canım yaaa internette sorun var, cevap vermekte zorlanıyorum...bilmem ki neden klomen vermedi, dediğim gici o hormon hapını verdi 21 gün kullan adet olunca gel bir daha bakalım dedi
değiştir hemen bence doktorunu bu ay bakalım gebelık varmı yokmu ona göre bı harıta çiz klomen gebelık olasılıgını hızlandırıo yumurtayı olusturup buyumesını saglıo senın bu uyguladgn kürlerle cok etkili olurdu

canım değiştireceğim zaten, ama bu kürlerin işe yaradığını düşünüyorum ben de hiç akıntı olmazdı şimdi şeffaf jel akıntım vra ve eminim yumurtalarım gelişiyor, kendimi daha sağlıklı hissediyorum gerçekten

Günaydın kızlar. Kimse yok mu?
canım günaydın, sporumu kürlerimi yaptım şimdi oturdum ofise,

bu sabah yine 10 km yürüdüm, 2 adet haşlanmış yumurta, bol roka salata (cevizli ve lor peynirli), sütlü yulafımı yedim, protein ve folik asit depomu yaptım geldim

offf of şu ay bitse de tahlilleri yaptırsak bakalım bu kadar uğraşmanın mükafatını alacak mıyız

Canim insalla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…