Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

sen al kız caktırmadan yedir bn keçiboynuzu kürü uyguladım on gün boyunca birde çakşırkökü içirdim montede yaptı aynısını adamlar kudurdu hazır bnmki eminönüne gtmısken macunda almıs adam demıs baklava nın arasına koyda ye demıs sende öle caktrmadan yap
Nasıl bir macun bu?
Bal pekmez fındık ceviz çok yiyor ama canının istemesi lazım illa...
Adamda nasıl bir nefis var şaşıyorum. Nefsine hakim baya..

Nasıl bir macun bu?
Bal pekmez fındık ceviz çok yiyor ama canının istemesi lazım illa...
Adamda nasıl bir nefis var şaşıyorum. Nefsine hakim baya..
şimdi eve gelsın eşim ona dıyım neler var ıcınde ama bızım burda bır aktar vardı meydanda bnm keşfim hersey organık ben ordan malzeme alınca abla cocuk için mi dedı evet dedım enıste içinde macun hazırlarız dedi istersen demişti ama ben o an cok para harcamıstm yaptrmadım

şimdi eve gelsın eşim ona dıyım neler var ıcınde ama bızım burda bır aktar vardı meydanda bnm keşfim hersey organık ben ordan malzeme alınca abla cocuk için mi dedı evet dedım enıste içinde macun hazırlarız dedi istersen demişti ama ben o an cok para harcamıstm yaptrmadım
Himmm burdaki aktara da bir sorayım ama benimkine etki etmiyor bir şey. Hep o istediğinde olacak..

aynenn sor bunlar ballı bır karısım yapıo adam benden 100 tl istemısstı ama dedi hakiki bal bulursan varsa 1 kilo sana ,30,40 tllik malzeme hazırlarmkarstrrsnz demısti
biri yazmıştı,fındık,fıstık,badem,ceviz, kaju alıp rondodan geçirip keçiboynuzu pekmezine karıştırıp yediriyormuş eşine, yapılabilir aslında... hatta bize bile iyi gelir yakında 100 kiloyu görürüz artık :p

biri yazmıştı,fındık,fıstık,badem,ceviz, kaju alıp rondodan geçirip keçiboynuzu pekmezine karıştırıp yediriyormuş eşine, yapılabilir aslında... hatta bize bile iyi gelir yakında 100 kiloyu görürüz artık :p
Aynısını yapıyorum tık yok. :KK43:
Klomen bana kilo aldıriyor

2 haftada 2,5 kilo aldım
fındık, ceviz, badem ve incirle:confused::confused::confused::confused: ilk defa 57 yi gördüm... tırsıyorum:KK17::KK17::KK17::KK17:

sekerpancari bat 19.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016
sonbaharr01 bat 12.01.2016
34ebrari34 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015 REGL OLDU
monte cristo prensesi bat 20.12.2015 REGL OLDU

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

ay ben kilo aldım dana gibi yiyorm agzım hıc bos kalmıo sıgaradan dolayı oldu bu ılacda şişiromus ztn gıdıgım cıktı valla yüzümde yusyuvarlak bnm normalde tam topaç gbi oldum

Ben hamilelik testi alıp deneyeceğim.
İğnenın 6. Günü. Bakalım gerçekten İğnenın etkisi ile çift cizgi çıkacak mı :)

evet cıkıomus bnm tanıdıgım bırındede öle oldu ama sonra negatıfı gördü bence yapma kız ezıyet etme kendıne
Hiç çift cizgi görmedim. Yapayım göstereyim eşime tepkisi nolcak bakalım. Her gün süründürüyor beni :KK43: mutlu olursa dicem hıh işte bu mutluluk için çalışmalara hız ver uff pofff deme :)

Hiç çift cizgi görmedim. Yapayım göstereyim eşime tepkisi nolcak bakalım. Her gün süründürüyor beni :KK43: mutlu olursa dicem hıh işte bu mutluluk için çalışmalara hız ver uff pofff deme :)
bence de yapmamalısın canım, duyguları ile oynamamalısın...

X