Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bu saat oldu gelmedi hala işte sabah 7 den beri. E bazn hakta veriyorum yorgun oluyor . Ama ben de çalışıyorum. Kapıdan içeri girer girmez of çok yorgunum dicek. Vermek istediği mesej bu gece beni elleme :))
sende istmemm yan cebıme yap bnmkde sabahh 5 te cıkıo evden bak şu saat oldu yok onada ben hak verıorm ama işte yapcak bısey yok suann sanada yorgunum derse yat zıbar de ben öle dıodum .d

sende istmemm yan cebıme yap bnmkde sabahh 5 te cıkıo evden bak şu saat oldu yok onada ben hak verıorm ama işte yapcak bısey yok suann sanada yorgunum derse yat zıbar de ben öle dıodum .d
Haha güldürdün beni :)) gösterdim testi o kadar duygusuz ki silik ikinci çizgi negatif yani dedi. Hiii negatif dedim. Kutusunu gösterdim. Hadi ya ciddi misin dedi bi gözleri parladı. Sonra dedim ilacın etkisi bu. Neyse bunun gerçek olmasını istiosan uf püf deme dedim. Etkisi olmadı bence.

Haha güldürdün beni :)) gösterdim testi o kadar duygusuz ki silik ikinci çizgi negatif yani dedi. Hiii negatif dedim. Kutusunu gösterdim. Hadi ya ciddi misin dedi bi gözleri parladı. Sonra dedim ilacın etkisi bu. Neyse bunun gerçek olmasını istiosan uf püf deme dedim. Etkisi olmadı bence.
bencede olmamısstır etkisi duygusuzz tepki vermiş

tatlım üzülme.... içtiğin ilaçlar, kullandığın ilaçlar yumurta oluşturmaz...oluşan yumurta üzerine etkisi olur. ve her ay yumurta oluşumumuz başa sarar...bazı aylar yumurta olmayabilir... bu bittiği anlamına gelmez. endişelenecek bir durum değil... sil göz yaşlarını artık.... seni teselli için söylemiyorum cidden öyle bu arada.
hiç bir doktor ve hiç bir tedavi yumurta oluşturmaz. kadınlar, bizler bellirli bir yumurta deposu ile dünyaya gelir(ortalama 400 bin kadar) her ay bunun bi kısmını kullanırız.... kullandığımız ilaçlar belirlemez kaç folikül görüleceğini yada kürler; bu ilaç veya kürler depomuzdan tüplerimize inen foliküllerin daha sağlıklı, kaliteli olmasını sağlar hepsi bu. daha sağlıklı yumurtanın döllenme ihtimali daha yüksektir çünki... hatta ve hatta sadece döllenmesi de yetmez, kromozom dizilimi tam ve doğru olmalı, sağlıklı olmalı oluşan embriyo, rahmin uygun yerinde olmalı ki tutunabilsin. sadece sakin olmalısın. ne kadar zorlu bir süreçten geçtiğini biliyorum, anlıyorum.
büyüme hormonu bende sık sık kullanıyorum. özellikle tedavilerden 1-2 ay önce... benimki gibi büyümeye direnen yumurtalar varsa veriliyor. ancak sonraki ay foliküllerinde etkisini gösteriyor. ilaçlarla büyüme sağlanabilsin diye. bizim durumumuzda hastalara veriliyor genelde... bu grupta olan hastalar da yumurtalar büyümeye direnç gösterir...

biosteron vitamindir dhea'dır daha doğrusu. bazı doktorlar vitaminlerin etkisi olmadığını düşünüyor. benim vitaminin etkisi olduğunu ve bununla birlikte mümkün olduğunca az ilaç kullandırmak isteyen bir doktorum var. en fazla 3 ay kullandırıyo sonra ara verdiliyor. ve bunu kullandıran diğer doktorlar gibi günde 3 tane vermiyor hiç. ilk ay sabah akşam, ikinci-üçüncü aylar günde bir tane akşam olursa iyi olur notuyla veriyor. 3 ay kullanımdan sonra en az 3 ay (mümkünse 6 ay) o ilacı kullandırmıyor. yüksek fsh düşük amh durumunuz varsa kullanılmasında fayda var. ama dediğim gibi abartmadan
siz kaç aydır kullanıyorsunuz? ne gibi farklılıklar oldu sizde bnö dktrmda 3 ay günde 3 tne ara vermeden içiceksin ddi. halkmzda hayırlısı

DHEA antiaging etkili yani yaşlanma karşıtı bir ilaç. bu bir deneme yanılma faydasını görmeyende var ben gördüm. ikiknci tedavimde embriyo 4. güne kadar gitti. 3 ay kullanıp bir süre dinlenmek lazım aksi takdirde aşırı tüylenme falan yapıyormuş. çok şükür yapmadı bende. şimdi tekrar kullanmaya başladım bende dr. önerisiyle
anladm cnm ne bileyim kadınlar kulubunden birinin mesajnı okdm burda kesinlikle içmeyin demiş bnu içenler ileride kalp krzi geçiriyomuş hatta avrupada sırf bu ilacı içenlere özel bir belgesel hazırlmışlar zararlarıyla alakalı. kanıtlanmış bir şey fln diyordu şaşırdım bende teredütte kaldım. hiç kimse zararı olsun die ilaç içmez. fayda görmek için içer. madem zararlı neden yasaklamamışlar değilmi.

siz kaç aydır kullanıyorsunuz? ne gibi farklılıklar oldu sizde bnö dktrmda 3 ay günde 3 tne ara vermeden içiceksin ddi. halkmzda hayırlısı

anladm cnm ne bileyim kadınlar kulubunden birinin mesajnı okdm burda kesinlikle içmeyin demiş bnu içenler ileride kalp krzi geçiriyomuş hatta avrupada sırf bu ilacı içenlere özel bir belgesel hazırlmışlar zararlarıyla alakalı. kanıtlanmış bir şey fln diyordu şaşırdım bende teredütte kaldım. hiç kimse zararı olsun die ilaç içmez. fayda görmek için içer. madem zararlı neden yasaklamamışlar değilmi.
Bende cok yan etkisi oldugunu biliyorum ve kullanmadim kullanmayida dusunmuyorum tabiki bebegimiz olsun diye ugrasiyoruz ama kendi sagligimiz daha onemli..

Ben geldim 10 da randevum vardı baktı orta büyüklükte bugün,yarın ve salı günü ilişki önerdi.Gebe kalmazsan 3.günü gel hormonlara tekrar bakalım dedi inşallah kalırsın dedi.Yani başa saralım gebelik olmazsa dedi sadece folik asit verdi.Tamam doktorlara saygım sonsuz ama ben zaten biliyordum bugün yumurtladığımı ve 3 gün yapıyordum çalışma ne kazandım şu an sıfır.............fsh önemli onuda takmadı bile.

Ben geldim 10 da randevum vardı baktı orta büyüklükte bugün,yarın ve salı günü ilişki önerdi.Gebe kalmazsan 3.günü gel hormonlara tekrar bakalım dedi inşallah kalırsın dedi.Yani başa saralım gebelik olmazsa dedi sadece folik asit verdi.Tamam doktorlara saygım sonsuz ama ben zaten biliyordum bugün yumurtladığımı ve 3 gün yapıyordum çalışma ne kazandım şu an sıfır.............fsh önemli onuda takmadı bile.
ben tam 2 ay boyunca takıp yaptrdım elde var ssıfır anca gel git diolar

X