Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ilk hamıle kalacak kişi onu göruyorum o regl olduda onun sagı solu belli olmaz :KK70:
aşkolsun yahu o ne demek,gizlimiz saklımız mı var, hamiş olsam söylemem mi? geçen ay yıkmadım mı ortalığı,test paylaşacam diye, 2.çizgiyi gördüm diye... sadece moralimi bozmuyorum,sakin duruyorum...hem benden önce sırada sen varsın, haydi geri sayım başlasın bebişim

aşkolsun yahu o ne demek,gizlimiz saklımız mı var, hamiş olsam söylemem mi? geçen ay yıkmadım mı ortalığı,test paylaşacam diye, 2.çizgiyi gördüm diye... sadece moralimi bozmuyorum,sakin duruyorum...hem benden önce sırada sen varsın, haydi geri sayım başlasın bebişim
kızz sagı solu bellı olmaz derken sende heran hersey olabılır yanı regl oldunda bellı olmaz o işler dıyorum yuhh yanı onumu anladın ::KK70: :KK70: :KK70:

kızz sagı solu bellı olmaz derken sende heran hersey olabılır yanı regl oldunda bellı olmaz o işler dıyorum yuhh yanı onumu anladın ::KK70: :KK70: :KK70:
ne bileyim ben,bir şey anlamadım ki yazdığından :p regl baya baya devam ediyor, kesilecek gibi değil şekercim,sıramı savdım bu ay

kızlarr iğneyi yumurtası catlamayan kişileremi yapıolarr illa bana hıc yapmadı eskı salak doktorum
Beklense kendiliğinden de çatlayabilir ama çatlayanada, çatlamayanada doktor karar veriyor canım...buda zamanlamayı garanti altına almak için...sapma olmasın diye.

önce yumurtaların büyümesini takip edicek, istenilen olgunluğa eriştikten sonra iğne dicek onuda kendisi sana yazacak ve nezaman yapılacağını söyleyecek...yalnız gittiğin zaman büyümüş hazır yumurta görürse iğneyi hemende isteyebilir.
benim doktorum pazartesiden itibaren belkide bir gün durup bir gün çağırıcam seni takip için hazırlıklı ol dedi mesela.

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için benim 1 tane çocuk var diye herhalde rahim filmi falan istemedi eşimide çağırmadı tahlil için.Neyse bakalım yarın 10 da çağırdı zaten ama sabırsızlık işte :KK48:

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için benim 1 tane çocuk var diye herhalde rahim filmi falan istemedi eşimide çağırmadı tahlil için.Neyse bakalım yarın 10 da çağırdı zaten ama sabırsızlık işte :KK48:
Benimle aynı durumdasınız...rahim filmi banada istemedi belkide o nedenle.

ama anlamadığım şey zaten 1 yıldır takip edip bende bu günleri hep değerlendirdim sorun orda deilki uzatması çok tuhaf bunları bende yaptım ayarladım ovulasyona denk getirdim 1 yıldır.

Darısı benim eşimin başına ins :))
sen al kız caktırmadan yedir bn keçiboynuzu kürü uyguladım on gün boyunca birde çakşırkökü içirdim montede yaptı aynısını adamlar kudurdu hazır bnmki eminönüne gtmısken macunda almıs adam demıs baklava nın arasına koyda ye demıs sende öle caktrmadan yap

X