Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlaaar sanırım reglim geliyor :KK43: üzgünüm vallahi bu ay da kaçtı, hafif ağrılar ve regl öncesi tatlı isteğim başladı... kasık ağrısı bu ay hep vardı ama bu ince gelen regl ağrısı ve kahve lekelenme başladı peçeteye silince... gerçi bu ay hep vardı o lekeler hsgden...netice itibariyle yarın bekliyorum
yarını bı bekleyelım acele etme hemen regl konusunda

az önce dr umu aradım. fsh mın çok yüksek çıktığını söyledim. yarın tekrar yaptırsam olur mu dedim. yarın tekrar yaptırmanın bir anlamı yok neden o şekilde olduğu ile ilgili şu an bir yorum yapamıyorum kayıtlara bakmam lazım çok yüksekse bekleyeceğiz dedi. benim tedavi gelecek aya kaldı.

gulbil senin fsh kaçtı ki? ultrasona girdiğinde göremediyse ondan öbür aya demiştir yada hatırlayamadı bakması lazım.Her doktor farklı birşey söylüyor çok enteresan ama yinede vardır bir bildikleri

Benim geçen ay sağ içerde 2 yumurta taslagi görmüştü. Bu ay hiç yumurta gorulmedi. dr um fsh ve e2 istedi. En son ki fsh 5. 07 idi. Bu ay 29 çıktı. Bu ayki ölümden bir gün önce ve olculmeden öncesinde ben çok stresliydim.

gulbil senin fsh kaçtı ki? ultrasona girdiğinde göremediyse ondan öbür aya demiştir yada hatırlayamadı bakması lazım.Her doktor farklı birşey söylüyor çok enteresan ama yinede vardır bir bildikleri
Fsh cok yuksek oldugu icin obur ay dedi. Ama yinede neden bu sekilde olduguna kayitlarina bakarak karar verecek. Tedaviyi sonlandirmasinda varsin bir ay daha bekliyeyim.

Canım harika bi haber bu inşallah güzel güzel büyür çatlarlar :KK33::KK33::KK33::KK33: Bana da doktorum demişti fsh arada iniş çıkış yapabilir onu hiç önemsemiyorum diye ve benim de geçen ay fsh 17 küsürken adetin 8. gününde 4 tane yumurtam vardı :KK66: Gerçi bu ay tutturamadım ama olsun ben de onu çok takmıyorum açıkçası moral de çok önemli hadi inşallah güzel haberler verirsin bize artık :KK66:

işte bende ona çok seviniyorum zaten en azından bol bol gördüm ve duydum doktordan bu beni çok mutlu etti yumurta varsa gerisini ben hallederim uzman olduk artık :KK48::KK48::KK48:

Benim geçen ay sağ içerde 2 yumurta taslagi görmüştü. Bu ay hiç yumurta gorulmedi. dr um fsh ve e2 istedi. En son ki fsh 5. 07 idi. Bu ay 29 çıktı. Bu ayki ölümden bir gün önce ve olculmeden öncesinde ben çok stresliydim.

işte aydan aya değişiyor bu meret tamamen stresten bakalım benimde varda değerlendirmek önemli doktor cmt çatlayıp çatlamadığına bakacak bence 2 gün sonra çağırdığına göre sabırla beklemekten başka çaremiz yok.Benim kafama takılan yumurtlama bittimi bitmedi süreciydi ama artık emin oldum gerisini önce Allah ın izniyle sonrada kendi çabalarımla halledicem.

iyi akşamlar şekerler :KK31:
benim prolaktin yüksekliği sorunum var ..dostinex kullanıyorum hatırlarsınız belki :)
tedavine başlarız demişti bu ay için ..
ne gibi bir tedavi yapıcak sizce heyecandan sormak aklıma gelmedi ozman
birde rahim filmi istemişti ama çektiremedik eşimin yüzünden ..tedaviye ondan sonra mı başlar sizce o_O

iyi akşamlar şekerler :KK31:
benim prolaktin yüksekliği sorunum var ..dostinex kullanıyorum hatırlarsınız belki :)
tedavine başlarız demişti bu ay için ..
ne gibi bir tedavi yapıcak sizce heyecandan sormak aklıma gelmedi ozman
birde rahim filmi istemişti ama çektiremedik eşimin yüzünden ..tedaviye ondan sonra mı başlar sizce o_O
Canim önce rahim filmi, tüplerde tıkanıklık varsa tedavi ise yaramaz cunku

kızlar neden doktor 3 gün ilişki yok dedi?yumurtlama olmuş hemde 10 mm i geçmiş kafama takıldı....hani normalde bu günlerde ilişki olması lazım deilmi :110:

birde sabah erken gel dedi aşılama olamaz iğne falanmı yapıcak acaba çatlatma iğnesini bana sormadan yapmaz herhalde rahim filmi falanda istemedi

Canim önce rahim filmi, tüplerde tıkanıklık varsa tedavi ise yaramaz cunku
doğru söylüyosun canım eşimin yüzündn 1 ay daha bekleyeceğiz korunmadığımız için gidemedim film çektirmeye neyse vardır bundada bir hayır ..
ne zaman gitmem gerekiyor onuda bilmiyorum ..dr arayıp sorayım bakalım
teşekkür ederim cevabın için :KK68:

doğru söylüyosun canım eşimin yüzündn 1 ay daha bekleyeceğiz korunmadığımız için gidemedim film çektirmeye neyse vardır bundada bir hayır ..
ne zaman gitmem gerekiyor onuda bilmiyorum ..dr arayıp sorayım bakalım
teşekkür ederim cevabın için :KK68:
Rica ederim tatlim, regl bitiminden 3 gün sonra gel demişti bana

az önce dr umu aradım. fsh mın çok yüksek çıktığını söyledim. yarın tekrar yaptırsam olur mu dedim. yarın tekrar yaptırmanın bir anlamı yok neden o şekilde olduğu ile ilgili şu an bir yorum yapamıyorum kayıtlara bakmam lazım çok yüksekse bekleyeceğiz dedi. benim tedavi gelecek aya kaldı.
canım benim sadece doktoruna güven, hatta güvenmiyorsan değiştir... senin doktorunun çok sağlamcı olduğunu söyleyebilirim hepsi bu... ayrıca da çok insalcıl biri. daha önce de söylemiştim bazen bir yıl sadece tedaviye hazırlıyor hastalarını. ve inan bana bu hemen tedavi olmaktan daha iyi... keşke şuan için maddi gücüm yetse de bende ona gidebilsem. harika bi adam... sen debir sonraki aya kalırsa da üzülme nolur... emin ellerdesin.... bir deee fsh reglin 2. veya 3. günü bakıldığında doğru sonucu verir..sonrasında bakılmaz

ca
Allah sanada en kısa sürede mutlu haberler fısıldasın gönlünden geçeni kollarına versin bu bile benim doktordan duymak istediğim buydu.Allah emeklerinizin karşılığını versin tez zamanda böyle takla atan bebişleriniz olsun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
nım benim sabah sabah ne güzel bir duaydı öyle Allah razı olsun Cuma günü inşallah kabul olur dileklerimiz Allahım karnımızı kucağımızı sağlıklı bebişlerimizle doldurur inşallahhhhh.....

X