Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

O kadar kullandim bir suru kurler. Sonuc 0. Hic yumurtam gorulmedi. :KK61::KK61:
Canim hic moralini nozma inan seni teselli etmek icin soylemiyorum calisma arkadasimin 2 tupu kapali yapisikmis ameliyat olmus hic yumurta olmamis menepoz demis dr doktorunu degistirmis ve 1 tane yumurta olmus dollenmis ve tup yapildi 2 cocuguda bu sekilde olmus kisaca Allahtan umut kesilmez pozitif olmamiz lazim zor bir yoldayiz insallah zafer bizim olacak

Canim hic moralini nozma inan seni teselli etmek icin soylemiyorum calisma arkadasimin 2 tupu kapali yapisikmis ameliyat olmus hic yumurta olmamis menepoz demis dr doktorunu degistirmis ve 1 tane yumurta olmus dollenmis ve tup yapildi 2 cocuguda bu sekilde olmus kisaca Allahtan umut kesilmez pozitif olmamiz lazim zor bir yoldayiz insallah zafer bizim olacak
O kadar ilaca rağmen yumurta olamayınca moralim cok bozuldu.

bgn rahim filmi çekildim doktor antibiyotik iç dedi enfeksiyon oluşur dedi. içen varmı aranızda açıkcası içmek istemiyorum

Büyüme hormonunu ne ise yarıyor bende bilmiyorum. Normalde çocuklara veriliyormuş. Geçen ay adet düzensizliği için bana da cylo vermişti. Bu ay vermedi. Onca ilac hic etki etmedi.

Sen hangi ilaclari kullaniyorsun?
cyclo, dhea biosteron bide d vitamini eksikliğim vrmş. onn için ayrıyeten dktra gdcm. bide kemik için ilaç verdi kemiklerde düşüş varmış cok hafif. ben daha kullanmadım ilaçları. aynı zamanda ben sülük hacamat tedaviside görüyorum 2sini bir arada inş Rabbim en hayırlı en güzelini bize verir tez zamanda

X