Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Günaydın Herkese...
Arkadaşlar ben cumartesi günü ayın 12 sinde regl oldum tarih değişti.Hatta bayağı erken oldu yaptığım kürlerden diye düşünüyorum.doktorda 3. günü bana gel dediği için dünde doktordaydım.yine 3 tane folikül oluşmuş bana klomen ve folidace 28 film tablet olandan verdi.ve pazartesi günü tekrar çağırdı kontrol için çatlatma iğneside uygulayacağını söyledi.Hadi hayırlısı bakalım

hadı bakalım cok iyi

ayy aynen aynen benim de afedersin öğür öğür bi hal oluyorum Hayıta adetimin ilk günü başlıycam inşallah canım çok faydası varmış herşeye ne nimet dimi yaa bu güne kadar nasıl kaçırmışım

aynenn öle valla benım hayıtta 3.ayım baya faydasını gördum kullan mutlaka

Hayırlısı olsun canım inşallah bu sefer olucak :)

Gunaydin... akil verin bana lutfennnn...
Catlatma ignesinden sonra 36 saat sonra ilişki oldu. Bugün sağ kasığimda baya ağrı var. Bugünde ilişki olmalı mı? Size doktor ne demişti? Kafam karıştı
Üst üste ilişki sperm kalitesini de etkilemez mi?

doktor ne dediyse onu yap canım...hatta hergün dediyse hergün yap

o iğnenın etkısınden agrı sen merak etme hemmm içerde suan sperm var gun asırıya uy derım kalıtelı sperm için gereklı önmlı olan çom ilşki degıl kalıtelı zamanı vaktı yerınde olan ilşki merak etme

Hayırlısı olsun ins. Klomen iyi cevap veriyor. Bu ay benimde klomen+igne

Çatlamış olmalı. . Kaçırmayalım diyorum zamanımı telaşım stresim o yüzden :)

Çatlamış olmalı. . Kaçırmayalım diyorum zamanımı telaşım stresim o yüzden :)
yok cnm stres yapma bır gun önce ve bır gun sonra ılıskı olsada sıkıntı yok bak mesela bnm gecen ay tam yumurtamın catladıgı an da ilşki oldu yanı doktor dese o kadar olur ama gebelık olusmamıstı öle takılma dermm

Aslında doğru.. Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacak. Hayırlısı bakalım
Hamişlik tecrübelerimizi paylaşalım artık burda :))

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015 REGL OLDU
sm34 bat 15.12.2015 REGL OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015 REGL OLDU
sonbaharr01 bat 18.12.2015 REGL OLDU
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

SIRADA GİBİGİBİYİM,ŞEKERPANCARI VE BEN VARIZZZZ.... gelmez inşallah şu regl bu ay yaaa...9 ay unutmak istiyorum regli

BAT tarihi gelenler var. Evettttt haber bekliyoruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…