Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bu arada unutmadan listeyi taşıyalım... G gulbil10 canım şu an yaşadığın kesin adet mi ne yapayım listeye bir sonrakini mi ekleyeyim?

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Ben adet oldum inşallah sizler hamile kalırsınız otlara devam civanperçemine başladım
Heycanlı bekleyiş öbür aya kaldı inş.

brnh brnh hsg çekildiğim hafta bende akıntı çoktu hatta uzayan şeffaf akıntıyı da o zaman kaçırdım çünkü kanamam vardı..bence benim yumurta erken çatlıyor, internetten hesapladığım günden en az 5-6 gün önce..geçen ay da ovulasyon 6 sı çıkmıştı 3 kasımda olmuştu şeffaf akıntım...bu ay ben yakalayamadım bence,o sebeple önümüzdeki ay ovulasyon testi mutlaka yapacağım..yine de ne olur ne olmaz gebelik testi aldım bugün ve ilk defa bi eczacı yanında idrar kabı da verdi ağzı kapaklı steril falan,şoktayım :p
ovulasyon testi kesin canım kullanın mutlaka... birde internette daha ucuz oluyor ovulasyon testleri, eczanede oldukça pahalı diye hatırlıyorum. ben tedaviye başlayınca elimde kalanları bir arkadaşa vermiştim :)

brnh brnh hsg çekildiğim hafta bende akıntı çoktu hatta uzayan şeffaf akıntıyı da o zaman kaçırdım çünkü kanamam vardı..bence benim yumurta erken çatlıyor, internetten hesapladığım günden en az 5-6 gün önce..geçen ay da ovulasyon 6 sı çıkmıştı 3 kasımda olmuştu şeffaf akıntım...bu ay ben yakalayamadım bence,o sebeple önümüzdeki ay ovulasyon testi mutlaka yapacağım..yine de ne olur ne olmaz gebelik testi aldım bugün ve ilk defa bi eczacı yanında idrar kabı da verdi ağzı kapaklı steril falan,şoktayım :p
vaayy bee ne guzell en buyuk sorun bu ıdrar teslerınde ıdrar kabında zaten neye işiyecegımızı şaşırıyoruz :KK70: bnm de yakıyı taktgm gun oldu n olduysa ve ben ıkı ayddrr ccok yogun akıntı yasayan bırıyım yumı buyume catlama yumurtlama ayrı ayrı hepsının akıntısını takıp ettım bu ay tık yok heralde bnde kacrdm erken oldu

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015 ADET OLDU
sm34 bat 15.12.2015 ADET OLDU
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015 ADET OLDU
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
nisanok bat 29.12.2015
canegeasya bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

ovulasyon testi kesin canım kullanın mutlaka... birde internette daha ucuz oluyor ovulasyon testleri, eczanede oldukça pahalı diye hatırlıyorum. ben tedaviye başlayınca elimde kalanları bir arkadaşa vermiştim :)
bu ay bende o testlerden almak ıstıorm ama kredı kartı gerekıo onada ya bızz aılecek karısyızz kırdık attık önceden hep

bu ay bende o testlerden almak ıstıorm ama kredı kartı gerekıo onada ya bızz aılecek karısyızz kırdık attık önceden hep
BİZ DE KULLANMIYORDUK BEN YENİ KART ÇIKARTTIM,DAHA GELMEMİŞ GERÇİ DÜN GİTTİM BANKAYA,KARGODAYMIŞ HENÜZ..AMA SEN İSTANBULDA ECZANELERDE UCUZUNU BULABİLİRSİN KUZU...

anlıyorum canım malesef gerekiyor. ancak kapıda ödemeli sitelerden de alabilirsiniz belki. şimdi birçok site öyle. benimde tek kartım var eşimle ortak kullandığımız.

Günaydın kızlar :KK73::KK73:inanılmaz yoğun bi iş gününden gece 9 da çıkabildim dün.. stresten erken regl olcakmışım gibi karnım ağrımaya başladı :KK43: ilaç alıcaktım bi ihtimal diye düşünüp almadım.. Biraz hafifledi dinlenince akşam ama bugün yine bi ağrım var sanırım ben regl olcam :KK43:

Günaydın kızlar :KK73::KK73:inanılmaz yoğun bi iş gününden gece 9 da çıkabildim dün.. stresten erken regl olcakmışım gibi karnım ağrımaya başladı :KK43: ilaç alıcaktım bi ihtimal diye düşünüp almadım.. Biraz hafifledi dinlenince akşam ama bugün yine bi ağrım var sanırım ben regl olcam :KK43:
olsun cnm uzulme regl olabılme ıhtımalı senın en kötü kadın için büyük bir nimet regl yenı ay yenı umutlar ılac alma sen yınede birde

Kızlar valla güzel kaynatmışsınız dün ama çok okuycak vaktim olmicak yine bugün :KK43: sonra telafi edicem .. Sanırım sm34 sm34 le G gulbil10 regl olmuş :KK43: hayırlısı olsun canlarım üzmeyin kendinizi sakın ben de olcak gibiyim.. hakkımızda hayırlısı demekki vakti zamanı daha gelmemiş azimle ve umutla çalışmalara devam :KK200:

olsun cnm uzulme regl olabılme ıhtımalı senın en kötü kadın için büyük bir nimet regl yenı ay yenı umutlar ılac alma sen yınede birde
Tmm canım yok almıycam zaten bi geliyo bi gidiyo ağrım çok zorlamadı beni alsam bile parol alırım onu hamileler de kullanıyoya :KK35:

Tmm canım yok almıycam zaten bi geliyo bi gidiyo ağrım çok zorlamadı beni alsam bile parol alırım onu hamileler de kullanıyoya :KK35:
sıcak seyler içmeye calıs bn yıllardır ilaca karısıyım agrıdan öleme noktasına glemm lazm ılac ıcmem ııcın su zamana kadar agrı kesıcı içtgmn sayıları 6 ı falan gecmemıstr yanı o dereceiki aydr klomen ve progestan bende kılo yaptı ama rahat 3 kilo aldm

sıcak seyler içmeye calıs bn yıllardır ilaca karısıyım agrıdan öleme noktasına glemm lazm ılac ıcmem ııcın su zamana kadar agrı kesıcı içtgmn sayıları 6 ı falan gecmemıstr yanı o dereceiki aydr klomen ve progestan bende kılo yaptı ama rahat 3 kilo aldm
Ay ne güzel ben de diğer konularda çok ilaç sevmem almam da antibiyotik falan hele hiç ama regl ağrılarım beni hastanelik ettiği için tam bir ağrı kesici bağımlısıyım :KK43: çünkü eğer yeterince erken almazsam ağrım başladıktan sonra geç kalıyorum sonra da bütün günüm acilde geçiyo :KK43:

Ay ne güzel ben de diğer konularda çok ilaç sevmem almam da antibiyotik falan hele hiç ama regl ağrılarım beni hastanelik ettiği için tam bir ağrı kesici bağımlısıyım :KK43: çünkü eğer yeterince erken almazsam ağrım başladıktan sonra geç kalıyorum sonra da bütün günüm acilde geçiyo :KK43:
bnmde cok sancılı gecıodu adetlerım kendımı yerden yere atıodum nerdeyse uykusuz geceler falan mıde bulantsıda yapıo bende tuhaf bır sekıldeı ama hayıt onuda düzene soktu agrı hafıfledı okumustummm adet sancısı içinde cok iymiş

X