Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Benimde kontrollerde 2 yada 3 yumurta gözüküyor canım.. Benimde rezervim az.. 3 tane ile iğnelere başladık hiç biri tepki vermedi mışıl mışıl uyudular..
Kaan bey bir de bana büyüme hormonu ve vitamin hapı da verdi. büyüme hormonunu iğne şekilnde kendim yapıyorum. benim geçen ay iki yumurta taslağı görülmüştü. bakalım bu ne olacak merak ediyorum. kaan bey bu ay incir kürünü ve arı sütünü de önermişti. onları da uyguladım. bu ay yumurtalıkların durumuna göre yumurta toplamaya başlayacak. yada önümüzdeki ay başlayacak.

d vitaminine ve b 12 vitaminine baktırın ve mutlaka kullanın kızlar hamile kalmayı engelliyor eksikliği düşüklere ve bebekte nöral defektlere neden oluyor Allah korusun
bende b12 fazlalığı var. ekimde baktırmıştım. normalde olması gereken üst sınırın 3 katı tespit edildi bende.

d3 vitamini hangi gıdalarda var acaba, aslında gıda takviyesi ile alınabilecek bi vitaminse hap yutma taraftarı değilim hiç

Yok canım yeteri kadar alamıyoruz. Ben 3 ay ölçtürmeden ilaç kullanmadan hep d vit. gıdalara yöneldim bol bol güneşlendim falan sonra gittim ölçtürdüm 16 çıktı. Çok yetersiz 70-80 olması gerekiyor. Demekki gıdalardanda güneştende alamıyoruz. Canan karatayın youtube den videolarını izle istersen ayrıca omega balık yağı ile ilgili videolarını izle.. Mutlaka takviye almamızı söylüyor..

karatay hocayı çok severim ve taktikleri ile geçmişte çok güzel de kilo verdim, fakat balık yağı falan içemem çok kilo aldırır be kuzum gebelik öncesi..o da kandan bakılıyor sanırım ne diyecez gittiğimizde?

Bu arada Biesteronu doktor almamı istedi.. 25mg lık günde 3 tane içiyorum Temmuz ayından beri..
tatlım yalnız bak biosteron uzun süre kullanılmaması gerekiyor. en fazla 3 ay sonra ara verilmesi lazım bir ay kadar... bilgin olsun. bazı doktorlar önemsemiyor ama kıllanma yapıyo en basiti... ve kesinlikle sürekli kullanılmamalı. bende kullanıyorum. doktorum özellikle 2-3 ay ara vermeden tekrar kullandırmıyo. bağışıklığı da etkiliyormuş...

birkaç tane dr a gittim. en son kaan bozkurtta karar kıldım. izmir irenbede.
tatlım doktruna güven. bir çok test istiyo birçok vitamin veriyo ve istediği gibi olmadan da tedaviye başlamıyor...

d3 vitamini hangi gıdalarda var acaba, aslında gıda takviyesi ile alınabilecek bi vitaminse hap yutma taraftarı değilim hiç
o gıdalarla alınamıyor canım benim... hele bu aylardaki güneşle falan mümkün değil... devit 3 ampul 2 tl bişey alın bir bardak suya kırıp için veya bir lokma ekmeğe döküp yiyebilirsiniz

büyüme hormonu bende her tedavi öncesi kullanıyorum. geçen ay iki ay boyunca kullandım. sakın endişelenme, çok uzman ellerdesin bi defa... Allahın izniyle de herşey yolunda gider inşallah.....

canım balık yağının kapsül şeklinde olanı var. bende bu aya kadar iki ay yüksek dozda olanını kullandım. epeyce depo etmişimdir. yazık karaciğerimin dili olsa yeter diyecek. kilo aldım. çok şükür bu dr um bıraktırdı. şimdi bir yandan da diyet yapmaya çalışıyorum.

yahu bu hamile kalmak bu kadar çetrefilli olmamalı arkadaş yaaaa

önce hormonlar düzgün olacak,
sonra yumurta olacak,daha sonra yumurta istenen büyüklüğe ulaşacak,
yumurta çatlayacak,
sperm hızı,morfolojisi sayısı yeterli olacak,
yumurtanın çatlama zamanı yakalanacak,
spermle buluşturulacak,
döllenme olursa:
tüpler açık olmalı ki döllenen embriyo tüpten rahme ulaşsın,
rahme ulaşan embriyo rahme tutunabilsin

bu ne arkadaş yaaaaaaaa, hormonları düzenlemek için gitti 1 ay,sonraki ay kocişin spermlerine bakıldı,daha sonra tüpler kontrol edildi, her şey tamam derken şimdi de d ve b vitamini çıktı başımıza İMDAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTT

Canım yağ dediğime bakma kapsül olarak alacaksın. Ayrıca Canan Karatay zayıflamanızada yardımcı olur diyo balık hapı için Kan testini bilmiyorum canım ne olduğunu. Ama D viramini için direk D vitamini tahlili yaptırcam diyorsun.

tamam işte ben hergün 30 dk güneşte güneşleniyorum ki :) balık desen haftada 2 yiyorum,peynir süt de içiyorum ki ben
peynırsız ve balıksız bı hayat düşümemm dıyebılırım nerdeyse balıgı her hafta yıyemıorm maalesef taze bulmak zor burda anca onun yerıne ton balıgı alıorm marktten

d vitaminini dengelemenin bir başka yolu da decavit kullanmak... hem folik asit, hem d vitamini, hem calsiyum

varya su tek gece sonrası hamıle kalıolar yaa şaşırıyorum yanı cok da var etrafmdaa ne zaman ne ara oldugunu anlamayıp hamıle kalanlar bravoo tebrık ederız dememız lazm bunlara

kaan bey benimde içime çok sindi. transfer öncesi hgs şart koşuyormuş. benim daha önceki gittikleerim en az 2 kez negatif denemeden sonra hsg istiyorlarmış. bunları bu sitede o daha önce gittiğim dr ların topiklerinden öğrendim. insanları resmen deneme tahtası yapıyorlar. kaan beyin 0.01 amh ile hamile kalmasını sağladığı hastaları var. ama herşeyden önce rabbimin ol demesi gerekir.

ZIPLA CANIM ZIPLA ALLAH KORUSUN BEBİŞ DE VARSA UÇSUN GİTSİN..NEREYE ZIPLIYORUZ bebiş varsa ne olacak????
o kadar değil beee... öne arkaya hafif popo salla...

merak etmeyin bebiş öyle kolay düşmez... hatta denilene göre bangi jumping yaparsanız belki...

uzanma eğilme ağır kaldırma şartlarına uy da ufak halka halinde popo cevirmeyle bi şeycik olmaz... kan dolaşımı da şart malum. bi de benim gibi tüm gün oturarak çalışıyosannnn

peynırsız ve balıksız bı hayat düşümemm dıyebılırım nerdeyse balıgı her hafta yıyemıorm maalesef taze bulmak zor burda anca onun yerıne ton balıgı alıorm marktten

Canım tan bir balık tutkunuyuz biz. Zaten Üskğdarda oturuyorum her daim balık olur çarşıda.. Haftada en az 2-3 kez balık yeriz. Ama yinede yetersizzzz çıkmış sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…