Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım yağ dediğime bakma kapsül olarak alacaksın. Ayrıca Canan Karatay zayıflamanızada yardımcı olur diyo balık hapı için Kan testini bilmiyorum canım ne olduğunu. Ama D viramini için direk D vitamini tahlili yaptırcam diyorsun.
DOKTOR İYİCE GICIK ALMAYA BAŞLAYACAK VALLAHİ,GİDİP GİDİP KAFAMA GÖRE TEST YAPTIRIYORUM,KOLTUĞUNU VERİR BU DELİ DOKTORUM BANA, otur sen yap bu işi der vallahi :)

onun için de CoEnzQH var... aynı firmanın... ben gnc den omega3+Q10 birarada bir ürün almıştım ama bitince geçicem bakalım
Ewet canım bende onu kullanıyordum. Kampayadan almıştım. 1 alana 1 bedava şeklindeydi baya stoklu almıştım. 2-3 ay kullandım bitince bunlara geçtim..

türkiyedeki kadınların %90nında eksik ve fazla olmasını bir zararı yok... hiç yaptırmadan da içebilirsin
şimdi bana ucuz yollu ne alıp içecem ne kadar içecem söyleyiverin Allah rızası için..balık yağı alıyorum bi de dvit mi? dvit ofiste bile var bizim patron her gün suya 2o damla damlatıp içiyor :)

şimdi bana ucuz yollu ne alıp içecem ne kadar içecem söyleyiverin Allah rızası için..balık yağı alıyorum bi de dvit mi? dvit ofiste bile var bizim patron her gün suya 2o damla damlatıp içiyor :)
balık yağı+coenzim birlikte alman lazım...
d vitamini için ister dvit ampul al... ister decavit hap var folik asit, onların da 90lı kutusu en ucuzu

varya su tek gece sonrası hamıle kalıolar yaa şaşırıyorum yanı cok da var etrafmdaa ne zaman ne ara oldugunu anlamayıp hamıle kalanlar bravoo tebrık ederız dememız lazm bunlara

aynen canım ctsi hastaneye gittik eşimle bizden yaşça baya küçük bir çift geldi 20 haftalık hamileymiş kız eşime diyorum tutma beni sorcam nasıl yapmışlar bi biz beceremedik:) artık bu duruma geldim

X