Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yumurtlama günü oluyormu acaba ilaçla adet olsak
ilaçlaa adet olunca elbet yumurtlama oluodur fakat kalıtesızdır dıye dunuyorum ılac ıcmemek lazm cunku bencee tamamen saracoglu küürlerine yönel senın durumunda cok kişi varr orda sana uygun bişeyler bulursun beklenılen adet tarıhınde basla kürlere

ben hele berbat durumdayım..neler oluyor hiç fikrim yok bi de fazladan kanama yaşamak çok can sıkıcı..bekleyip görecez kuzum, 1 adet dönemi atlatacam sanki,benim umutlar önümüzdeki aya kalacak gibi

ben hele berbat durumdayım..neler oluyor hiç fikrim yok bi de fazladan kanama yaşamak çok can sıkıcı..bekleyip görecez kuzum, 1 adet dönemi atlatacam sanki,benim umutlar önümüzdeki aya kalacak gibi
orası hıc bellı olmaz bendede cok durgunn yanı ne kasık agrısı yasadım ne akıntı anlamadım gttı yanı yakıyı ilk takınca akıntım yogundu ıkı parmak arasnda sonraa daha yok o gunmu catladı acaba anlamadm adetın 11.günü takmstm

waayyy be emar merkezınden aradılar benı sımdı kontrol etmek amaclı kanama veya agrınız oldumu en ufacıkta olsa dıye sordular ılk gun lekelenmmm oldu dedı cok az da agrı o kadar baska olmadı dedım tamam dedıler tsekur ettler

Hamile sandım kendimi, degilmişim
Muayne de oldum, doktorum sonucun negatif, hamilelik gözükmüyor dedi....
Dondum kaldım oyle
Geç döllenme olabilir ama çok küçük bir ihtimal salı günü gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…