Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

hormon değerlerin nedir canım? kist var mı? durumun nedir? eşin sperm testi yaptırdı mı? onun değerleri nedir? bunları yaz ki ona göre kür önerebilelim
Hormonlarimda bir sorunum yok eşimde test yaptırmadi ben pkoluyum polikistik over yani fsh lshimdan yüksek ama çok yüksek değil ilacsiz hic adet olamıyorum kist var rahmimde hamile kalmak istiyorum ama doktorlar inatla doğum kontrol hapi veriyorlar adet olmam için bide glukofen ona bu ay başladım ama doğum kontrolu bu ay kullanmiycam mahvediyor beni 55 kiloydum 88 e çıktım onlar yüzünden ve iyi bi doktor bulamıyorum derdimi anlatabilecek

prof dr monte crısto
kızım prof olduk resmen şimdi prolaktin yüksekse nasıl incir kürü önerelim di mi ama ya da eşin değerlerini bilmeden adama neden keçiboynuzu arı sütü yüklemesi yapalım,lütfen ama rica ederim,her şeyin yolu yordamı var

dogum kontrol hapını kesınlıkle bırak sogan kürüne basla ilk önce sonrada hayıt içmeni öneririm ek ilave testere dişli aslan pencesıı lh yuksek olduguna göre kist varmı ?

hahahaha a aynenn valla bır kız arkdsm var ona bu ay uyguladgm seylerı yazdım içi dışına cıktı sen yenı yılaa kesın hamılesın yuhh dıyo bunee

anladım canım çok geçmiş olsun, kist varsa genelde soğan kürü ile başlıyorlar... ben hiç denemedim..bende fsh vardı hayıt suyu ve aslanpençesi ile düştü, yumileri geliştirmek için de arı sütü bal polen,keçiboynuzu gibi kürler uyguluyoruz

Prolaktin 20,82 lh:4,3 fsh: 5,1 eşimin değerlerini bilmeden keciboynuzu ari sütü neyi etkiler ki ayy hic bilmiyorum bu konuları

dogum kontrol hapını kesınlıkle bırak sogan kürüne basla ilk önce sonrada hayıt içmeni öneririm ek ilave testere dişli aslan pencesıı lh yuksek olduguna göre kist varmı ?
Lh;4,3 fsh:5,1 kist var glukofen kullanıyorum o zayiflatiyormus ben çok kilo aldim doğum kontrol haplariyla ve aşırı tatlı isteğim vardı glukofen kullanıyorum 1 haftadır inşallah sonuç alabilirim. Dediğiniz kürleri nasıl uygulayabilirim?

Prolaktin 20,82 lh:4,3 fsh: 5,1 eşimin değerlerini bilmeden keciboynuzu ari sütü neyi etkiler ki ayy hic bilmiyorum bu konuları
prolaktin biraz yüksek gibi ama testere dişli aslanpençesi ve hayıt ile düzene girer canım..eşinin de test yaptırması gerek..gebe kalmak hiç kolay değil ve oldukça çetrefilli, bir sürü etkenin biraraya gelmesi ile oluşuyor

aktardan hazır hayıt suyu al, sabah akşam iç üzerinde kullanma talimatı yazıyor 1/3 oranında hayıt suyuna su ilave edip içiyorsun,testere dişli aşlan pençesini de 5 dk kadar kısık ateşte 1 tutam aslanpençesi gözkararı-kaynat sabah akşam iç, bir şeyciğin kalmaz,strese sokma kendini,stres baş düşmanımız

Dediginiz kürleri nasıl uygulayabilirim eşimde götüreyim o halde ay inşallah hamile kaliriz hepimiz. Peki birşey daha sorabilirmiyim? Doğum kontrol hapiyla adet oldum onunlada adet olunca yumurtlama günü oluyormu?

canm sen esınede bı spermıogram tetsı yaptr esınınde yapması lazm bızım eslerımız yaptrdı senın fsh ıyı ama dedıgın gbı pko var prolaktın iyi sen ilk önce sogan suyuna basla ilacı bırak dengelı beslen fsh ıyı ama hayıta basla cunku o sadece tum hormonlar için gecerlı dengeye sokar sımdılık bunlara basla bence adet tarıhınden yumurtlama tarıhıne kadarda arı sütlü bal karısım yıyebılırısn bız bu ay onu denedık

Dediğinizi yapıp eşimlede gideyim doktora. Ben ilacsiz adet olamıyorum doğum kontrol hapiyla adet oldum bu ay bir hafta önceydi. Sizce doğum kontrol hapiyla adet olmuş olsam bile yumurtlama günüm olurmu hani adet olman lazim ya yumurtlama için ben adet oldum ve hesaplamama göre bugün yumurtlama günü ama doğal yollarla adet olmadığım için acaba olmazmi diyorum

bnm arkadasm da ilaçsız adet göremıodu duzenlı kürler uygulamaya baslayınca adet gördü kendılıgınden arada sarklamalar oluo ama olsun yınede görebılıo yanı

no_name_ kızz ne dıcem bu ayy cok tuhaff ya ne kasık agrısı var ne akıntı ne bısey bır ıkı gun akıntı oldu gerısı tırt suan hıcbısey yok neler oluyor altt taraftaa çarşı pazar karıstı heralde hsgden snra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…