Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynen öyle canım ama ne bileyim ilk defa başıma gelince ara kanama olacağını da düşünmedim adet geliyor diye korktum :) sen nasılsın belirtiler ne durumda?
bende tık yok. bu ay hiç umudum yok sanki adet olacakmışım gibi his var içimde. bu ay kist çıkmasında ona da razıyım. bir de onunla uğraşmayayım. hem de tedavim bir an önce başlasın istiyorum.

bende tık yok. bu ay hiç umudum yok sanki adet olacakmışım gibi his var içimde. bu ay kist çıkmasında ona da razıyım. bir de onunla uğraşmayayım. hem de tedavim bir an önce başlasın istiyorum.
ya bende bu ay klomen kullandım sağ kasığımda acayip ağrım var adetin ilk günü yürürken bile ağrıyodu 3. gün dr a gittim baktı çok analamadı yarın gidip baktırsammı kist yoktur diyorum ama bu ağrı başka şekilde açıklanmaz heralde salıda hsg çektircem

hayırlısı olsun kuzum yaa,Rabbim gönlüne göre versin güzel yürekli arkadaşım...

klomen kullanıp çatlatma iğnesi olduysanız kist olmaz gibime geliyor ama tabii bakılsın mutlaka...3. günde kist var mı yok mu görürdü sanırım..

kist olsaydı dr ultrasonda görürdü bence. benimde sol kasığımda çok ağrı var. bazen bacağıma iniyor ağrısı. inşallah kist çıkmaz.

ya üçüncü gün baktı anlamadı zaten karından baktı vajenden değil çatlatma iğnesi yapmadı kendiliğinden çatlasın küçüklerde var diye sadece klomen kullandım

ya üçüncü gün baktı anlamadı zaten karından baktı vajenden değil çatlatma iğnesi yapmadı kendiliğinden çatlasın küçüklerde var diye sadece klomen kullandım
karından baktıklarında kist belli bir büyüklüğe gelmeden anlayamayabiliyorlar. hatta yumurta hücresi ile kisti karıştırdıkları da olabiliyormuş. bunu bana kadın doğumcu söylemişti.

Gününüz neşeli geçsinnnnn

Tunaibrahim05 bat 10.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
sekerpancari bat 19.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
huzunlukalp 25.12.2015
amayaa bat 26.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

dünden beri sağlı sollu kasık ağrım var, sanki içinde ateş var,acayip yanma var, hayır olsun inşallah,yumilerden midir ki bu yanma? yaşayan var mı bu durumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…