Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

günaydın kızlarrrr :KK66:

siz bu eşlere yeterli kür uygulamıyorsunuz sanırım benimki ilişki anını iple çekiyor..dayıyorum çakşırı,keçiboynuzunu adamcağız enerji patlaması yaşıyor... bugün sabah ilişki oldu sonra gelmiş bana bi kat daha çıksak mı ki diye soruyor :p bence yeterli kür uygulamadığınız için pilleri bitiyor, dayayın kürleri, koşsun peşinizden ;P
:KK48::KK48:

Hormonlarım tavan... Bir gözlerim doluyor bir çığlık atmak istiyorum.... Bir ewet kesin hamileyim diyorum bir yok yok birazdan hastalanirim .... dengesizlestim:KK45:
Umutlar boşa çıkmaz ins benim geçen ay öyle oldu üzüldüm. . Dualarım seninle :) olmasada burdayız işte devam birdahaki aya deriz. Ama tabi ins hamişsindir

bence bizim topikte aynı anda patlama olacak,hepimiz aynı ay çakacaz takvimleri, bebek tarlasına dönecek topik :)
Insallahhhhh çok amin ay ne güzel olur

Umutlar boşa çıkmaz ins benim geçen ay öyle oldu üzüldüm. . Dualarım seninle :) olmasada burdayız işte devam birdahaki aya deriz. Ama tabi ins hamişsindir

Insallahhhhh çok amin ay ne güzel olur

İnşallah.... sabırsızlanıyorum. ... çok yoğun duygular yaşıyorum. .... Allah hepimizin gönlüne göre versin

günaydın kızlarrrr :KK66:

siz bu eşlere yeterli kür uygulamıyorsunuz sanırım benimki ilişki anını iple çekiyor..dayıyorum çakşırı,keçiboynuzunu adamcağız enerji patlaması yaşıyor... bugün sabah ilişki oldu sonra gelmiş bana bi kat daha çıksak mı ki diye soruyor :p bence yeterli kür uygulamadığınız için pilleri bitiyor, dayayın kürleri, koşsun peşinizden ;P
Ay ben ona kür yapsam sabah akşam tepemden inmez kendimi kurtaramam yemin ederim :KK4::KK4: Gün aşırıyı bile az bulan bi insan kendisi :mad::mad:

Benim ki de çok diyor. Niye böyle yav ben de bayılıyorum sanki.. bebek için işte :KK43:
Ayy öyle deme libidosu düşüktür bazı kişilerin, hep mi böyleydi? Mesela biz ilk zamanlarımızda 3 sene falan önce günde 3 kere falan yapardık 1 sene böyle geçti sonraki sene günde 1 e indi bu son sene biraz seyreldi haftada 4-5 falan artık seneye noluruz bilmiom hahahahahah :KK70: 10 sene sonra ayda 1 falan olursa şükrederim belki de :KK70:

Ayy öyle deme libidosu düşüktür bazı kişilerin, hep mi böyleydi? Mesela biz ilk zamanlarımızda 3 sene falan önce günde 3 kere falan yapardık 1 sene böyle geçti sonraki sene günde 1 e indi bu son sene biraz seyreldi haftada 4-5 falan artık seneye noluruz bilmiom hahahahahah :KK70: 10 sene sonra ayda 1 falan olursa şükrederim belki de :KK70:
Hep 3-4 gün :) benim de işime geliyor tabi bu durum ama şimdi bebek için gün aşırı lazım. Kür denicem bakalim nolcak :)

E istikrarlı en azından boşver 10 yıl sonrası için korkac ak bişeyin yok yine aynı olur :KK66: Ama bebek için kürlere başla madem canım olması lazım çünkü bu zamanlarda :)
Yaş daha 28 :) 10 yıl sonra biter bence :))
Evet yarın alıcam cumartesi tatil. Doktora gıdıcem sabah.. sonra keçiboynuzu pekmezi alayım :)

X