Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Allah korusun öyle deme yaa bişey gelmemiştir.. İlaç falan verildi bişeyler oldu onla ilgilidir bence can sıkmayalım hemen :KK43:
kist falan olmasın da bi de onunla uğraşmayayım yaa :KK43: bakalımtatlım ne çıkacak bunun altından, az önce gittim lavaboya şimdilik çok az pedim kirlenmemiş de,peçeteye geliyor..bakalım artacak mı

kist falan olmasın da bi de onunla uğraşmayayım yaa :KK43: bakalımtatlım ne çıkacak bunun altından, az önce gittim lavaboya şimdilik çok az pedim kirlenmemiş de,peçeteye geliyor..bakalım artacak mı
dediğim gibi ara kanama da olabilir ama hani regliye dönerse kistte olmuş olabilir ki hayıt ın öyle bir özelliği var faydası yanında. ama hala diyorum bak bu bir ara kanama bence. sizde adet olana kadar çalışmalara devam edersiniz inşallah...

canım ben yumurta çatlama diye düşünüyorum çatlamadada bazen kanama olabiliyor şeffaf akıntıda varmı
var tatlım az ama, evet tüm topikleri araştırdım,çok ilginç ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ilk yaşayanlar hep doktora sormuş doktor değerlendirin bu günü yumurta çatlaması demiş ve hepsi de hamiş kalmışlar..inşallah öyle bir şeydir...

Canım bazen oluyo böyle şeyler kistlik falan bi durum değil işlem gördün onla ilgilidir bünyen hassastır bişeydir yani canını sıkma artık yarın neyse öğrenicez ve ben inanıyorum kötü bişey olmicak :KK66:

Canım bazen oluyo böyle şeyler kistlik falan bi durum değil işlem gördün onla ilgilidir bünyen hassastır bişeydir yani canını sıkma artık yarın neyse öğrenicez ve ben inanıyorum kötü bişey olmicak :KK66:
geçerse gitmeyeceğim yarın,pazartesiyi beklerim artık bugün bekleyip göreceğim tatlım

PROF DR. DERİN KÖSEBAY: Birçok kadın yumurtlama zamanı ya da sonrası çok şiddetli olmayan karın ağrısı çekebilir, 1-2 gün süren hafif bir kanama görülebilir. Bu korkulacak bir durum değil. Ama sizi çok sıkıntıya sokuyorsa doktora başvurabilirsiniz.

DEMİŞ...inşallah yumurtlama kanamasıdır da geçer

X