Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yahu ne bahtsızım ben yaaa.... regl galiba bu, bu ayda suya gitti hayaller, hoop önümüzdeki aya kaldı...
hayaller paris,yaşamım sulukule, haydi gel de delirme :p

yahu ne bahtsızım ben yaaa.... regl galiba bu, bu ayda suya gitti hayaller, hoop önümüzdeki aya kaldı...
hayalsiz yaşamak ne mümkün. şurada yaşadığımız aksiyonu hayatımızın çok az döneminde yaşamışızdır :)

bu ekşın bende hep tavan yalnız :KK43: bi sakin gün geçiremiyorum, kendi ekşınım kendimi yoruyor, yoruldum ama ben :KK43:
hiç olmadı adminim... dur bakalım... nazlı bu bebekler... aksiyonuda seviyorlar kanımca...bizim gibi çılgın kadınların çocukları başka nasıl olabilir ki :)

Halk arasında üstüne görme olarak da bilinen implantasyon kanaması gebeliğin en erken belirtilerinden biridir. Döllenmiş yumurtanın rahim duvarına yerleşmesi sırasında meydana gelir ve döllenmenin ardından yaklaşık 6-12 gün sonra görülür. Kanama genellikle lekelenme şeklindedir ve birkaç gün sürer. Gerçekleşme zamanı adet döneminden bir hafta öncesinde olabileceği gibi tam olarak adet döneminizin başlangıç tarihlerine de denk gelebilir. Bu sebepten birçok kadın implantasyon kanamasını adet dönemiyle karıştırabilmektedir.

6-12 gün diyor :KK43: benim daha 3.gün..yerleşme değil kesinlikle :KK43:

canım kendi doktorum çekti zaten... yarına randevu alayım bari, çok sinirim bozuldu yaaa
tatlım hiç sinirini bozma, bak bölye şeyler normalmiş. topiklere de bir bakkalım. bu şekilde yaşayanlar var mıymş?
canını sıkma kuzum, önümüzdeki maçlara bakacağız.

KIZLAR KRİZZZZZZZZZZZZZZ!!! ACİL YARDIM, TOPLAŞIN LÜTFEN

bugün kasık ağrım vardı az önce lavaboya gittim çok açık pembe renkli kanamam var :KK43:(((
23 ünde regl olmuştu daha çok var reglime? neler oluyor fikri olan var mı? daha ovulasyon günlerindeyim halbuki?

bu rahim filmi mi bozdu benim düzenimi:KK43:((((((((((( neler oluyor :KK43:
bende sabah aynı dertten gidiyordum hatırlarsan...hadi sen hsg çektirdin ya ben...:KK43:hayırlısı olsun be gülüm belkide bana dediğin gibi güzel şeylerin habercisidir

Halk arasında üstüne görme olarak da bilinen implantasyon kanaması gebeliğin en erken belirtilerinden biridir. Döllenmiş yumurtanın rahim duvarına yerleşmesi sırasında meydana gelir ve döllenmenin ardından yaklaşık 6-12 gün sonra görülür. Kanama genellikle lekelenme şeklindedir ve birkaç gün sürer. Gerçekleşme zamanı adet döneminden bir hafta öncesinde olabileceği gibi tam olarak adet döneminizin başlangıç tarihlerine de denk gelebilir. Bu sebepten birçok kadın implantasyon kanamasını adet dönemiyle karıştırabilmektedir.

6-12 gün diyor :KK43: benim daha 3.gün..yerleşme değil kesinlikle :KK43:
yerleşme de ayrı bir heyecan yaaaa... inşallah o kanama olmadan yerleşsin bizimkiler :))
hiiç hiç sıkma canını... önümüzdeki ay devam edersiniz zaten.Allah eşinle sana can sağlığı versin.... yeni yıl malum yeni heyecanlar yeni umutlar :)

bende sabah aynı dertten gidiyordum hatırlarsan...hadi sen hsg çektirdin ya ben...:KK43:hayırlısı olsun be gülüm belkide bana dediğin gibi güzel şeylerin habercisidir
tatlım adete 10 gün var daha ve ilişki 3 gün önce oldu..yerleşme olmasının imkanı yok maalesef... umarım kötü bir şey çıkmaz

tatlım hiç sinirini bozma, bak bölye şeyler normalmiş. topiklere de bir bakkalım. bu şekilde yaşayanlar var mıymş?

canını sıkma kuzum, önümüzdeki maçlara bakacağız.
zaten bu ay ovulasyonu da kaçırmıştım ümidim yoktu ama adet düzenim bozuldu şimdi,ona sıkıldım :KK43:

X