Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynenn valla bakalım neler olcakkk yenı ay yenı umutlarr
amaaan bi seferde tutsa da hamiş hamiş gezsek ya, bu ne uğraş arkadaş yaaa, yine batı bekle, ve bu ay gerçekten korkuyorum yine kimyasal yaşamaktan..adet 1 hafta gecikmeden ne idrar ne kan testi yapmayacağım, geçen aydan boyumun ölçüsünü aldım :KK43:

amaaan bi seferde tutsa da hamiş hamiş gezsek ya, bu ne uğraş arkadaş yaaa, yine batı bekle, ve bu ay gerçekten korkuyorum yine kimyasal yaşamaktan..adet 1 hafta gecikmeden ne idrar ne kan testi yapmayacağım, geçen aydan boyumun ölçüsünü aldım :KK43:
aynenn bende kesınlıklee yanı yaa ınsan ıster ıstemez umutlanıo ama napalım yıkılmakdan ıyıdır kızlar bn bu ayın 20sinde inşallah kayınvalıdemn yanına gdıcem zatenn yumurtlama zamanınıda coktaaaann gecmıs oluoruz bat a kadar durcam orda kafamı dınlıcem valla bunaldmm azcık

aynenn bende kesınlıklee yanı yaa ınsan ıster ıstemez umutlanıo ama napalım yıkılmakdan ıyıdır kızlar bn bu ayın 20sinde inşallah kayınvalıdemn yanına gdıcem zatenn yumurtlama zamanınıda coktaaaann gecmıs oluoruz bat a kadar durcam orda kafamı dınlıcem valla bunaldmm azcık
telden girersin ama di mi? kopma buralardan..tokat mıydı?

telden girersin ama di mi? kopma buralardan..tokat mıydı?
aayy tabıkıde bebısım telden hergun her n sımdıki gbi aktıf olcam merak etmeyınnn tokat cnm evet organık pazar var ordaa köylülernn ordanda organık seyler almak ıstıorm en cok tereygdır yumurtaydı peynırdi yogurtt hep bunlar lazm ne yıyosak hormoncuklar bozuluo

yumurta çatlamam 1 aralık idi. cuma günü gebelik trsti yapsam çıkar mı ki?

sm34 bat 15.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
monte cristo prensesi bat 20.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
asli5361 bat 29.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

Kızlar yalnız bende adet öncesi gerginlik belirtileri başladı. bir yandan da gebelik testi yapsam diyorum. çok tuhaf birşey bu..

Kızlar yalnız bende adet öncesi gerginlik belirtileri başladı. bir yandan da gebelik testi yapsam diyorum. çok tuhaf birşey bu..
gulbıllcım test yapma derım bkle gergınlık mergınlık olur olmaz takma bunları artık belırtı aramıcam ben kendı adıma konusuorm gecen ay yasadgm hayal kırıklıgı cok büyük bunalımın eşiğindeydımm 1 günlük daha aslaa belırtı aramıcam

X