Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

monte cristo prensesi bat 20.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016
asli5361 bat 29.12.2015
sonbaharr01 bat 18.12.2015
ebrukkkk bat 05.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

kızlar günaydınlarrrr, dün gece ve bu sabah hücum marşı ile fırsatlar değerlendirildi, yakı yapıştırıldı, nescafe içirildiiii :) bundan sonra bata kadar gün aşırı devam haydi ya Allahhhhhh :)

sizler nasılsınız? gördüğüm kadarıyla topikimize grip virüsü bulaşmış,herkeslere geçmiş olsun, acil şifalar dilerimmmmben de ne zaman hastaneye gitsem kapıyorum mikrobu :KK43:
Ohh çok sevindim kaçırmamışsın süper canım :KK70: Ben de bi rüyalar gördümki sorma gece.. alyansım kayboluyodu falan 1 parçası(3 parça) arıyorum bulamıyorum çok üzülüyorum.. Kan ter içinde kalktım sabah :) Bi de 2 gündür çok ağzım kuruyo.. İyiye yrmak istiyorum ama çok da umutlanmak istemiyorum :KK70: Durumlar böyle :KK66:

evet öyleymiş bakalım ne dicek benim doktor antibiyotikte verdii 1gün önce başlayacağım fsh 6. 6 ya düştü canım okumuşsundur belki ben çok şaşırdımda 9.8 di
maşallah kuzum yaaa, bu kürler çok işe yarıyor, bırakmadan devam :) ben de antibiyotiğe 2 gün öncesinden başlamıştım... inşallah bu ay hepimiz hamiş kalırızzzzz :))))))))

Ohh çok sevindim kaçırmamışsın süper canım :KK70: Ben de bi rüyalar gördümki sorma gece.. alyansım kayboluyodu falan 1 parçası(3 parça) arıyorum bulamıyorum çok üzülüyorum.. Kan ter içinde kalktım sabah :) Bi de 2 gündür çok ağzım kuruyo.. İyiye yrmak istiyorum ama çok da umutlanmak istemiyorum :KK70: Durumlar böyle :KK66:
saol kuzum yaaa, kaçırmadım adete kadar devam inşallah... hayır olsun kuzum hayra yor, hayır olsun :KK66:

canım inşallah hamişsindir. bende tık yok

bir arkadaşıma umreden gelen bir arkadaşı vermiş. çok sert kabuklu meyveymiş. üç katmanmış. üç katmanı da kırıp birlikte kaynatılıp suyu içiliyormuş. hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş. arkadaşım meyvenin ismine internetten bakmış ama bulamamış. yalnız onunla ilgili yazılar okudum kimse meyvenin ismini bilmiyor, hamile kalanlar da çokmuş bu meyve sayesinde diyor. arkadaş bugün kargoya verecek. bu meyveyi duyanınız var mı?

bir arkadaşıma umreden gelen bir arkadaşı vermiş. çok sert kabuklu meyveymiş. üç katmanmış. üç katmanı da kırıp birlikte kaynatılıp suyu içiliyormuş. hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş. arkadaşım meyvenin ismine internetten bakmış ama bulamamış. yalnız onunla ilgili yazılar okudum kimse meyvenin ismini bilmiyor, hamile kalanlar da çokmuş bu meyve sayesinde diyor. arkadaş bugün kargoya verecek. bu meyveyi duyanınız var mı?
okudum ben de topiklerde tatlım adını yazmışlardı sanki ama bi araştırayım,şifa olsun inşalllahhhhh

cennet hurması deniyor muş galiba bissürü topik var bak burada da yazmışlar.... http://www.kadinlarkulubu.com/archive/index.php/t-470703.html

X