Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Ayy deme ben 65 kg yum boyum 173 ama yine de şişko gibi hissediyorum önceki gebelikte aldığım kiloyu atamadım üstümden :KK43: desene 70 leri bulurum :KK43:
yyaa ilkden kiolo alıoruz ama snraki aylar alısınca gerı eski kiloma dönerm diye düşünüorm ayrıca ben iki kutu klomen bir kutuda progestan içtim onlar en cok kilo yaptı bana bnm asllaa yanlarım olmaz simitler yani düşük bel gymemm cunku yanlarım cıktı

monte cristo prensesi bat 20.12.2015
gibigibiyim bat 16.12.2015
gülbil bat 16.12.2015
bernuş bat 29.12.2015
sm34 bat 15.12.2015
zeynepzumra bat 04.01.2016

haydi kızlaaarrrrr, yazın tarihleri,heyecanlı bekleyiş başlasın

takktiik diyorum taktikk nappıyoruz hayıt arısütü meryem ana otu kullanıorm şimdi kocişim kecıboynuzu kürü çakşır suyu arı sütü ee baskaa

takktiik diyorum taktikk nappıyoruz hayıt arısütü meryem ana otu kullanıorm şimdi kocişim kecıboynuzu kürü çakşır suyu arı sütü ee baskaa
ee daha ne olsun aynıları bizde de devam... sabah ben: hayıt,aslanpençesi,arısütü karışım,çörekotu karışım...sabah eşim: keçiboynuzusuyu, arısütü karışım, keçiboynuzu pekmez..akşam ben:hayıt,bal,arısütüpolen, çörekotu karışım akşam eşim:çakışır,arısütü,bal,polen,keçiboynuzu pekmez

gündüz ben: adaçayı 1 fincan..bugünden itibaren çörekotu ve adaçayını bırakıyorum,ovulasyon bugün çünkü

ee daha ne olsun aynıları bizde de devam... sabah ben: hayıt,aslanpençesi,arısütü karışım,çörekotu karışım...sabah eşim: keçiboynuzusuyu, arısütü karışım, keçiboynuzu pekmez..akşam ben:hayıt,bal,arısütüpolen, çörekotu karışım akşam eşim:çakışır,arısütü,bal,polen,keçiboynuzu pekmez

gündüz ben: adaçayı 1 fincan..bugünden itibaren çörekotu ve adaçayını bırakıyorum,ovulasyon bugün çünkü
hımm yakı yapıstrckmsn

HAAA Bİ DE HÜCUM MARŞI, BAK BU ÇOK ÖNEMLİ :p

X