Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hepiniz cevabını okudum teşekkğr ederim gölge gibi dikkatli bakılınca görünüz hale gelmiş olması bende olumsuz düşünce ağır bastı kimyasal daha önce yaşadım erken doğumla kızımıda kaybettim Allah tan ümit kesmedim lakin 8 gün kala ne akla hizmet test yaptım kendime şaşırıyorum. Birdahada yapmam adetim gecikirse anca oysa kendimede söz vermiştim yapmıycam diye ama sınav beni gerdi derken test yapmış oldum
Civan perçemi cayınada ara vermem en doğrusu hepinize teşekkür ediyorym görelim mevlam neyler neylerse güzel eyle ikindi namazımı kılıp tekrar derse oturayım bebek varsa zaten gelir inşallah hepimize Rabbım müjdesini gösterir

ama kuzum çok okuyoruz burada topiklerde adetten önce ilişkiye girip üstüne görüp diğer ay hamiş çıkanları???
valla bilmiyorumki canım bana da doktor söylediği için söyledim bi de çok yazı okumuştum onunla ilgili ama bence istisnai durumlar mutlaka vardır Allah'ın hikmeti yani kısmet biraz bence

Hepiniz cevabını okudum teşekkğr ederim gölge gibi dikkatli bakılınca görünüz hale gelmiş olması bende olumsuz düşünce ağır bastı kimyasal daha önce yaşadım erken doğumla kızımıda kaybettim Allah tan ümit kesmedim lakin 8 gün kala ne akla hizmet test yaptım kendime şaşırıyorum. Birdahada yapmam adetim gecikirse anca oysa kendimede söz vermiştim yapmıycam diye ama sınav beni gerdi derken test yapmış oldum
Civan perçemi cayınada ara vermem en doğrusu hepinize teşekkür ediyorym görelim mevlam neyler neylerse güzel eyle ikindi namazımı kılıp tekrar derse oturayım bebek varsa zaten gelir inşallah hepimize Rabbım müjdesini gösterir
canım inşallah hamişsindir. ama adetin gelirse ovülasyona kadar olan zamanda civanperçemi çayını iç.

canım inşallah hamişsindir ve bebişin seninledir, ama yoksa üzülme diye yazdım...

adetime 14 gün var, bu 14 günü değerlendirebilirim inşallah, böylece belki de 2 hafta sonra hamiş haberimi paylaşacağım..oyy çok heyecan verici,her ay aynı umut... umut etmekte güzel be, şükür halimize :KK66:
İnşallah canım gerçekten böyle beklemek heycanlanmak bile çok güzel :) Şimdi en yakın BAT kimin kızlar?? ilk haberi kimden alıcaz acaba??? Ben de 9

X