Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

buldun hamişleri bol bol dua bonusu topluyorsun gördüm seni, hamişlerin duası kabul olur diye ayrılmıyorsun klomen topiğinden,seni uyanık seniiiiii
aynnn vallaa hamıle duası cok mühim gecen ayda öyle yapmıstım ben kımı bulduysam yapıştım duaa cok önmelı önce allah tan medet umarm elbette ama hamıle duasıdaa bosverılck gbı degıl iinşşallh tutarr biri

kızım arkadaşlar var bi onlara da dua ediverin desen ya, biz neyiz burada, yazık değil mi bize..tanıdığım hamiş de yok ki çevremde

Ben bi ara sırf ikiz olsun diye klomen kullanmak istiyodum ama tabiki doktora sormadan kullanmadım :) Sende kist falan oluşmadı dimi canım klomenden?
çok şükür bakk basımıza gelmeyen kalmadı normalde ama herksde kist yapan bu klomen bana yapmadı 2 ay kullandım belkı bıraz daha kullansam yapabılırdı ama her zmn doktora gttgmde rahım hep temizdi mesela gecen ay kullandm klomenı bu ayda etkisi devam edıcek dir

gerçekten kendim kadar sizlerinde bir an önce hamiş kalmanız için sürekli dua ediyorum,inşallah hepbirlikte alalım güzel haberleri
Kalp kalbe karşı canım valla burdan bi güzel haber alıyorum sonraki günlerim nasıl güzel pozitif geçiyo :) İnşallah her gün pıtır pıtır hamile haberleri dökülür bu topikten

kızım arkadaşlar var bi onlara da dua ediverin desen ya, biz neyiz burada, yazık değil mi bize..tanıdığım hamiş de yok ki çevremde
kızz bendede yok sagdan soldan t opluporm siteden etrafmddaa hıc yok bnmm tanııdıgım hamıle artık kendımızı dört elle sarılalım duaya bak sen ezan vaktı hep ayaktasn degerlendır

Ayy aman aman Allah korusun olmasın inşallah ben öyle şeyler duydum da merak ettim demekki herkeste olmuyo zaten öyle olsa doktor bu kadar kolay verir mi klomeni.. İnşallah kullanmadan olur bu ay senin de canım

Ayy aman aman Allah korusun olmasın inşallah ben öyle şeyler duydum da merak ettim demekki herkeste olmuyo zaten öyle olsa doktor bu kadar kolay verir mi klomeni.. İnşallah kullanmadan olur bu ay senin de canım
yyaa bak aslında yapıyla alakalı cok kişide kist yapıo ama oyle zaralı kist değil ondan rahat verıolar adet kanında atılan kist cinsinden kafaya takmıcan hiç kisti falan

ya ne dıcem kızlar doktorm bana dedıkı yarın dan ıtıbaren gün aşırı ilşki adetın 10,12,14,16 günleri dedi ondn snrası önmli değil dedı nıye acaba

ya ne dıcem kızlar doktorm bana dedıkı yarın dan ıtıbaren gün aşırı ilşki adetın 10,12,14,16 günleri dedi ondn snrası önmli değil dedı nıye acaba
döngün 30 günse son 14 gün zaten hamile kalma ihtimali olmadığı için olabilir canım geçen doktorum da bana adetten önceki son 14 gün yumurtanın işi bitmiş olur dedi herkes için son 14 gün kuralı geçerliymiş

ama bazıları adetine birkaç gün kala yumurtluyorlarmış.

ama kuzum çok okuyoruz burada topiklerde adetten önce ilişkiye girip üstüne görüp diğer ay hamiş çıkanları???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…