Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bende şuan incir kürü uyguluyorum öncesindede soğan ve testeredişli aslanpençesi uygulamıştım...incir kürünü yaparken soğan yemekte gerekiyormuş fakat bu incir kürünün etkisini artırmak için diye biliyorum.ben doktordan geleli çok olmadı . kontrolümde yapıldı kist oluşturmadı bende.soğan kürünü başta yapmamızın sebebide eğer böyle bir kist varsa öncesinde rahmi temizlemek için.
incir kürüne başlamazdan önce benimde kist yoktu. bugün sağ kasığımda ağrı ve batma olunca aklıma ilk kist geldi. Adetli değilken kist görülebilir mi ki?

incir kürüne başlamazdan önce benimde kist yoktu. bugün sağ kasığımda ağrı ve batma olunca aklıma ilk kist geldi. Adetli değilken kist görülebilir mi ki?
aklına kötü şeyler getirmemeye çalış...unutma kötü düşünce kötülüğü çağırır derler...sen kalbini ferah tut olursa çaresi var şükür

ben üşüttüğüm zaman bile senin o bahsettiğin ağrı sızı olur bende
dr um bana adet düzensizliği için cylo vermişti. o da kist oluşumu önlüyormuş duyduğum kadarıyla. ama yinede ister istemez aklıma kist ihtimali geldi. kist değildir herhalde. üşütmekten de olabilir.

dr um bana adet düzensizliği için cylo vermişti. o da kist oluşumu önlüyormuş duyduğum kadarıyla. ama yinede ister istemez aklıma kist ihtimali geldi. kist değildir herhalde. üşütmekten de olabilir.
aynen canım...akşamları su torbası koy ayaklarına çok iyi geliyor

eehh evet dostınex dıye bir ilac vardı adını yanlıs hatrlamıorm dur umarım o ilaçdan kullancksn prolaktin için hayıt suyu alabılırsın aktardann benm de prolaktın sınırdaydı hayıt içtmm bütün hormonlar dengelenmiştirr onu içersen e2 de düşer en azndan
yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek :KK64:
hayiti burda çok okudum birçok kişi faydasını görmüş denemek istiyorum bende ..inşallah faydası olur ..
sağol canım hakkımızda hayırlısı artık :KK51:

yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek :KK64:
hayiti burda çok okudum birçok kişi faydasını görmüş denemek istiyorum bende ..inşallah faydası olur ..
sağol canım hakkımızda hayırlısı artık :KK51:
hayıt kadın hormonları için allahın bizlere sundugu büyük bir nimet emın ol hormonların hepsini dengelio düzenli alcaksn içiceksn faydasnı görceksnn bızburda kullandk yazdk herseyı faydasnı görduk cok şükürr

bende regl ken cok üşüorrmm elim ayagım buzz oluo yanı eşimm tırsıo benle yataga girmeyee su torbasını yatagın içine atıorm bende :d
:KK48: aynı şey bendede var elim ayağım buz tutar kışın...tahlillerde kansızlıkta çıkmadı ama...bende su torbasında buldum çözümü

hayıt kadın hormonları için allahın bizlere sundugu büyük bir nimet emın ol hormonların hepsini dengelio düzenli alcaksn içiceksn faydasnı görceksnn bızburda kullandk yazdk herseyı faydasnı görduk cok şükürr
keşke daha önce görmüş olsaydım doktora gitmeden düzene girerdi belki :)
neyse gelicek aya bakalım nasıl olacak yazarım sana sonuçları :KK16:

:KK48: aynı şey bendede var elim ayağım buz tutar kışın...tahlillerde kansızlıkta çıkmadı ama...bende su torbasında buldum çözümü
bendee öyle bır buzlanma oluoki benıde rahatsız edıo günlük hayatımı maf edıo bnm eylül ayı girince balsıo elım ayagım hatta esıme espri yapıorm kış kapıda ona göre elım ayagım üşümeye basladı yapıorm 3 corap gıysemde patıkde gysem ustune ev bootlarndan gıyıorm yıne de sogukk

X