Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Kontrolden cktm bisey demedi test sonucu beklemek için fshyi yaptrdgm için bi azar isitmedgm kaldı nerdeyse niye yaptrdn bisey ifade etmez anca moralini bozar dedi salak sonuç çıkan tekrar gtcem
Canım moralini bozma. Eğer senin psikolojini alt üst ediyorsa dr un değiştir bence.

Aynen ya etrafında yok semtinde yok iyi doktor koskoca ilçede oturuyorum İstanbulin ikinci en büyük ilçesi bir doktor yok iyi

Günaydın canım hoşbuldum teşekkürler :) Sana da çok geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar alıcaksın içime öyle doğuyo :) Zaten bu kadar güzel pozitif enerjiyle insan kötü sonuç alamaz emin ol :)) Ben de hayıt suyu alıyım diyorum ama ona başlamak için özel bi gün var mı adet öncesi sonrası vs gibi ?? Ben bugünlerde tam yumurtlama dönemindeyim.. Hatta dün ovulasyon testim pozitif çıktı eşite yakındı bugün eşit pik bekliyorum 11 gibi yapıcam bilgi veririm :) Bi de aldıktan sonra nasıl kullanıcam sen nasıl içiyosun bana bi anlatıver onu sana zahmet

bu ovülasyon testi nedir ,nasıl yapılır, nasıl kullanılır banada anlatırmısınız lütfen...bugün 13. günümdeyim ben

Canim çok saol bi mücadele veriyorum başarıya ulaşırız hepimiz inşallah. Hayiti ben aktardan hazır suyunu aldım, 1/4 oranında su bardağına koyup üstüne su. Sabah akşam AC karna iciyorum 1 aydır. Hiç ara vermedim.ben adet günü başlamıştım. Bi günü yok diye biliyorum ama kanamami uzatmıştı, istersen adette başla.

Kizlar siz amh testi yaptırdınızmı benim 0.11 bunu yukseltmenin bi yolu varmı acaba
Canım 1 yılı aşkın süreli bir AMH gazisi olarak çok araştırma yaptım sana biraz bilgi veriyim.. AMH hormonu yumurtalık rezervlerini gösteren hormon..Kadınlarda yumurtalık rezervi daha anne rahminde belli oluyomuş bunu artırmanın herhangi bir yolu yokmuş.. Bildiğim kadarı ile 0,3 ve altı için menapoz tanısı konuluyor.. Ama 0,00 olmadığı sürece bence hala menapoz değil :) Diğer hormonların hamile kalmaya uygun olduğu sürece 0,00 a kadar hamile kalma ihtimalin var.. Geçen doktor bana menapoz tanısı koyduğum bi hasta ertesi ay hamileyim diye gelebiliyo dedi.. Bunu çok kafaya takmayın fln dedi.. 0,1 bile olsa hala yumurtan bitmemiş demektir.. Güzel kürlerle diğer hormonları uygun seviyeye getirip o yumurtaları değerlendirebiliriz gibi düşünüyorum ben :)

Aynen öyle tatlim, çok güzel. Kad menopoza girmiş yıllarca adet görmüyor, yumurta yok, korunuyor, vücut yumurta oluşturmuş, hamile..neler görüp duyuyoruz. O sebeple sadece pozitif olun ve buna inanın, bebisimiz olacak !

Tamam canım çok sağol o zaman ben önümüzdeki adette hayıta başlıyorum

bu ovülasyon testi nedir ,nasıl yapılır, nasıl kullanılır banada anlatırmısınız lütfen...bugün 13. günümdeyim ben
Canım ovülasyon testleri var. yumurtlama günün hakkında bilgi veriyor. eczanelerde satılıyor. gittigidiyordada var. gebelik testi gibi idrarla yapılıyor. çift çizgi çıkarsa yumurtlama günündesin.

Tabi anlatıyım canım.. Ovulasyon testi LH hormonunu ölçen gebelik testi gibi idrarla yapılan bi test.. LH hormonunun vücutta pik (en yüksek seviye) yaptığı zaman yumurta 12-36 saat arasında çatlıyo ve 24 saat çanlı kalıyo.. Ovulasyon testi bazen bikaç gün pik çıkabiliyo.. Sonra silinmeye başladığı zaman anlıyosun ki yumurtan çatladı.. Ve 24 saat süren var :) Ben gitti.gidiyordan aldım canım ertesi gün geliyo.. onunla ilgili topicler de var çok faydalı.. Önce al sonra tekrar haberleşelim ben sana yardımcı olurum :)

Ben iki yumurtalığı da alındığı halde hamile kalanları duydum. rabbim ol desin yeter ki.

benim için zaman geçtimi 13. gün bugün.
1. eczaneden alamazmıyım
2. 1 defamı kullanılıyor sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…