Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Başlık sahibi bebisine kavustumu acaba merak ettim bakamadım geçmiş sayfalara umarım ulaşmıştır hayaline

En yuksek 60 a cıktı fsh sim

cok yüksek oldugu için tüp bebeğe başlıyamıyorlar cünkü ilaçda kullansan yumurta buyumeyecektir.zaten bi cokhastane 15 üzeri oldumu tedaviye almıyorlar .önce fsh düşürmen gerekiyor bu zorlu bi süreç ama imkansız degil.amh kaç acaba. bakıldımı. fsh için benim ve arkadaşlarımında fsh yüksekti artı birde yaş sorunu var.bizim yaptığımız kürlerden anlatayım sana düşüyor fsh ama uğraşmalısın pes etmek yok. eğriçayır saf doğan arı sütü sabah aç karnına 1 mercimek kadar alıyorsun.coenzimq10 200 mg. multivitamin.folicasit.tamamen doğal beslenme yoğuurdunu kendin yapıcaksın hazır katkılar yenmiycek.çiğbadem çiğ kabak çekirdeği günlük tükettilicek yumurta her gün2 tane .kür olarada 15 gün soğan kürü okadar fazla yapmana gerek yok..adet oldugunda nar suyunada başlayabilirsin hayırlı haberler inş.bunları yapmanı tavsiye ederim biz yaptık fsh düştü yumurta rezervi çok az olduğu için iğneyle kuyu kazıyorduk azim her şeyin başı hepinizekolaylıklar diliyorum

Kızlar bende her şeyi bıraktım 3 aydır adet olamıyorum geceleri ateş basio düzenli uyuyamiyorum artık allah a havale ediyorum her seyi

önce azim önce uğraş sonra tevekkül canım pes etmek yok benim arkadaşlarım 48 yaşında ikiz doğurdularsa herkesin oluır yeterki Rabbim dilesin uğraşan isteyen herkesin oluyor bunu gördüm bu süreçde

troid sorunu varsa hiç bir kürü yapmamanı t
Sogan suyunu bende icecektim ama saracoglu guatr var diye icme dedi
avsiye ederim bendede var troid az çalışıyor kürler hormonları bozabilyor bu nedenle.sadece adet olunca nar suyu içebilirsin yada günlük bir tane yiyebilirsin narda östrojen var ve yumurta gelişimini destekliyor

önce azim önce uğraş sonra tevekkül canım pes etmek yok benim arkadaşlarım 48 yaşında ikiz doğurdularsa herkesin oluır yeterki Rabbim dilesin uğraşan isteyen herkesin oluyor bunu gördüm bu süreçde
Çok güzel yazmışsın haklısın çok çaba verdim ben ceviz badem bal neler neler yapmadık ki yogurdum u kendim yaparım gittiğim bütün dr lar olmaz allah veririse olur bizim yapacağımız bişey yok dedi saga sola gidip canınızı paranızı harcamayın dediler he evet dr gitmiyorum ama hala kendime dikkat ediyorum Rabbim inşallah nasip eder bana annelik peki sizin varmı şu anda bebek

senede
Merhaba arkadaşlar. Ben tüp bebek için bir doktorla görüştüm. amh 0.16 Muayenede sadece 2 folikül görüldü.
Kendiliğinden hamile kalma şansım ne kadarsa tüp bebekte de ancak %3-%5 civarında artar dedi. Zaten olan foliküller büyütüyoruz dedi yani tüp bebekte de şansım çok az. Ben ne yapıcam şimdi. Tüp bebeği unutup kürlere başlayıp dua edicem. Başka hiç şansım yok anladığım kadarıyla. :KK43:

senede 1 yumurta verip şimdi bebeği kucağında olanlar var.1 yumrtasıyla ikiz doğuranlarda..iyi merkez iyi dok.tüp bebekde şansım az deme 1 tane olsun tam olsun bence

senede

senede 1 yumurta verip şimdi bebeği kucağında olanlar var.1 yumrtasıyla ikiz doğuranlarda..iyi merkez iyi dok.tüp bebekde şansım az deme 1 tane olsun tam olsun bence
Ne guzel mucadele edebilecek gucunuz var bn birturlu kendimi toplayamiyorum bnde fsh yuksekligini ogrendikten sonra esimde hc sperm olmadgni ogrendk suan tahlil sonucu bkliyoruz hc cocugumun olmayacagi ihtimali bni cildirtiyor gozyaslarim bitti kurudu artik

2 yıldır askıya aldım tüp bebek tedavimi bazı özeelnedenlerden dolayı 1 tane dondurulmuş embriyomuz var bekl,ypr pgt yapılıvcak.ama arkadaşlarımın hepsi biz bi grubtuk şu an çocukları kucaklarında fsh yukseliyordu hadi gidelimde tüp bebek yapalım bile diyemiyorduk önce fsh düşmesi gerekiyordu düşüyordu bakıyor o ay yumurta yok başlanmıyor tedaviye veya başlanıyor yumurta büyümüyor tedavi iptal oluyordu biz o 1 yumurta için aylarca uğraştığımız oluyordu bazende yumurta büyüyor içi boş çıkıyordu.bazende toplanmadan erken çatlıyordu bazendee döllenme bozuk oluyordu zaten fsh düşük tutmak için uğraşırken her tedavide başarılı olmuyordu bi taner yumurta verip oda döllendimi havalara uçuyorduk bu bile büyük başarrıydı .tüp tedavini bırakma derim maddi gücün olduğusürece denemeye devam et inş.kavuşursun

Ne guzel mucadele edebilecek gucunuz var bn birturlu kendimi toplayamiyorum bnde fsh yuksekligini ogrendikten sonra esimde hc sperm olmadgni ogrendk suan tahlil sonucu bkliyoruz hc cocugumun olmayacagi ihtimali bni cildirtiyor gozyaslarim bitti kurudu artik

cok zor biliyorum ama imkansız değil.en önemliside kafaya takmamak oda elde değil.sperm sorunu zor.hiçmi yok imsi yöntemiyle buluyorlar diye biliyorum ama

cok zor biliyorum ama imkansız değil.en önemliside kafaya takmamak oda elde değil.sperm sorunu zor.hiçmi yok imsi yöntemiyle buluyorlar diye biliyorum ama

Verdigi iki ornekte hic sperm cikmadi. Fsh ondada cok yuksek cikti genetik testi yapildi sonucu biray sonra cikiyorms onu bekliyoruz onda birsey cikarsa hic bulunmama ihtimali var. Eger cikmazsa mikro tese denilen ameliyatla bulunma ihtimali var ama hepsi birer ihtimal suan. Ve bnmde fsh 14 bu durumda neolur nasi olur tup bebek tutarmi tutmazmi hcbisey belli dgl. Yuvamin dagilma ihtimali cok yuksek anliycaginiz cok uzgunum

2 yıldır askıya aldım tüp bebek tedavimi bazı özeelnedenlerden dolayı 1 tane dondurulmuş embriyomuz var bekl,ypr pgt yapılıvcak.ama arkadaşlarımın hepsi biz bi grubtuk şu an çocukları kucaklarında fsh yukseliyordu hadi gidelimde tüp bebek yapalım bile diyemiyorduk önce fsh düşmesi gerekiyordu düşüyordu bakıyor o ay yumurta yok başlanmıyor tedaviye veya başlanıyor yumurta büyümüyor tedavi iptal oluyordu biz o 1 yumurta için aylarca uğraştığımız oluyordu bazende yumurta büyüyor içi boş çıkıyordu.bazende toplanmadan erken çatlıyordu bazendee döllenme bozuk oluyordu zaten fsh düşük tutmak için uğraşırken her tedavide başarılı olmuyordu bi taner yumurta verip oda döllendimi havalara uçuyorduk bu bile büyük başarrıydı .tüp tedavini bırakma derim maddi gücün olduğusürece denemeye devam et inş.kavuşursun
Ben bırakmayı düşünmedim dr lar beni bıraktı rezervin bitik dediler fertijin den Tut cerrahpasa en son bahceci ha bide florya da özel bir de vardı oda hatta bi kaçtane daha yer var aklıma gelmedi olmaz denince yapisamiyoruz işte yoksa umut olsa koskmazmiyiz

Verdigi iki ornekte hic sperm cikmadi. Fsh ondada cok yuksek cikti genetik testi yapildi sonucu biray sonra cikiyorms onu bekliyoruz onda birsey cikarsa hic bulunmama ihtimali var. Eger cikmazsa mikro tese denilen ameliyatla bulunma ihtimali var ama hepsi birer ihtimal suan. Ve bnmde fsh 14 bu durumda neolur nasi olur tup bebek tutarmi tutmazmi hcbisey belli dgl. Yuvamin dagilma ihtimali cok yuksek anliycaginiz cok uzgunum
Neden yuva dagilsin öyle düşünme sakin rabbim vermiyosa bi sebebi vardır mutlaka belkide bir sınavdasin belkide rabbim sana daha güzel şeyler verecek arkadasim

Gercekten bilemiyorum suan neyapacagimi ne dusunecegimi bilemiyorum en hassas oldugum konudan vuruldum
Emin Ol hepimizin en hassas
konusu ama bizim elimizde olan bişi yok he elimizden geleni yapalım takdir allah in ona tevekkül etmeliyiz taşın içinden çiçek veren rabbim inşallah bizlerede çiçeklerimizi verir ama sakın bunun için yuvani dağıtma ve birbirinize sımsıkı sarilin

Emin Ol hepimizin en hassas
konusu ama bizim elimizde olan bişi yok he elimizden geleni yapalım takdir allah in ona tevekkül etmeliyiz taşın içinden çiçek veren rabbim inşallah bizlerede çiçeklerimizi verir ama sakın bunun için yuvani dağıtma ve birbirinize sımsıkı sarilin

Dogru bizimde sinavimiz boyle olacakms dmkki.amin insallah allahim tum isteyenlere nasip etsin. bizde birbirimizle paylasalim burada mucizelerimizi insallah

Yuvani niye bozuuorsun canim her sey cocuk degildirki es daha onemli .cocugunda hayirlisi neler duyuuoruz neler goruyoruz .dur bakalim belki bulunacaktir soerm daha henuz hic bi sey bitmis degil senin fsh 14 cok yuksek degil senin acindan cok sorun cikacani sanmiyorum ins.esininde spermi cikar hayitli gelismelerin olsun ins.

Ben bırakmayı düşünmedim dr lar beni bıraktı rezervin bitik dediler fertijin den Tut cerrahpasa en son bahceci ha bide florya da özel bir de vardı oda hatta bi kaçtane daha yer var aklıma gelmedi olmaz denince yapisamiyoruz işte yoksa umut olsa koskmazmiyiz

Bizede hep yas dediler hatta hic unutmuyorum gecen yil memorialde yasim 45 duyunca amh 0.1 direk bana bu parayla tatile cik yada donasyon yaptir dedi 45 yasinda olmaz dediki arkadasim o hastanede tedavi gordu bebegi oldu yas 45 anh 0.1 bu soyledigim halde onun yasi dogru degildir dedi ya sonra o arkadas aradi hastaneyi baya bi kizdi bende o dok.sikayet ettim.yani diyecegim dok.lar soyler sen sak8n pes etme ama stresde sakin sakin yapma hayirli gelismeler

Bizede hep yas dediler hatta hic unutmuyorum gecen yil memorialde yasim 45 duyunca amh 0.1 direk bana bu parayla tatile cik yada donasyon yaptir dedi 45 yasinda olmaz dediki arkadasim o hastanede tedavi gordu bebegi oldu yas 45 anh 0.1 bu soyledigim halde onun yasi dogru degildir dedi ya sonra o arkadas aradi hastaneyi baya bi kizdi bende o dok.sikayet ettim.yani diyecegim dok.lar soyler sen sak8n pes etme ama stresde sakin sakin yapma hayirli gelismeler
Sağol canım bana yaştan çok işte bitik dediler rezerv bide donasyon banada soledi dr ve eşim cook kızdı hatta dr un birine sen olsan Karina yaptirirmiydin dedi dr Hayır dedi dusunsene onlara söylemek kolay ben adet olsam artık onada raziyim

Sağol canım bana yaştan çok işte bitik dediler rezerv bide donasyon banada soledi dr ve eşim cook kızdı hatta dr un birine sen olsan Karina yaptirirmiydin dedi dr Hayır dedi dusunsene onlara söylemek kolay ben adet olsam artık onada raziyim

Canim iste bizde birde yas sorunuda ekleniyordu fsh yuksek amh dusuk birde yas olunca dusun yani dutumu.
Fsh dusuyor biraz sabir gerekiyor tabi.

X