Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Tecrübeli arkadaşlarım bana yardımcı olur musunuz. Bu ay sonu adetle tüp bebege başlayacağız inşallah. Yalnız ben grip oluyorum, kullanabileceğim bir ilaç var mı? Tedaviyi etkiler mi grip olmam? İdare ediyorum şu an bal limonla, ama ateslenecek gibi hissediyorum kendimi. Nasıl bir çözüm bulabilirim?

Son düzenleme:
Tecrübeli arkadaşlarım bana yardımcı olur musunuz. Bu ay sonu adetle tüp bebege başlayacağız inşallah. Yalnız ben grip oluyorum, kullanabileceğim bir ilaç var mı? Tedaviyi etkiler mi grip olmam? İdare ediyorum şu an bal limonla, ama ateslenecek gibi hissediyorum kendimi. Nasıl bir çözüm bulabilirim?
Hayir kesinlikle ilac kullanma. Redoxson c vitanimi al. Sıkı giyin. Bi kaç gün dikkat et kendine. Benim esim grip oldu opu zamanına yakın sperm vereceği icin doktor ona dahi ilaç kullandırmadı.

Fsh 59 amh 0.1
7 yil oldu bununla baş etmeye çalısiyorum 2 kere tüp bebek denedim yumurta cikmadi bile ve artik kendimi degersiz caresiz büyük bi boşlukta hissediyorum hic birseyden zevk almiyorum eşimede haksizlik yapiyormus gibi geliyo kendime kadin gözüyle bakamiyorum yabi darmadagin bir haldeyim bunlari buraya niye yazdim onuda bilmiyorum bi arayis bir sebep bekliyorum rabbim bu agir imtihani kolaylikla gecirmemi nasip etsin ve benim gibi bebek hasreti ceken herkeze nasip etsin annelik duygusunu cok zor bir cikmazda kaldim geride dönemiyorum ileride gidemiyorum off neyse icinizi kararttiysam özür dilerim bunlari kimseyle paylasamiyorum güçlü durucam diye disariya kendimi paraliyorumm ama cok gücsüz caresiz ve eksigim[/QUOTE

Benim de fsh ım çok yüksek hiç yumurtam oluşmuyor aynı duyguları yaşıyoruz yaşım 29 ..doktor bazı kadınlar şansız doğar dediğinde yaşadığım duyguyu anlatamam..ne yapcam bilmiyorum aklımda hep bebek var normalde güçlü birisiyimdir bunda kendimi çok çaresiz hissediyorum kimseye de anlatamıorum bunu yazarken bile duygulanıyorum hiçbir şey yokken ağlamaya başlıyorjm allah hayırlısı verir inş ..biz ve bizim gibiler hayrlı evlatlara kavuşur

Merhaba kızlar bende 3 yıldır aynı dertle uğraşıyorum yapmadığım şey kalmadı tüp bebek için gittiğim doktorlar yumurta olmadığı için tedavi edemiyolardı en son birinin tavsiyesiyle instegramda bi macun aldım kullanmaya başladıktan 20 gün sonra kasıklarım ağrımaya başladı uvalosyon testi yaptım çift çizgiyi gördüm sonrada hemen tüp bebek tedavisi için doktora geldim ve yumurta gördü tedaviye başladık sizde mutlaka bakın dediğim macuna tavsiye ederim ben etkisini hemen gördüm gelişmeleri yazarım dualarınızıda bekliyorum ben burdaki herkese dua ediyorum allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah:) macun instegramda clifebitkiselmacun diye geçiyor

Benim de fsh ım çok yüksek hiç yumurtam oluşmuyor aynı duyguları yaşıyoruz yaşım 29 ..doktor bazı kadınlar şansız doğar dediğinde yaşadığım duyguyu anlatamam..ne yapcam bilmiyorum aklımda hep bebek var normalde güçlü birisiyimdir bunda kendimi çok çaresiz hissediyorum kimseye de anlatamıorum bunu yazarken bile duygulanıyorum hiçbir şey yokken ağlamaya başlıyorjm allah hayırlısı verir inş ..biz ve bizim gibiler hayrlı evlatlara kavuşur
benım fsh ım cok yuksektı yaşım da 37 doktor bekleme hemen tüp bebeğe bak zaman kaybetme demişti ben dktorun odasından sırıtarak çıktım ne diyor ya bu doktor diye ciddiye bile almadım 3-4 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım.

çörek otu çiğnedim bana çok iyi geldi çörek oyu çiğnediğim ay hormonarıma bir baktırdım hepsimi oratılı olur her şey yerli yerindeydi ve fsh düşmüştü hatta iyi olan lh ve fsh aynı olmsıymış benım oyle olmuştu

çörek otunu dişinizle çiğneyin yutun böyle kendimi o kadar iyi hissetmiştim ki resmen vucudumun güçlendiğini hissettim

çörek otu çiğneyin kızlar bana da buradan bir arkadaşım söylemişti gerçekten de işe yaradı fsh düşürdü 1 ay hormonara bakmadım ama 2 ay baktıgımda düşmüştü 2 ay çiğnedim ben de zaten
kucuk bır kavanoza koydum baş parmagımı dılımle ıslatıp batırıyordum çörek otuna ön dişimle çiğniyordum az az alın yoksa çok acı oluyor az alınca da tam tersi çiğnemek zevkli oluyor. ben geldim gittim çiğnedim geldim gittim çiğnedim

Hayir kesinlikle ilac kullanma. Redoxson c vitanimi al. Sıkı giyin. Bi kaç gün dikkat et kendine. Benim esim grip oldu opu zamanına yakın sperm vereceği icin doktor ona dahi ilaç kullandırmadı.
İnşallah yukselmez ateşim. Parol dahi mi kullanamam? Mandalina portakal yiyorum, dediğin ilaca da bakayım.

Kızlar lütfen lütfen çabalayin, inanin bitkisel kürler deneyin Saraçoğluna yazın değerlerinizi cevap veriyorlar. Emek verin lütfen bir çok şifa bitkiler de var Allah'ın izniyle. Allah isterse bir yumurta olur o da bebek olur inanin olacak inş. Ben bir yıl bekledim çok uzun değil belki ama bana ömür gibi geldi sizi anlıyorum. inanarak bitkisel kürler denedim şükür ikinci ay hamileydim ama çok okudum bitkileri ve uğraştım. Az önce izledim doğurup sokağa bırakmışlar insafsizlar çıldırdim. O çocuğa ana olacak kaç kadın var halbuki. Rabbim bir hamile olarak duamı kabul etsin inş hepinize nasip etsin anneliği.

Doktunuza mesaj atın bence gribi yemeniz önemlidir.
Kendi doktoruma ulaşamadım, ama başka bir doktor arkadasla görüştüm az önce. Parol kullanmadan yapmam gerekenleri söyledi. Yumurtlama döneminde ilaç kullanmak zararliymis şu an bir sakıncası olmaz ama ilaçsız atlatmaya çalış dedi. Yarın sabah kendi doktorumla da görüşeceğim. Teşekkür ederim arkadaşlar

Merhaba kızlar bende 3 yıldır aynı dertle uğraşıyorum yapmadığım şey kalmadı tüp bebek için gittiğim doktorlar yumurta olmadığı için tedavi edemiyolardı en son birinin tavsiyesiyle instegramda bi macun aldım kullanmaya başladıktan 20 gün sonra kasıklarım ağrımaya başladı uvalosyon testi yaptım çift çizgiyi gördüm sonrada hemen tüp bebek tedavisi için doktora geldim ve yumurta gördü tedaviye başladık sizde mutlaka bakın dediğim macuna tavsiye ederim ben etkisini hemen gördüm gelişmeleri yazarım dualarınızıda bekliyorum ben burdaki herkese dua ediyorum allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah:) macun instegramda clifebitkiselmacun diye geçiyor
Çok tşkler inş faydası olur Allah isteyen herkese bebiş nasip etsin inş

Merhaba arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim ve 39 yaşındayım 2 sene boyunca gitmediği merkez kalmadı ilk 1 sene önce bana dr çocuğun olmaz donor alın dedi tabiiki kabul etmedik o dr bu dr yoruldum ve pes ettim ama yinede umudum var şu an sadece dua ediyorum. Adet bile olamıyorum artık vardır diyorum Rabbimin bir bildiği evet arada üzülüyorum yıkılıyor um ama yinede pes etmek istemiyorum rabbim vercek se her şekilde nasip eder isteyen allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin insallah

benım fsh ım cok yuksektı yaşım da 37 doktor bekleme hemen tüp bebeğe bak zaman kaybetme demişti ben dktorun odasından sırıtarak çıktım ne diyor ya bu doktor diye ciddiye bile almadım 3-4 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım.

çörek otu çiğnedim bana çok iyi geldi çörek oyu çiğnediğim ay hormonarıma bir baktırdım hepsimi oratılı olur her şey yerli yerindeydi ve fsh düşmüştü hatta iyi olan lh ve fsh aynı olmsıymış benım oyle olmuştu

çörek otunu dişinizle çiğneyin yutun böyle kendimi o kadar iyi hissetmiştim ki resmen vucudumun güçlendiğini hissettim[/QUOTMarketten aldığımız herhangi bir çörek otu olur mu..çörek otunu ne zAmanlar çiğniyordunuz

Merhaba arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim ve 39 yaşındayım 2 sene boyunca gitmediği merkez kalmadı ilk 1 sene önce bana dr çocuğun olmaz donor alın dedi tabiiki kabul etmedik o dr bu dr yoruldum ve pes ettim ama yinede umudum var şu an sadece dua ediyorum. Adet bile olamıyorum artık vardır diyorum Rabbimin bir bildiği evet arada üzülüyorum yıkılıyor um ama yinede pes etmek istemiyorum rabbim vercek se her şekilde nasip eder isteyen allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin insallah[/QUOTE
Bnde bazen bir şeyler yapıyorum bazen tamamen bırakıyorum allah hayırlısını versin ..siz de saç dökülmesi oluyor mu peki bnm son zamanlarda çok saçım dökülmeye başladı

Merhaba arkadaşlar bende 3 yıllık evliyim ve 39 yaşındayım 2 sene boyunca gitmediği merkez kalmadı ilk 1 sene önce bana dr çocuğun olmaz donor alın dedi tabiiki kabul etmedik o dr bu dr yoruldum ve pes ettim ama yinede umudum var şu an sadece dua ediyorum. Adet bile olamıyorum artık vardır diyorum Rabbimin bir bildiği evet arada üzülüyorum yıkılıyor um ama yinede pes etmek istemiyorum rabbim vercek se her şekilde nasip eder isteyen allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin insallah
Bnde bazen bir şeyler yapıyorum bazen tamamen bırakıyorum allah hayırlısını versin..saç dökülmesi oluyor mu peki sizde. benim son zamanlarda ciddi saç dökülmem oldu

Bnde bazen bir şeyler yapıyorum bazen tamamen bırakıyorum allah hayırlısını versin..saç dökülmesi oluyor mu peki sizde. benim son zamanlarda ciddi saç dökülmem oldu
Canim saç dökülmesi bendede var ama zaten normalde gür pek umursamiom mevsimsel yada stresten olabiliyor bazen bence bumu stres yapma

Tüplerde sıkıntı yok esimdede ama FSH 8 lh 8 TSH 6.9 çıktı doktor FSH 4 TSH 2 olmalı dedi gebelik için çok mu uzun sürer bu degerlere dusmem acaba:KK43: off 4 yıllık evliyim zaman boşa geçip duruyor

Tsh 5 ti benim en son. Daha yüksekleri de gördüm. fsh 13 amh düşüktü hatırlamıyorum . Prolaktin de yüksek . Bebek istemiyorduk ama geçen ay hamile olduğumu öğrendim . Yumurtlama günüm değil nasılsa diye bişey olmaz dedik . Hayırlısı ne yapacağımı bilemiyorum . Umutsuzluğa kapılmayın. 10 ay önce Doğum yaptım o yüzden bebek istemiyorduk. O zamanda fsh yüksekti yine kendiliğinden olmuştu . Fsh çokta önemli bir değer değil sanırım tek başına.

X