Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canım hayitla ilgisi yoktur bence ama 2.gunde rahatlamış olman gerekiyor bence doktora git tahlil yaptır sen bayagidir yaptirmiyorsun diye hatırlıyorum..birde hayita hiç ara vermedinmi uzun zamandır iciyorsun sanırım
Evet canım uzun süredir kullanıyorum ama hayiti tek deneyim dedim yanıyorum neden anlamadım böyle olmazdım hiç normalde hayiti 5 yada daha fazla bitki ile iicyordum

Aslında bayagidir kullanıyorsun bazılarında hormona ters etki yapiyorya keşke bikere baktirsaydin değerlere hazır regl olmuşken nebileyim ya ot bitki falan ama yinede insan korkuyor

Hayıtı kaç gün kullanıp ara vermemiz gerekiyor acaba..bu ay hayıt suyu ve testere dişli aslan pençesine başladım bakalım fsh düşecek mi

amin canim,cok tesekkur ederim,darisi sizlerin basina insallah.
sen nasilsin,nasil gidiyor?
Stresli bir yaz geçirdim malesef canım, Temmuz başı kayınvalideme yumurtalık kanseri teşhisi koyuldu acil ameliyata alındı, 3 hafta yoğun bakımda kaldı böbrek yetmezliği-sepsis-zatüre başına gelmeyen kalmadı yoğun bakımda, tam iyileştiği yoğun bakımdan odaya çıkarılacağı gün kalp krizinden kaybettik.
Her şeyin başı sağlık.

Tedavim devam edemiyor, son iki opu sonrası döllenme olmadı en son Martta tedavi oldum 1-2 ay ara verelim dedi doktor sonrası malum.
Stresten mi normal sürecim mi bilmiyorum ama 90 güne yakın oldu adet de olmadım. Hayıt spor vs yeniden başlamayı düşünüyorum bakalım.

B bursa_83 Arkadaşım meleğin doğmuş çok ama çokkkkk sevindim.. Rabbim sağlıkla, sıhhatle büyütmeyi nasip etsin inşallah. Hayırlı bir evlat olsun annesine babasına.. Mücadelenin karşılığını aldın ne güzel 41 kere maşallahhhh .... Darısı başımıza...

Başınız sağolsun arkadaşım.

basiniz sagolsun, kaybiniz icin cok cok uzuldum... Allah sizlere sabirla versin...
insallah hersey yolunda gider bu sefer

Insallah...hayirlisi ve sagliklisi insallah. Amin

Başınız sağolsun arkadaşım.

basiniz sagolsun, kaybiniz icin cok cok uzuldum... Allah sizlere sabirla versin...
insallah hersey yolunda gider bu sefer

Çok sağolun. Zor günlerdi, yoğun bakım kapısı dünyanın en stresli ve acı yerlerinden biri, Allah her şeyden önce sağlık versin. Gerisi gerçekten boş, çok şükür halimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…