Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Cnm testere dişli aslan pençesini kullan FSH düşer amh 0.08 olan arkadaşım için tüp bebek önerdiler iki kez tutmadı ama üç yıldır toplanan onca yumurtaya rağmen regl düzenli devam ediyor. Prolaktin yüksek değilse incir kürü ile yumurta kalitesi sayısı arttırılabilir. Bunu ihmal etme lütfen.
Cnm testere dişli aslan pençesini kullan FSH düşer amh 0.08 olan arkadaşım için tüp bebek önerdiler iki kez tutmadı ama üç yıldır toplanan onca yumurtaya rağmen regl düzenli devam ediyor. Prolaktin yüksek değilse incir kürü ile yumurta kalitesi sayısı arttırılabilir. Bunu ihmal etme lütfen.
Ö

Çok tşkler hemen alıp deneyeceğim inş faydasını görürüm

Seninle aynı dertten muzdarip biri olarak kendime senin gibi hırslı bir kader arkadaşı arıyordum:)seni gördüğüme cok sevindim Bizim gibi problemi olan diğer arkadaşlar gelin hepimiz toplanalım burda birlikten güçlük doğar. birbirimize destek olalım dualar okuyalım. bende erken menopozum. Şuan 4gündür sabah ve akşam düzenli şekilde hayıt çayı günde bir kerede aslan pençesi içmekteyim. ve çok faydasını göreceğime inanıyorum. alternatif tıpa yöneleceğim. açlık tedavileri hacamat ve sülük tedavilerini uygulayacağım kendime ileriki günlerde. inş. sonuç alacağıma inanıyorum. her ay fshmi ölçtüreceğim. nezaman fshem düşerse hemen yumurtalıklarımı toplatıp donduracağım şuanki hedeflerim ve planlarım bunlar. hem bitkisel hemde tıp her ikisinide uygulayacağım duamıda edeceğim. Taktir Allahın. Vira Bismillah

merhabalar bayanlar,
benim süt hormonum ve lh değerim fazla bunun için hazır hayıt suyu ve testere dişli aslan pençesi kullanıyorum. Bu ay 6 gün reglim geçikti ama süt hormonu yüzünden olduğunu düşünüyorum. hayıt suyu ve aslan pençesi kullandıktan sonra bir daha tahlil yaptırmadım. Sizce işe yarar mı lh ve süt hormonum düşer mi ? bide bu ay 6 gün reglim geçikti onun için de korku var içimde ???

yol arkadaslarim merhaba.
carsamba aksami 22.30da oglusum dunyaya geldi. normal dogum oldu. darisi basiniza. hep duamdasiniz.
Maşallah canım ya gözün aydın çok sevindim Allah analı babalı büyütsün Burda bir çok insana umut oldun ve hep yardımcı oldun oluyorsunda rabbim çabalarının ve iyiliklerinin karşılığını vermiş Allah'a emanet olun bebişinle

carsamba aksami 22.30da oglusum dunyaya geldi. normal dogum oldu. darisi basiniza. hep duamdasiniz.
Maşallah, Allah nazardan saklasın, analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Çok sevindim sizin adınıza. Siz nasılsınız? Bebek nasıl? Kaç kilo doğdu? Siz kaç kilo aldınız? Adını ne koydunuz?(ne çok şey sordum demi:)) Çok mutlu oldum inanın sizin adınıza, darısı forumdaki herkese.

Canim yeni gordum ve cok duygulandim.Allah anali babali buyutsun omru uzun ve saglikli olsun,sizlere vatanina hayirli bir evlat olsun insallah,tebrik ederim sizleri masallah subanallah:nazar::nazar::emir_bebek:

Maşallah canım ya gözün aydın çok sevindim Allah analı babalı büyütsün Burda bir çok insana umut oldun ve hep yardımcı oldun oluyorsunda rabbim çabalarının ve iyiliklerinin karşılığını vermiş Allah'a emanet olun bebişinle

sagolasin canim:)
elimden geldigince herkese her yaptigimi yedigimi ictigimi yaziyorum ki herkes faydalansin. rabbim herkese bu gunleri nasip etsin. tez zamanda sizlere de yasatsin.

Maşallah, Allah nazardan saklasın, analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Çok sevindim sizin adınıza. Siz nasılsınız? Bebek nasıl? Kaç kilo doğdu? Siz kaç kilo aldınız? Adını ne koydunuz?(ne çok şey sordum demi:)) Çok mutlu oldum inanın sizin adınıza, darısı forumdaki herkese.

tesekkur ederim :)
bebisim iyi cok sukur,ben 2 gun oncesine kadar dikislerden dolayi cok agrilar cektim. normal dogum oldu ama dikisli oldu. suan daha iyiyim,allahima cok sukur. ben 15 kilo aldim,8 kilosu gitti:)
oglusum 2 kilo dogdu. bol bol besleyip kilo aldirmaya calisiyoruz.
darisi tummmm isteyenlere olsun insallah:dua:

B bursa_83 gözünüz aydin. Dogum yapmissin. Ne guzel hemde Normal Dogum. Cok sevindim. Darisi basimiza. 9 ay ne cabuk gecti ya

tesekkurler canim. zor oldu ama normal oldu. darisi basina.
sen neler yapiyorsun canim?

valla zaman hamileyken o kadar cabuk gecmiyor,hele sonlara dogru sabirsizlik iyice artiyor:)
neyseki saglikli bir sekilde kucagimiza almak nasip oldu.

Arkadaşlar ben hayit tohumu içiyorum 2.günüm aşırı bi sıcaklık hissettim ellerimde ve ayaklarimda normal mi bu? Bi cvp verin lütfen :KK43:

Arkadaşlar ben hayit tohumu içiyorum 2.günüm aşırı bi sıcaklık hissettim ellerimde ve ayaklarimda normal mi bu? Bi cvp verin lütfen :KK43:
Canım hayitla ilgisi yoktur bence ama 2.gunde rahatlamış olman gerekiyor bence doktora git tahlil yaptır sen bayagidir yaptirmiyorsun diye hatırlıyorum..birde hayita hiç ara vermedinmi uzun zamandır iciyorsun sanırım

X