Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Senin fsh kaçtı canım gez eğlen hiç bişey olmaz dikkatli olursun azıcık koruyan mevlam İnşallah

yani asilamanin şansi tupe gore daha az. tabiki tupun de garantisi yok ama asilamayla cok vakit harcamamak lazim.
memleket neresi?
Aşılama yaptirdigima pişman bile oldum. Kistim olmazdı benim, ama bu ay olusmus. Asilamadan dolayıdır dedi doktor.
Eşimin memleketindeyiz su an canım Kayseride.
Senin hiç folikul görülmeyen ayın olmuş muydu?

Aşılama yaptirdigima pişman bile oldum. Kistim olmazdı benim, ama bu ay olusmus. Asilamadan dolayıdır dedi doktor.
Eşimin memleketindeyiz su an canım Kayseride.
Senin hiç folikul görülmeyen ayın olmuş muydu?

evet canim oldu. 4.tedavide opuda 2 yumurtam boş cikmisti. ondan sonraki ay bi gidip baktiralim folikül var mi dedik ama yoktu.
imkanin varsa zaman kaybetmeden tüp yaptirman daha iyi.

evet canim oldu. 4.tedavide opuda 2 yumurtam boş cikmisti. ondan sonraki ay bi gidip baktiralim folikül var mi dedik ama yoktu.
imkanin varsa zaman kaybetmeden tüp yaptirman daha iyi.
Her ay az da olsa görülüyordu. Ama bu ay görülmedi. Önümüzdeki ay bakalım, varsa tedaviye başlayalım dedi doktor da.
Bundan sonra tüp bebege başlayıp devam edeceğiz inşallah. Asilama ilk defa yapilmisti. duzenimi de bozdu, çatlatma iğnesinden beri hafif kanamam vardi, bir gün durdu ertesi gün adet oldum..

ister istemez vücudun duzeni bozulabiliyor.
folikül gorulmedi diye hic canini sıkma.moralini yuksek tut. bir dahaki ay olacaktir.

İnşallah canım moral verdin cok sağol. Üzüldüm ilk defa böyle olduğu için, inşallah önümüzdeki ay daha iyi olur..

sen de sagol canim:)
uzulmen cok normal ama gecti gitti o ay. vücudu olumsuz etkileme ki yumurtalar da etkilenmesin. "benim yumurtam var" diyerek telkin et kendini. ben oyle yapiyordum.

sen de sagol canim:)
uzulmen cok normal ama gecti gitti o ay. vücudu olumsuz etkileme ki yumurtalar da etkilenmesin. "benim yumurtam var" diyerek telkin et kendini. ben oyle yapiyordum.
Tamam canim bugün biraz duygusal takıldım ama inşallah yarın toparlanmış olmayı umut ediyorum. "Benim yumurtam var, sağlıklıyım çok şükür. İnşallah önümüzdeki aylar daha iyi olacak" :)
İnanıyorum gerçekten.

Kaç aydır pek sessizleşti burası. Birkaç arkadaş yazıyor arada o kadar. Herkes nereye kayboldu gerçekten merak ediyorum. İyi misiniz?

Evet ya zaten ne yapıcağımızı bilmiyoruz stres yapıyorum çok Ağustos sonunda anca bırakıcam korunmayı bi yandan menopoz belası bi yandan evlat acısı Allahım aklımı koru....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…