Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

fsh bazen yanıltıcı olabiliyor. benim 9.48 çıktı çok panik oldum çünkü daha 26 yaşındayım. amh yaptırdım 2.28 çıktı yani bu durumda fsh önemsiz

Çok korkuyorum ya bebeğim olmazsa diye :KK43: çok istiyorum ama yok :KK43: 5 ay oldu senin problemin nedir
5 ay çok kısa bir süre. neden hemen umutsuzluğa kapılıyorsun? benim 21 ay oldu ama inan o kadar umutsuz değilim. probleme gelince, öyle belirgin bi problem bulunamıyor. üniversite hastanesine başladık şimdi, detaylı araştırılıyor herşey. 1 ay sonra filan aşılama yapılır diye düşünüyorum

Yumurta ile mı ilgili FSH üzüldüm şimdi yaşım 27 adetlerimiz düzenli ama neden bu böyle çıktı ne yapmaliyim düzene girmesi için ?

5 ay çok kısa bir süre. neden hemen umutsuzluğa kapılıyorsun? benim 21 ay oldu ama inan o kadar umutsuz değilim. probleme gelince, öyle belirgin bi problem bulunamıyor. üniversite hastanesine başladık şimdi, detaylı araştırılıyor herşey. 1 ay sonra filan aşılama yapılır diye düşünüyorum
Ben de umutsuz değilim çok şükür verende alanda Allah ama üzülüyorum kim üzülmez ki

Bu topiği açan ve birçok arkadaşı hamile okuduğum kadarıyla hepsini okumaya zorlandım ama bi çoğunu okudum sürekli topikte olan biri bana yazarmı acaba normal yolla kalan çok varmı yoksa bir çoğu tüp bebek ilemi oldu fsh değer aralıkları neydi akılda kaldığı kadarıyla
Benim 13.5 ti fsh canım 2 ay hayit aslan pençesi kullandım çok şükür ve hamile kaldım darisi buradaki herkese inşallah

Hayıt tohumu ve aslan pençesi aldım nasıl kullanıyor bilen var mı ?
1 şu bardağı kaynayan suya 1 tatlı kaşığı hayit ay 8 dk kaynasin dinlendir iç canım diğeri de yine 1 bardak kaynayan suya 1 tutam aslan pençesi ay 5-6 dk kaynar dinlensin ic rabbimden dile sifayi onlar aracı sadece ya şafi deyip iç Allah şifa versin

1 şu bardağı kaynayan suya 1 tatlı kaşığı hayit ay 8 dk kaynasin dinlendir iç canım diğeri de yine 1 bardak kaynayan suya 1 tutam aslan pençesi ay 5-6 dk kaynar dinlensin ic rabbimden dile sifayi onlar aracı sadece ya şafi deyip iç Allah şifa versin
Sabah aksammi ? Yarın başlıyorum

Adet görüyorum ama fsh yüksek soğan kürü yapmadan mı başladın küre sen ben demi öyle yapsam kesilmekten korkuyorum

Kızlar doktordan geldim sonucu gosterdi.m adetin ikinci günü kan vermiştim 3. Gün sabah vericeksin dedi..bunlar dalgalanan hormonlar dedi.. sadece Folik asit verdi ve iki ay sonraya gün verdi.. USG De baktı onuda ben diyince yani.. yumurtalıklar normal dedi sağ ve solda yumurtalar mevcut dedi hatta gösterdi bak bunlaryumurta dedi küçüklü büyüklü vardı birsuru yani tam bişey anlamadım biraz rahatti.. başka doktora gitsem mı ?

Kızlar doktordan geldim sonucu gosterdi.m adetin ikinci günü kan vermiştim 3. Gün sabah vericeksin dedi..bunlar dalgalanan hormonlar dedi.. sadece Folik asit verdi ve iki ay sonraya gün verdi.. USG De baktı onuda ben diyince yani.. yumurtalıklar normal dedi sağ ve solda yumurtalar mevcut dedi hatta gösterdi bak bunlaryumurta dedi küçüklü büyüklü vardı birsuru yani tam bişey anlamadım biraz rahatti.. başka doktora gitsem mı ?
Ne güzel bak yumurta var için rahat olsun inşallah kuzucuk olucak

Ne güzel bak yumurta var için rahat olsun inşallah kuzucuk olucak
İnşallah canım bu ay biraz telaşlı gecicek ama olsun denicem yine. Tatile cikicaz denize falan gitsem sorun olur mu ki ? Uzunda bir yolculuk yapicam:KK17: doktor sanki biraz fazla rahatti başından Savdi gibi haftasonu özele mingitsem bilemedim

X